Naše vzpomínky na dětství. Přidejte nějakou

lendy1
23. led 2008

Holky, vzpomenete si na něco, co jste měli rády/nerady ve svém dětství, na co si občas zavzpomínáte a dnes už to nikde není...nebo je vše jinak...

např.: hračky, knížky, oblečení, potraviny, pořady...atd...

já jsem třeba nedávno objevila, že se dají sehnat ještě Igráčci 😵
pak jsem měla moc ráda růžové Pedro, sbírala jsem obrázky ze žvýkačky BaJo
nosila jsem ty úžasné béžové punčocháče a kamaše (-hrozný slovo)
......

lucianka
25. led 2008

Minule jsem vyprávěla manželovi ten zážitek, co tu psala tuším Macanet - jak ji a pak i brášku v kočárku zapomněl taťka před hospodou... Manžel se málem ubouchal smíchy. No a samozřejmě dostal kázání, aby Lukášek taky někdy nezůstal před hospodou 😀

anney
25. led 2008

ani, tak jsme na tom stejně.Vražda křečka... 😀 😀 😀

lucianka
25. led 2008
https://www.youtube.com/watch?v=7Y5bMunlj3c

Holky, jsem fakt naměkko... tuhle písničku jsem nadevše milovala, akorát jsem si myslela, že jsem byla v tý době mladší 😀

andilek
25. led 2008

holky tyhle témata miluju, takové nekonfliktní 😀 😵

andilek
25. led 2008

a vždycky učúrávááááááááám 😅

bielanevesta
25. led 2008

Ani ďaľšia vec čo máme spoločnú 😀
Luci ja som sa tu tlemila ako blázon až som skoro vybuchla no manža si len zaťukal na čelo a jelo se dál 😀

lucianka
25. led 2008

Když se tohle téma otevřelo, tak se mě manžel ptal, čemu se furt tlemím 😀 Tak jsem mu pár zážitků vyprávěla, ale zapomenutí před hospodou vede...
No, ale dneska si taky ťukal na čelo, když jsem si tu pouštěla ty hitovky. Teď už to mám radši ve sluchátkách... 😀 Ale stejně si tu do toho krákorám ... to je snad ještě horší než kdybych to měla puštěný...

Zrovna sjíždím ty CZ hity osmdesátých let 😀 Já toho Páju Horňáka prostě žeru 😀 A to jsou asi jediný písničky, který mi po těch letech nepřipadají totálně trapný 😀

bielanevesta
25. led 2008

to aj som si pesničky neúšťala YOUTUBE sa nám nejak seká takže to vidíma počujem iba po častiach 🙄

anney
25. led 2008

Luci a co Pepa Melen?Ten mě teda taky bral. 😀 😀 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
bielanevesta
25. led 2008
lucianka
25. led 2008

gedren, na ty se zrovna chystám... teď tam mám Standu Hložka "Taková je láska má" 😀
No Pepa byl taky třída! 😀 Ale Pája je prostě Pája 😀 To byla moje první (hudební) láska... 🙂

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
anney
25. led 2008

A Michal Penk.Pro toho bych vraždila, jeho Má daleká , ta se točila furt dokola na gramci.Jooo to byly doby, to už se nevrátí.Moje puberta,první pusy, odmlouvání rodičům, který bezmezně miluju,podvádění ve škole.Jooo to už mě čeká ted leda jako mámu...... 😔

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
bielanevesta
25. led 2008

Ani čaká nás to asi všetky 😵 😔

anney
25. led 2008

Jsem starší ročník....né moc...ale tyhle filmy jsem asi viděla až jako starší, nebo snad dospívající, už nevím.

Já žrala Magion, Vegu, studio Kontakt a Jiřího Šmuclera, když tam začínal jako moderátor. 😀

lucianka
25. led 2008

Anney, tak ta písnička mi nic neříká ☹ Ale Penka znám 🙂
Gedren, Byl jednou jeden život... ten seriál jsem milovala a ještě do dneška miluju! 😀 A Willyho Foga taky... stejně byly, podle mě, za našich dob hezčí pohádky. Nemám ráda ty japonský, jak jsou teď. ☹

Tak teď tu jede "Duhová víla" - taky prča. Tu si kolikrát zpíváme s manžou, akorát neumíme slova 😀

lucianka
25. led 2008
https://www.youtube.com/watch?v=c-IxXblfXHs

Manželova nejoblíbenější 😀 😀 😀

bielanevesta
25. led 2008

Gedren u nás to bolo Bol raz jeden život a to som úplne žrala 🙂 😀 a páči sa mi to aj teraz. Sestre to púšťali na zdrávke

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucianka
25. led 2008

Gedren, tak to neznám 😀

bielanevesta
25. led 2008

Gedren to je dobré to nepoznám 😀

navi
25. led 2008

já žrala Depešáky, Oceán a Shalom 🙂 nosila jsem židovskou hvězdu na krku a fotřík to nemohl ztrávit 🙂
a ještě dávno před tím to byl taky Pavlík Horňák, dostala jsem jeho desku a furt si ji pouštěla do zblbnutí, jo a taky Kroky Františka Janečka 😀

gedren Byl jednou jeden život, to bylo hezký 😵

andilek
25. led 2008

jaj, shalom jsem taky mohla a teď muka nemůžu ani cejtit 😝 😅

anney
25. led 2008

Mě brala i Darinka Rolincová....její Arabela, Arabela priíííííídz, to bylo skvělý 😵

lucianka
25. led 2008

Tak Muka a spol. žrala moje kámoška 🙂 Tenkrát jsme ale prd věděly, že je to židovská hvězda 😀

dendisa
25. led 2008

no, bejt tenkrát YouTube, tak skončím se základním vzděláním. Jsem si našla Kelláče a je mi zase čtrnáct. To se chce brečet.

bielanevesta
25. led 2008

Dendisa nápodobne...ako som to včera prečítavala, tak som si začala pomalinky spomínať

bielanevesta
25. led 2008

A ešte ako s atu písalo o kamašiach a punčochách tak na to si moc nespomínam, ale nezabudnem ako som neznášala také dva roláky čo som mala. A furt mi ich dávali a tie roláky vobec nešli obliecť a pichali 😠 A zbožňovala som moje "jabĺčkové" šaty a súpravu blúzku a sukňu ružovú...neznášala som nosiť nohavice,bývala som naštvaná keď mi nejaké obliekli 😀