Naše vzpomínky na dětství. Přidejte nějakou

lendy1
23. led 2008

Holky, vzpomenete si na něco, co jste měli rády/nerady ve svém dětství, na co si občas zavzpomínáte a dnes už to nikde není...nebo je vše jinak...

např.: hračky, knížky, oblečení, potraviny, pořady...atd...

já jsem třeba nedávno objevila, že se dají sehnat ještě Igráčci 😵
pak jsem měla moc ráda růžové Pedro, sbírala jsem obrázky ze žvýkačky BaJo
nosila jsem ty úžasné béžové punčocháče a kamaše (-hrozný slovo)
......

brundik
26. led 2008

To je super tema, spoustu veci jste mi pripomnely 😀
Ja taky neco hodim do placu. Kalhoty, ktere se nejdriv zahly, aby mi byly na dylku a pak se postupne prodluzovaly a kdyz uz nesly prodlouzit, tak se na ne nasil pruh treba z uplne jiny latky 😀 Prsote gate rostly se mnou 😀
Jinak Hornak a Melen, to je jasny 😉 A pozdejc Tublatanka. Kdyz jsem dostala poukaz 50,-Kcs ke dni deti, jela jsem s mamou do Kotvy pro desku Tublatanky.
Pak Ctyrlistky-Bobik, Myspulin,Pinda a Fifinka 😀 Tenkrat stal 7 kacek.
Lucianko, dala jsi sem super odkazy, to je nostalgie 😀 Poustela jsem si jednu pisnicku za druhou.

macanet
26. led 2008

zavzpomínejte, já se tu řežu 😀

https://www.youtube.com/watch?v=fJ1_saQIcaE
gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
macanet
26. led 2008

to jsme hrali asi taky a zas nevím jak, něco mi to říká 🙂

brundik
26. led 2008

Gedren, to je fakt, kdo mel hodne Ctyrlistku, byl buh. Menili jsme je jak cecka a pak se objevili u nas v drogerii, tak jsme jich se segrou hromadu nakoupily 😀
Ty opice neznam 😕

macanet
26. led 2008

Mateřídouška, tu mi kupovala prababička a Ohníček babička 🙂

konoupek
26. led 2008

taky Mateřídoušku pamatuju,abc,Vědu a techniku mládežea samozřejmě Ohníček 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
konoupek
26. led 2008

si fakt připadám,jak stará bréca na co všechno si vždycky ještě vzpomenu 😀

macanet
26. led 2008

Joo no jo, to jsme hráli o přestávkách 😀 My s tátou hráli MASO 😀 daj se dva prsty před sebe ukazovák a prostředník, ten druhej si nasliní svoje dva a plácne, ten druhej uhne a nebo má šlehu, na konci jsou pěkně rudý prsty 😀

brundik
26. led 2008

Ja uz bych si ani nevzpomnela nebejt tyhle diskuze 😀

macanet
26. led 2008

Jej a když jsme šli do kina celá třída, nebo z výletu, tak jsme zpívali Raz a dva a tři a čtyři a pět a šest a sedm a osm a devět a deset a Arizona, dopředu dozadu do strany zpět, to se dělalo nohou, celá třída i s účou jak blbci 😀

macanet
26. led 2008

To musím Adinu naučit 😀 😀

macanet
26. led 2008

Tý jo to bylo ještě asi dál, ale moc si to nepamatuju A chleba a sůl a něco a hůl a kamizola dopředu dozadu do strany zpět. nevíte, co je to něco na co si nemůžu vzpomenout? To zas bude noc, pokud na to nepřijdu 😀

macanet
26. led 2008

Tý jo čepec to je 😀

macanet
26. led 2008

Jo a ještě jsme zpívali cestou, Byl jeden číňánek 😀

konoupek
26. led 2008

macanet jooo taky jsme to dělali 😀 .taky jsme si třkrát museli poskočit,když jsme viděli zelenýho trabanta bo to nosilo štěstí 😀

macanet
26. led 2008

A deset malých černoušků 😀 Joo zelenej trabant, taky tak 😉

konoupek
26. led 2008

taky jsme hrávali takový to...den den delí,pojedeme hore dole saša bibi saša bibi mexiko,něco se při tom dělalo rukama pořád 😀

macanet
26. led 2008

Ještě si vzpomínám, jak jsme se jak blbky zdravili Páčko, protože to řekla Brenda v BH 😀

konoupek
26. led 2008

a vole pro nás bylo snad nejsprostější slovo na světě,aspon teda u nás na vesnici sme byli docela slušňáci 😅 😀

macanet
26. led 2008

Ježiš já si vzpomněla na kravinu a to jsem oblečená v bundě a chci jít se psem 😀 Taky se tleskalo a zrychlovalo a zpívali jsme Um baj vany vany vasimbooo um baj kví a umbaj kvooo 😀

konoupek
26. led 2008

macanet 😀 😀 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
macanet
26. led 2008

A pumpovali dvě panenky polámali pumpu, pan domácí kouká z okna spravte mi tu pumpu. To se spojej prsty a kývá se prstama a pak pan domácí, to je palec ve spojených rukách 🙂

navi
26. led 2008

macanet ty máš pamatováka 😀 na tohle bych si už asi ani nevzpoměla 😉

elana
26. led 2008

Tohle je bomba téma🙂

A hypnotizovaly jste se?🙂 To se šumělo dlaněma kolem hlavy a hypnotizér vždycky zkusmo rozhodil hypnotizovanému ruce, když byl správně v rauši, tak se mu měly zvedat automaticky😀

A pak takový (jak to nazvat, ono se tomu nějak říkalo, ale nevzpomenu si už, klapačky?) skládanky z papíru, byly na nich napsaný různý slova - láska, peníze atd. (později jména chlapců😀) a těma se věštilo🙂

No a přebírání vlny...kolíbka, pavouk... 😎 tyjo, to už je dávno.

navi
26. led 2008

jo hypnotizování jsme taky zkoušeli a vyvolávání duchů u kámošky ve sklepě 😀

konoupek
26. led 2008

jo tak taky nevím,jak se těm skládačkám z papíru říkalo,ale říkalo se u toho...nebe,peklo,ráj 😀 ,hypnoza s rukama taky proběhla a vyvolávání duchů,až sme byly posraný za ušima,když se pak někde něco šustlo 😀