Naše vzpomínky na dětství. Přidejte nějakou

lendy1
23. led 2008

Holky, vzpomenete si na něco, co jste měli rády/nerady ve svém dětství, na co si občas zavzpomínáte a dnes už to nikde není...nebo je vše jinak...

např.: hračky, knížky, oblečení, potraviny, pořady...atd...

já jsem třeba nedávno objevila, že se dají sehnat ještě Igráčci 😵
pak jsem měla moc ráda růžové Pedro, sbírala jsem obrázky ze žvýkačky BaJo
nosila jsem ty úžasné béžové punčocháče a kamaše (-hrozný slovo)
......

kristi
23. led 2008

ja se pochcala jednou ve vytahu, bydleli jsme v 6 patre a nevydrzela jsem to

lenkabu
23. led 2008

Mně pak ještě koupili Encyklopedii pohlavního života pro děti od 7 do 9 let...akorát mně bylo už 13 😅

kristi
23. led 2008

Leni, tu jsem mela taky.....teda vsechyn 3 dily. Potaji jsem si ji cetla a pak jsem o vanocich delala jako,ze jsem to v zivote nevidela...

andilek
23. led 2008

leni, taky dobrý 😅

zusma
23. led 2008

Já se jednou pochcandila, když na mě přišel mikuláš a čert 😅 Bylo mi minimálně 10, ne-li víc

lenkabu
23. led 2008

kristi: oni jsou 3 díly? Já znám jen dva..jsem záviděla sestřence že má tu pro 13tiletý 😀

Já se počůrala první den ve školce a musela jsem si potupně nést domů prostěradlo na vyprání...

andilek
23. led 2008

teď jedna vzpomínka z puberty: Kalili jsme s kámošema, trošku jsme si to mixli i práškama (rohipnolem - tuším), no a doma nastal mazec, v noci jsem potřebovala čůrat a místo abych zahla na WC, tak jsem zatočila k mamině do ložnice, otevřela jsem šuplík se svýma spoďárama a vyčůrala se tam, spláchla jsem zavřením šuplíku a ráno jsem čuměla jak tele na nový vrata proč mám všechno poto ... 😅

zusma
23. led 2008

Si pamatuju, jak se v první třídě naše spolužačka v lavici posr...a 😅 A seděla za mnou 🙄 😝

kristi
23. led 2008

Leni, byla od 6-9, od 10-13 a pak pro pubertaky...tam uz byly fakt husty obrazky..

amon.rea
23. led 2008

ja jsem se teda nastesti nepocurala ve skolce.. a ve vytahu taky ne, pac jsem bydlela v rodinnym dome 😀 ale zato jsem casto chodila na zachod do krovi, pac jsem zastavala heslo, ze venku je to nejlepsi 😀

a kdyz uz jsem chodila do 1. tridy, tak jsem chodila spat k babicce (bydlela ve stejnym baraku jako my).. a jednou v noci jsem byla lina jit na zachod a do rana jsem se pochcala 😀 😀 a rano jsem se vymlouvala, ze jsem nemohla na ten zachod jit, pac mi bylo spatne 😀

kristi
23. led 2008

Andilku ty jo, my jsme meli tak nejak stejny zazitky, Rohac jsem ukradla babicce a dodnes jen matne vzpominam, co jsem kde delala..hruza a des...

amon.rea
23. led 2008

zus, to muj bracha v 1. tride chodil do druziny a prej se stydel se zeptat, jestli muze na zachod, tak se pochcal a posral.. a jelikoz bydli na vesnici, tak zechcanej a zesranej musel ject domu autobusem.. no chudaci lidi 😀 😀 😀

zusma
23. led 2008

amon 😀 😀 😀

kristi
23. led 2008

se asi pocuram smichy, to jsou storky....

andilek
23. led 2008

ty jo holky, že se to téma vždycky stočí k takovejm prasečinkám 😅

kristi
23. led 2008

no to jo, pac ty si clovek pamatuje, ze jo...

musko
23. led 2008

Ja si pamatám časopis Kamarát a Populár( podpultový tovar), rady na banány a pomaranče pred Vianocami, Rubikovu kocku - šialene som po nej túžila a našim sa ju podarilo zohnať na poslednú chvíľu a bola pod stromčekom, seriál Spadla z oblakov o Majke z Gurunu.... Holky z naší školky, Kristínka iba spí a Profesor indigo Petra Nagya..... Triangel a Televízny klub mladých, Bakalári 😀 .....

andilek
23. led 2008

jó a mega časák čtyřlístek, taky dobrý počteníčko a milovala jsem omalovánky, tak se těším, až budeme doma s Ondrášem vymalovávat, budu muset kupovat i pro sebe
a ještě si vzpomínám, jak nám táta pouštěl na zeď přes takovou promítačku pohádky 😵

zusma
23. led 2008

Jsem občas někomu ukradla ze schránky Sedmičku pionýrů páč tam byly fotky Michala Penka a já na to neměla😅 😝 🙂 Se za to stydím no 😔

kristi
23. led 2008

no,a taky prvni PC hry, ty co se pousteli pres takovej magnetak.....

mikca
23. led 2008

http://deepblue.sk/~r0b0/nu_pagadi.swf .. zminovaný playstaschoin našeho mládí 😀 ...jinak já si ještě vybavuju tesilky 😝 😝 😝 ..děěěsný
jinak je toho fakt spousttyyyyyy a tyk nějak jste to tady už jmenovali 🙂

mikca
23. led 2008

zkopčete to celý do vyhledávače..nechápu proč to nejde ☹

amon.rea
23. led 2008

a taky si pamatuju, ze kdyz v televizi byla nejaka nahata zenska, tak fotrik automaticky nas bud vyhanel, nebo to prepinal.. a me to vzdycky pripadalo hrozne nefer, pac jsem se taky povazovala za zenskou 😀 (v 10 letech) a kdyz davali Kurvahoši, tak jak tam jdou do toho bordelu, tak to neprepnul jedine kdyz jsme se schovali pod deku.. ale uz netusil, ze jsem tam mela šmírovací díru 😀

andilek
23. led 2008

amon.rea, tak to u nás probíhalo taky - nám dost často teda zakrývali naši oči, a jinak moje sestra byla vždycky na mě naprdnutá, protože se mnou musela chodit spát (jak už jsem výše psala, byla o 7 let starší), tak byla krapet nas.aná 😅

kristi
23. led 2008

mne se jeste vybavuje,jak jsme jezdili hodne pod stan, na Darko a tak.....tak rano ty umyvarno s tema korytkama, to bylo husty...

amon.rea
23. led 2008

andilek, ja taky musela chodit spat se svou mladsi segrou.. ale potom jsem si vybojovala, ze muzu chodit pozdejc 🙂 a taky nam rikali, ze se nemame koukat, kdyz si nekdo dal pusu.. no hrůza 😀 jednou uz me to vytocilo, tak jsem rekla, ze si muzu koukat na co chci.. na to mi zatrhli večerníček 😀

andilek
23. led 2008

ty jo kristi, to taky vzpomínám a ty hajzlíky v budkách, co bajvaly 😅

amon.rea
23. led 2008

kristi 😀 😀 my jsme nastesti moc casto pod stan nejezdili.. vzdycky jsem mela hroznej strach ze škvorů

kristi
23. led 2008

my jo, nase meli partu a vsichni stejne stary deti a jeste jsme meli vsichni psy chrty,tak jsme jezdili po zavodech a vystavach...

andilek
23. led 2008

amon.rea jaj večerníček, tak to fakt přepískli 😅