Naše vzpomínky na dětství. Přidejte nějakou

lendy1
23. led 2008

Holky, vzpomenete si na něco, co jste měli rády/nerady ve svém dětství, na co si občas zavzpomínáte a dnes už to nikde není...nebo je vše jinak...

např.: hračky, knížky, oblečení, potraviny, pořady...atd...

já jsem třeba nedávno objevila, že se dají sehnat ještě Igráčci 😵
pak jsem měla moc ráda růžové Pedro, sbírala jsem obrázky ze žvýkačky BaJo
nosila jsem ty úžasné béžové punčocháče a kamaše (-hrozný slovo)
......

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
alcatko.j
26. led 2008

Bobiny, se opakuju, ja víím, ale ja jsem v komatu, z vas 😀 😀 😀 😀

Marceláno, ty ses geniuska, ty mas pamatovaka jak prase, na to, kolik ti je 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elana
26. led 2008

Jojojo, nebe peklo ráj!😀 to je ono.

A duchové, jasně. A na táboře horory, oblíbené byly "Modré střevíce" 😎

majka07
26. led 2008

ahoj já když si zavzpomínám tak se mi vybaví hlavně triangel hudební pořad, pak pionýrská vlaštovka, žvejky pedro a Bajo a donald ty byli vzácností, sbírali jsme obrázky. Nanuk jahodový za korunu a lednáček za 90 háků,
jiskra jasná, pionýr, partyzánský samopal, bojovky, uvazování červeného šátku to umím ještě dneska, celý pionýrský kroj, spartakiáda v roce 85, zelená sukýnky a oranžová stuha a bílé tričko, pamatuju si je"přiběhnu k tobě, předám ti stuhu..." pak vetší holky jak cvičili na Poupata 😀 😀 😀

Ke žvejkačkám brooklin, ten chlap byl fešný 😀

no je toho celkem hodně

studio kamarád jů a hele, čertík bertík jééééé pak jak byl milouš a ta čarodějnice a taky zrovna včera jsem koukala na kouzelnou školku nebo co to bylo a byl tam ten starý pořad o polštářku, peřince s tím malým dítkem a kozlíkem, to bylo moje 😀

makelka
26. led 2008

Holky a co bílý tílka a červený trenýrky v tělocviku a nebo ty úchylný modrý kalhotky či co jsme to musely nosit 😀 😀 a bílý cvičky 😀 😀

andilek
26. led 2008

jarmily 😀

makelka
26. led 2008

fuuuuuuuuuuuuuuuj a jak na nich byly jakýsi ty modro červený proužky 😀

andilek
26. led 2008

jojo 😀
a tepláky z gumičkama 😀

andilek
26. led 2008

a gumáky a pláštěnky 😀

konoupek
26. led 2008

jo tak polštářky jsem taky milovala,Uzlík a Mazlík se jmenujou 😀 .taky jsem měla ráda takový kulatý lízátko v růžovým obalu čupa čups to myslím bylo a když se slízalo uvnitř byla žvejka,ovšem ta už tak dobrá nebyla.Jo a ze skupin jsem ještě žrala i Elány a Metalindu. 😀

makelka
26. led 2008

Ježiš pláštěnky jsem bojkotovala od mala 😀 😀 takovej jakejsi igelit a gumáky no největší trapas 😖 😀

já jsem poslouchala furt Šmouláky na deskách 😀 😀

karotky
26. led 2008

Ahojky!
Tak mě se vybavuje Magion s Jančaříkem,Vega s Hložkem,Arabela,Krkonošské pohádky,.........
Sojová tičinka za 1 korunu,žluté limonády za 3 korunky,.................
Společné večery strávané s bráchou v jedné posteli.............vymýšleli jsme vtipy o vietnamcích 😀
V úterý a ve čtvrtek k nám do Jednoty vozili Pribiňáčky a v pátek větrníky...............pro ty nám chodil táta,protože míval(po 4.dnech na montáži)volno a my byli dopoledne nahnáni(já s bráchou a ségrou)na gauč,protože mamka vytírala. 😀
V sobotu bylo velké praní a my měli doma starou Gorenjii na které bylo servisem vymněněno(postupem času)úplně všechno až na nerez.buben.Samo už byla vyrachtaná ložiska a tak,když začala pračka ždímat,mamka na nás(mě a bráchu)zavolala na zahradu,my přiběhli a posadila nás na pračku,aby necestovala po prádelně.
Ale nejvíc se mi vybavují Vánoce a hlavně Štědrý Den. 😵

konoupek
26. led 2008

a taky Standu Hložka s Kotvaldem...Holky z naší školky 😀

lendy1
autor
26. led 2008
andel25
26. led 2008
andilek
26. led 2008

u stánků na levnou krásu postávaj a smějou se času ...... 😅

majka07
26. led 2008

kapounek, jé díky to je přesně ono Uzlík a mazlík, já mám děravou hlavu 😀

ještě jsem si vzpomněla, že jsem ráda sledovala videostop a pak šest ran do klobouku to bylo bájo

beruskaveruska
26. led 2008

začala jsem kouřit v sedmé třídě na lyžáku a šlukovat jsme se učili tak, že jsem natáhly kouř a řilkali si ---Správný kuřák musí říci deset slov než vypustí z huby kouř 😀 byla to prdel, ale šlukovat jsem se naučila 😀 no a už je to pět let co jsem den ze dne přestala a jsem ráda.
chodila jsem na kroužky vaření a šití.
jé nástěnkář taky jsme museli nosit různé příspěvky kde byli soudruzi 😀

brundik
26. led 2008

Jeste jsem si vzpomnela, jak jsme na zaklade o velke prestavce chodili po chodbe porad do kola, teda, nevim, jestli to nebyla uchylka jen na nasi skole, ale myslim, ze chodili i v serialu My vsichni skolou povinni 😀

neeve
26. led 2008

Ty jo tak tahle diskuze 😀 😀 😀
Fakt se tu řežu jak trotl 😀
Hlavně umbaj kví a um vary vary vasimbooo 😀 😀 😀

No já si pamatuju taky to všechno, co jste zmiňovaly. Zvláštní, že jsme všichni dělali to samé 😀

Já si pamatuju ještě tleskačku - Konkrato léšo elegantéšo intuto monterise rive péra moooo. Eskryta móna, eskryta sóna intuto pikolino pikolino pikolino jes ou jes 😀 😀 😀 A zpívalo se to na melodii Jak se tak dívám, už kvete jíva... 😅

Tyyyyyyyyy vole kdo tohle vymýšlel, že? 😀 😀 😀

A taky jsem byla zamilovaná do Pavla Horňáka, později do Žentouru... a ejhle jak se Ledecký ujal 😉 😀

neeve
26. led 2008

Taky parfem FA - růžový. To byla hitovka.

A později Impuls.

A tahle písnička...

https://www.youtube.com/watch?v=EJxxYlcN0Is
lucija
26. led 2008

Ahoj neeve, tak Pavel Horňák byl můj 😠 😠 😠 😉
A co takhle - dem dem delí, deme deme hory doly, saša bi bi, saša bi bi mexiko. Gimi gimi jaguára gimi gimi úva..... 😀 😀 😀

neeve
26. led 2008

Fakt? No tak dobráááááá, já už ti ho klidně nechám 😀

Dem dem delí joooooooooooooooo 😀 😀 😀

neeve
26. led 2008
https://www.youtube.com/watch?v=5pFH1DX-8pI

😀 😀 😀

jako ale byl to kořen, co?

neeve
26. led 2008
https://www.youtube.com/watch?v=P0gZFpoKwk8

a tahle znělka reklamy, tu si fakt pamatuju, i když mi to nikdy nevěří. ale já se nedivím, když teď vidím nelis, jak je znělka reklamy, nikdo její zraky od televize neodtrhne... zřejmě je to jedna z prvních věcí co si asi pamatuju 😅

neeve
26. led 2008
https://www.youtube.com/watch?v=i5J0ckPSyq0

hááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 ale teď už mám fakt záchvat 😀

dobře na tom ulítávám, takhle půl hodiny po půlnoci 😀

lucija
26. led 2008

Já nemám namontovaný bedýnky ☹ ☹ ☹
Ale nevěděla jsem, že Goro bílý pes je Golden dog 😀 😀 😀

lucija
26. led 2008

Ty se fakt bavíš, viď? 😀 😀 😀 😀 😀