Naše vzpomínky na dětství. Přidejte nějakou

lendy1
23. led 2008

Holky, vzpomenete si na něco, co jste měli rády/nerady ve svém dětství, na co si občas zavzpomínáte a dnes už to nikde není...nebo je vše jinak...

např.: hračky, knížky, oblečení, potraviny, pořady...atd...

já jsem třeba nedávno objevila, že se dají sehnat ještě Igráčci 😵
pak jsem měla moc ráda růžové Pedro, sbírala jsem obrázky ze žvýkačky BaJo
nosila jsem ty úžasné béžové punčocháče a kamaše (-hrozný slovo)
......

bielanevesta
25. led 2008

No bola som šikovná no 😀

lucianka
25. led 2008

🙂 Aničko, to teda jo 🙂

bielanevesta
25. led 2008

A v školke som mala najlepšiu kamarátku Evičku a s tou sme sa raz dohodli, že spolu zo školky zdrhneme a pojdeme do sveta 😀 najprv sme behali okolo školky, ju potom chytili rodičia a mne sa podarilo dojsť až na križovatku 😀
A s tou istou kamarátkou sme chodili kradnúť do záhrad kvety...
A raz som na narodeniny dostala chodiacu bábiku a keď som ju mala von a hrali sme sa tak mi ju niekto ukradol a dodnes sa nenašla a mńa to stále škrie 😖

vladunka
25. led 2008
https://www.youtube.com/watch?v=nl7JXivbzhY


holky a kdo žral tuhle kapelu?? 😀 😀 😀

lucianka
25. led 2008

Vladunko, tak to už mi bylo docela dost, když tohle frčelo... 😀 To už bylo za mnou 😀

bielanevesta
25. led 2008

Ja som žrala Backstreet boys to boli moje lásky hlavne Nick 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucianka
25. led 2008

Holky, tohle jste mi neměli dělat 😀 Sedím tu a pouštím si tu různý písničky na YouTube vzpomínám na dětství a mládí 😀 Manžel má ze mě prču 😀

vladunka
25. led 2008

a když jsem si vyšla na první diskošku,tak tam hrála tahle skupina 😅

https://www.youtube.com/watch?v=zGo9HKEB0l0


tenkrát to byl pro nás zážitek 😀 😀

vladunka
25. led 2008

lucianka já to samý 😀 😀

bielanevesta
25. led 2008

a na základke som bola strašne zamilovaná do jedného spolužiaka Matúš sa volal a stále som ho "prenasledovala" ale mala som smolu páčila sa mu iná, vtedy som neznášala meno Klaudia 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucianka
25. led 2008

Gedren, taky jsem patřila k těm druhejm 😀
Vladunko, to byla skvělá písnička! 😀 Když vidím ty ohozy, tak se musím smát, protože jsem takhle chodila taky oblečená... 😀 V 15-ti - krátký elesťáky těsně pod prdel a tričko, ze kterýho mi koukalo břicho 😀 No fakt kočanda 😀

lucianka
25. led 2008

Aničko, taky bylo pár "jmen", která jsem nesnášela 😀

bielanevesta
25. led 2008

Moja prvá diskotéka bola keď som mala 13 😀 Išli sme tam so ségrou, tá o rok staršia ale veĺké frajerky 😀 Balil ma tam nejaké modrooky blonďák...z neskorších dob si ho pamätím ako sa spustil...a pesnička ktorá mi utkvela v pamäti čo tam hrali bola Podvod

bielanevesta
25. led 2008

A mame som stále tvrdila, že keď budem mať raz syna bude to Matúš 😀

A keď som bola úúúúúúúúplne malinká tak som všetkých presvedčovala, že keď vyrastiem a vydám sa budem mať 10 detí, a strašne ma hnevalo keď sa mi smiali 😀

dendisa
25. led 2008

bielanevesta, už jsem myslela, že máme s rybičkami stejný zážitek. Já jsem taky měla akvárko, v něm mi plavaly takové malé rybky a jeden velký skalár. No, jednou jsem přijela od babičky a skalár nikde. Brácha se sestřenkou hráli hru, kdo ho dřív uloví (měli takové dlouhé malované dekorační tužky z jižního Slovenska, kterými se snažili ho propíchnout). Ulovil ho brácha. Pak už jsem rybičky neměla.

sisstin
25. led 2008

jéééééééééééééééééé...dendisa...asi umřu..to je drsný 😅

bielanevesta
25. led 2008

Dendisa no to je kruté, 😒 tie naše to mali aspoń osladené 😅
A raz som mala škrečka jeden z bráchov ho posadil na takú "pukačku" z papiera a švihol s tým o zem. Škrečok nezomrel hneď, ochrnul a ja som najprv nevedela prečo ☹ Za čas mi druhý brácha nabonzoval čo sa stalo 😠

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
bielanevesta
25. led 2008

Oni bráchovia boli od narodenia šidlá...s mamou nezabudneme keď ledvy vedeli chodi´t zbierali u starých rodičov na dvore hovienka a jedli ich 😅
a keď som mala asi štyri roky tak ma do prstu uhryzol zajac a mám tam dodnes jazvu

dendisa
25. led 2008

jo, s křečkem mám taky zážitek. Ten můj jako chcípnul přirozeně (od zážitku s myší mi matka dovolila drobné hlodavce), ale to byl nějaký divný křeček, protože měl maličký ocas. A ten ocas mu trošku více narostl, a jak mu tak rostl, tak jsem se ho začala bát. No, a jak teda chcípnul, bála jsem se ho vyndat z akvárka a chodila jsem kolem něho obloukem, až přišla po třech dnech kámoška, vytáhla ho za ten ocas kolíčkem na prádlo a šly jsme ho zakopat... Tu polívkovou lžičku, kterou jsem mu hloubila díru v zemi, jsem tam nechala i s křečkem, a matka mi dodneska vyčítá, že jsem jí porušila sadu 🙄 .

lucianka
25. led 2008

Dendi 😀 Chudák maminka - měla o lžíči míň 🙂

anney
25. led 2008

Tak teda vy perlíte holky!!!

Já v 1. třídě kravka pitomá, omylem zasedla křečka.To byla krutárna!!!!Jsem si ho nevšimla.. 😝 😝

dendisa
25. led 2008

a manžel mi právě řekl zážitek s jeho křečkem. Prej chovali křečka a křečici. No, jak to tak bývá, tak měli i křečátka, ale ten křeček je přes noc všecky požral. Tchýně, jak to ráno zjistila, tak prej chytla křečka a prohodila ho dveřmi balkonu ze 4. patra.

bielanevesta
25. led 2008

Od spolužiačky som si doniesla šteňa a doma som všetkých krvopotne presvedčovala, že je to čistokrvný bastard, ale pritom som si fakt myslela, že je to nejaký druh psa 😀 no aj tak som si ho nemohla nechať 😔

anney
25. led 2008

Můj táta pracoval u policie a měli jsme doma pouta.A má starší sestra, fikaná a praštěná mě ve dvě hodiny odpoledne připoutala k topení.No táta se vrátil z práce večer v půl sedmý.S klíčkama. 😀 😀 😀

lucianka
25. led 2008

Holky 😀 tou jsou "zvířecí" zážitky 😀 Já nikdy žádné zvíře neměla, takže žádný zážitek nemám... to štěstí mám až teď. 😀

Manžel dostal jako svatební dar chameleona. Dostal ho proto, že já mu ho nechtěla dovolit... 😀 Jako nakrmím ho, to ještě jo, ale nic víc po mně chtít nemůže. V ruce jsem ho měla za ten rok a něco asi 2x 😀
No a jednou ráno si takhle sednu s malým k TV a koukám, koukám a najednou se můj zrak zastaví na kabelech od kamery, co manžel nevyndal z TV... No a na těch kabelech seděl Oskar! (chameleon) 😲 Já jsem ho den předtím krmila a asi zapomněla zavřít terárko 😅 A to to terárko je na komodě vysoké cca 70 cm, tak nevím, jak se odtud dostal... no moje reakce byla ta, že jsem šla manžela vzbudi (spal po noční), oznámila mu, že Oskar utekl a on ho musí jít uklidit, protože já držím malého 😀

lucianka
25. led 2008

Se omlouvám, že to není zážitek z dětství, ale já fakt nikdy žádné zvíře neměla 😀

bielanevesta
25. led 2008

Luci 😀 😀 😀
Ja som škrečkov púš´tala vonna výbeh a mala ich tak vycvičených, že na zavolanie prišli ale raz som zabudla, že som pustila a ako som zatvárala dvere na obyváku tak som jedného zavrela 😔 fuj ešte dnes to vidím ako živé