Naše vzpomínky na dětství. Přidejte nějakou

lendy1
23. led 2008

Holky, vzpomenete si na něco, co jste měli rády/nerady ve svém dětství, na co si občas zavzpomínáte a dnes už to nikde není...nebo je vše jinak...

např.: hračky, knížky, oblečení, potraviny, pořady...atd...

já jsem třeba nedávno objevila, že se dají sehnat ještě Igráčci 😵
pak jsem měla moc ráda růžové Pedro, sbírala jsem obrázky ze žvýkačky BaJo
nosila jsem ty úžasné béžové punčocháče a kamaše (-hrozný slovo)
......

brundik
26. led 2008
neeve
26. led 2008

Jé Sandokan 😀 😀 😀

A hele... taky jste milovaly toho uplně prvního Robina Hooda?

https://www.youtube.com/watch?v=TiWoo_pH-6s

Luci, s těma bedýnkama mi to je fakt líto 😅

lucija
26. led 2008

Ahoj, jé a tyky jste si psaly anglické texty podle toho jak slyšíte? Ic maj lajf... 😀 😀 😀 😀

neeve
26. led 2008

Jo taky 😀

lucija
26. led 2008

Možná bych si vzpoměla, kdybych to slyšela ☹ ☹ 😀

brundik
26. led 2008

Neeve, tak ten se mi moc libil 😀
A taky jsem cetla azbuku jako latinku, treba Mockba 😀

lucija
26. led 2008

Jo tak to já taky, ale blbě se mi to četlo když bylo ve slově Z 😀 😀 😀 četla jsem to jako ,,tři" 😀

neeve
26. led 2008

No nic berušky, jdu spát, už jsem kantare... ale zítra sem kouknu, je tu zábava 😀

https://www.youtube.com/watch?v=TC-0okC8j-w
lucija
26. led 2008

Neeve, to mi děláš schválně, viď? 😉 Tak dobrou a krásné sny 🙂

brundik
26. led 2008

Jdu taky na kute, brou noc 😉

neeve
26. led 2008
lucija
26. led 2008

Klíště je fakt hustýýýýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀 😀

macanet
27. led 2008

Byl jeden číňánek, měl dlouhý copánek zavolal na tramvaj udělal bajbajbaj , chytil ho policajt, chytil ho za vlasy, ty kluku číňanská ty patříš do basy. Basa se zbořila číňánka zabila, 4íňanka plakala a na hrob napsala. Byl jeden ....... a pořád dokola 😀 U nás byla a je fabrika a tam chodili do práce za kom ančů Kubánci, já každý ráno u babičky šmírovala za oknem a koukala na ně, jednou si mě ta jedna všimla, koukla nahoru a já spadla ze židle pod parapet 😀 Já se bála 😕

macanet
27. led 2008

Hráli jste Země, město, věc........? My každou přestávku 🙂

macanet
27. led 2008

Tak jsem v pět ráno přemýšlela 😀 a přišla na další hitovku, bylo to pouzdro na klíče vyrobené doma, tuba od krmení pro rybičky, plastovým víčkem protažená barevná tkanička, na tý byli klíče a tuba polepená velkou nálepkou, nosilo se to na krku, jednou jsem si odemykala s klíčema na krku 😀 já nemohla zaboha odemknout, protože hlava nalepená na dveřích klíč ani ven ani do prava, ani doleva, ještě, že bydlela babička pod náma, tak jsem houkla, no nenapadlo mě klíč sundat přes hlavu že? 😠 😀

bramburka
27. led 2008

jo holky jak to tak čtu, napadlo mě branný cvičení - v maskách, pláštěnkách a s gumičkama!!! 😀 😀 😀 to mi snad ani moje dítě nebude věřit, že jsme v tom běhali přes zamořený území....

bramburka
27. led 2008

jo a ve škole uchylnej sešit Aktuality, kam jsem musela lepit zprávy typu Husák s Jakešem na návštěvě v Moskvě...

Jo a Pedro s obrázkama, olízli jste si ruku a byl tam! Taky Jovo, to mi chutnalo!

bramburka
27. led 2008

jo a my skákali gumu a paníka, přebírali jsme...

macanet
27. led 2008

Jo tak to jsme měli taky při občanský výchově, vždy měli dva až tři žáci připravit, nějakou aktualitku, nejlépe z politiky a četlo se to na začátku hodiny a pak to ještě do další hodiny občanské výchovy viselo na nástěnce 😀

macanet
27. led 2008

Jen mi nejde do hlavy, když bydlíme a vyrůstali jsme každá jinde, všechny hry, přiblblý tleskačky, známe všechny 😀

bramburka
27. led 2008

to je asi z táborů a tak ne? jo a taky me napadlo Bravo a láska sex a něžnosti, jsme to žraly...tenkrát poprvé... 😀

macanet
27. led 2008

Asi z táborů, jinak fakt nevím, že bychom se nakonec všechny znaly? 😕 😕 😀

bramburka
27. led 2008

jee to je dobrý čtení myšlenek 🙂

macanet
27. led 2008

Což takhle založit téma neznáme se? 😀

konoupek
27. led 2008

teda tak když jsem ted viděla toho Gora,tak mi až slza ukápla 😅 toho jsem milovala 😀 .jo a v první třídě,když jsme se učili číst na nás soudružka vyrukovala s neuvěřitelně belkou bychlí...Malý Bobeš se to jmenovalo,ještě dnes jí vidím 😀 a museli jsme z ní číst nahlas 😀

macanet
27. led 2008

Malý Boběš oo taky jsme četli, Staré pověsti české a pak jsme měli čtenářský deník kam jsme psali knihy co jsme přečetli, popř, nakreslili obrázek.Asi třikrát jsme četli knížku BRUNO 😀 o nějakým klukovi, nejspíš ruským předpokládám 😀

macanet
27. led 2008

Dneska ráno jsem si zavzpomínala na ČT1 byla pohádka a je každou neděli kůzle a vepřík a před tím je pořad Už nám byli tři, koukám každou neděli 😀

andilek
27. led 2008

frkačky za kačky (Molavcová, Dvořák,....) 😅

neeve
27. led 2008

Jé Kabaret!!! 😵 😵 😵

Kde to seeem, co to jeeee, jeden dva tři čtyři pět šest sedm malých postýleeek!!!

😀

andrysek2
27. led 2008

jo kabaret ten se mne tez libil a ju a hele s mufem 😀