Naše vzpomínky na dětství. Přidejte nějakou

Holky, vzpomenete si na něco, co jste měli rády/nerady ve svém dětství, na co si občas zavzpomínáte a dnes už to nikde není...nebo je vše jinak...

např.: hračky, knížky, oblečení, potraviny, pořady...atd...

já jsem třeba nedávno objevila, že se dají sehnat ještě Igráčci x-)
pak jsem měla moc ráda růžové Pedro, sbírala jsem obrázky ze žvýkačky BaJo
nosila jsem ty úžasné béžové punčocháče a kamaše (-hrozný slovo)
......
lucianka
25. led 2008
holky, já se od toho YouTube ještě neodtrhla a manžel jen kroutí hlavou 😃
Dendi, jj, taky jsem "zamrzla" kdesi na základce 😃
bielanevesta
25. led 2008
Peter Nagy a Gorálky od Natálky 😃
vladunka
25. led 2008
já u you tube sedím už asi dvě hodiny :-N :-N
gedren
25. led 2008
Hele holky a taky jedinej vas prijem byl z vraceni flasek? 🙂
lucianka
25. led 2008
Gedren, jj, každý pondělí jsem vrátila flašky a měla jsem kapesný 😃
makelka
25. led 2008
Já chodila ještě vracet sběr 😃
andel25
25. led 2008
dendiska jo to znám 😃 😃
andel25
25. led 2008
gedren jo to si pamatuju to bylo suprový 🙂
makelka
25. led 2008
Holky a pamatujete si ze školky takovou tu červenou nebo spíš růžovou pomazánku, jsem ji nesnášela, do teď nevím z čeho byla ]-(
andilek
25. led 2008
a já si vzpomněla jak jsme se učili na základce dávat umělý dýchání Andule a taky jak jsme nasazovali plynový masky a hurá na pochoďák :-N
a taky ráda vzpomínám na lyžák (i když jsem na lyžování levá jako šavle, jdou my jenom běžky :-p :-N ) a nezapomenu jak jsem se na chmelu tak ožrala až mi lítaly brambory od oběda nosem :-N
makelka
25. led 2008
Jééééééééé plynový masky 😃 😃 😃 to si taky pamatuju, pak je radši zrušili a koupily se nový 😃 😃 😃

tak na chmelu jsem nebyla, na to jsem moc mladá :-N 😃
andilek
25. led 2008
a když vidím ten sběr, tak si pamatuju, jak jsme sušili slupky z ovoce 😃
andilek
25. led 2008
a sběr kaštanů a vyrábění pomocí špejlí různý zvířátka a postavičky x-)
gedren
25. led 2008
A my zase chodili se tridou sbirat hluchavky 🙂
makelka
25. led 2008
Holky a co vánoční besídky??? cukroví a dárečky mezi holkama 🙂

Jo a my jsme každej rok ve škole dělaly ochutnávky kompotů od maminek 😃 😃 😃 😃
lucianka
25. led 2008
Na chmelu jsem taky nebyla, protože třída co byla o rok výš tam udělala nějaký průser nebo co, tak se to do budoucna pro jistotu zrušilo pro všechny 😞 ]-(
makelka
25. led 2008
Hele a pamatujete si na Kaliopky??? 😃
gedren
25. led 2008
Holky a kradl jste nekdo? 🙂 Me spoluzacky jednou zatahly do obchodu, ze chodej krast, tak jsem taky slohla nejaky cokoladovy tycinky, zvejky, samolepky do Lutry 🙂, nejdrsnejsi nas ulovek teda byla knizka asi za 37,- Kc (ty prachy na to spoluzacka dostala od rodicu, tak jsme knizku ukradly a za tech 37,- si koupily nejaky dobroty 🙂), no ja jsem s tim brzo prestala, protoze mi to jednak prislo takovy blby, a jednak to bylo taky dost jednoduchy, tak to nebylo vono 🙂, holky s tim pak prestaly taky. Kazdopadne ale myslim, ze je to taky dobry, mit takovou zkusenost, ze vim, ze se ze me nestal zadnej kriminalni zivel, a jestli moje dite nekdy bude pristizeny pri kradezi, tak me z toho netrefi, budu vedet (doufat 😉), ze si to proste potrebovala zkusit a ted uz to neudela 🙂. Si myslim, ze kdyby tenkrat na to prisla moje matka, tak se z toho zblazni. No jesteze ty rodice o nas vsechno nevedeli - a my nebudem vedet o nasich deckach, snad! 🙂
vachovka
25. led 2008
A malovanie do pamatniku.

a hodina pravdy tam sa daval aj darek

A koukou roukou to bola basta este si pamatam slova z reklamy.A tie nalepky sa lepili do takej knizky.
berus
25. led 2008
Kradla, Pedro a Vitacit :-N
gedren
25. led 2008
Jo a taky kdyz se objevily prvni vyherni automaty, jsme tam s kamoskama hned nastrkaly v drobnejch asi 50,- a nevyhraly samozrejme nic, no kdyz jsem to rekla doma, tak mi to zakazali, tak jsem tam pak uz nesla.

A pamatujete manii stiracich losu? Tutovka, to bylo neco 🙂 A otviraci losy za bura a loterie milion a vubec...
makelka
25. led 2008
já myslím, že to zkusil snad každej 😉 já jsem šlohla lízátko 😃

Jé malování do památníku a já neuměla vůbec malovat a malovala to za mě babička 😃

vachovka - to mi něco říká, přibliž koukou roukoku =-)
makelka
25. led 2008
jo losy tenkrát letěly a pak na poutích takový ty překvápka za pětikajdu 🙂
lucianka
25. led 2008
Kuku ruku, štěstí nové, křupavé a ???? Dál nevím 😃 Byly to nějaký sušenky nebo co 😃
makelka
25. led 2008
hm už nevím, ale něco mi to říká 😃

a co ta moje růžová sladká pomazánka, pamatujete si ji některá ze školky?
gedren
25. led 2008
Ja si nejakou takovou pofidernou pomazanku pamatuju 🙂

Stesticka na pouti byly taky dobry, mel tam nekdo nekdy neco jinyho nez zalozku nebo zrcatko? 🙂
gedren
25. led 2008
No s tou pomazankou, jsem jezdila ucit na matfyzacky tabory a tam to ty kucharky delaly i ted, tak proto si to asi pamatuju 🙂
makelka
25. led 2008
ty jo holky četla jsem to zpětně a je to mazec 😃 vaše blicí story jsou super. taky jednu mám. Já teda nikdy neblila v autobuse či tak, ale když jsme jeli z tábora tak ráno před odjezdem bylo na snídani kakao a vánočka a to pak všichni po cestě blili. Já seděla vepředu a oni ty sáčky s tím kakaem posílali dopředu, no to jsem poprvé málěm blila takz :-N
makelka
25. led 2008
Já jsem tam měla píšťalku 😃 😃 😃 😃

gedren a nepamatuješ si, co se do té pomazánky dávalo, že byla tak červená a hlavně byla sladká :-S
gedren
25. led 2008
No ja myslim ze za to sladky a cerveny byla zodpovedna marmelada, ale s cim byla michana, to netusim - jako obycejny madlo nebo tvaroh to nechutnalo, chutnalo to tak vic "pomazankovite" 🙂