Natálko, drž se! Maminky připojte se

martimarti
20. dub 2009

Dvouletá Natálka z Vítkova je popálená na 80% těla, bojuje o život a její šance na přežití jsou minimální. Doufám, že se pachatel/é/ usmaží v pekle, protože takový člověk /takoví lidé/ si nezaslouží slitování.
Modlím se za to, aby holčička netrpěla, necítila bolest, aby se povedl zázrak. A pokud se zázrak povede, aby vydržela, protože to bude mít hodně těžké.
Maminky z Koníka - připojte se!

suki
20. dub 2009

😔 😔 hlavně, aby to zvládla malá...

však on si trest každýho najde

nejdůležitější je stejně ta holčička...nic jinýho

lucinecinecka
20. dub 2009

Taky na malou myslíme..
Je to hnus co se u nás děje..

skurinka
20. dub 2009

holky-je to blby ale neziju v cr a muzete me trochu objasnit situaci co se vlastne stalo?

nobody
20. dub 2009

tak doktoři ať se snaží na maximální možnou míru a prcek ať to zvládne
pak už ty zázraky jdou

jakoubka
20. dub 2009

😔 😔 😔 😔

Na toho hajzla jednou dojde 😠

Přeji Natálce hodně síly ať svuj boj vyhraje 😔

natalien
20. dub 2009

Taky je mi holčičky moc moc líto, musela prožít peklo.. 😔

Musí vyhrát, ač s následky, které si ponese celý život.... 😔 😔 😔

skurinka
20. dub 2009

no tak to je mazec 😔
ti lidi jsou takovy kreteni to snad neni mozny 😠 co ktomu dodat-a jestli je chyti tak bych jim prala at jim to udelaji taky hajzlum(omlouvam se za ty slova ,ale nemuzu si pomoci)
a malinke preji at to zvladne berunka 😔 😔
je to hnus co se deje 😠

julie2905
20. dub 2009

nejhorší je, že ať tím chtěl někdo řešit cokoli, důvody mohli být různé, tak ta malá holčička za nic nemůže a následky si ponese po celý život, přeji jí z celého srdce, aby bylo už jen lépe 😔
a tomu ... někdo ... oko za oko, doufám, že bude po zásluze potrestán 😠
proboha, do jakého světa se to naše děti rodí ☹ ☹ ☹

aponchie
21. dub 2009

me je z toho nechutne zle..ta mala si ,ale myslim bohuzel tohle neprezije..tolik a takovych popalenin je smrtelnych 😝 ...Vitkov je kousek od nas.. 😒

lucenek
21. dub 2009

No 80% II aIII oplus dýchací cesty je vražedná kombinace, Natálce pomůže jen zázrak 😔

anta
21. dub 2009

Ahoj holky, jsem z této zprávy naprosto zdrcená, je to hrozný, čeho jsou "lidi", dá-li se jim tak vůbec říkat, schopní. Bohužel se ztotožňuji s Aponchie, taky si myslím, že tohle Natálka nepřežije, možná líp pro ní, musela hodně trpět, když jsem jí viděla obvázanou v televizi, tak mi z toho bylo vyloženě do pláče, jak mně jí je líto. Je mi líto i chudáka její maminky, ta z toho musí být úplně na dně 😔 Tyhle strany by měl stát zakázat, já si myslím, že se to rozrůstá hrůzným způsobem, aby takové věci nakonec nebyly na denním pořádku 😠
A toho zmetka či zmetky co to udělali, bych upálila na hranici! 😠 😠 😠 Chudák holčička za nic nemůže, vlastně ani ti rodiče nic nikomu zlýho neudělali a teď se jim stane tohle, člověk je z toho bezradný 😢

anta
21. dub 2009

Tohle jednání odsuzuji na nejvyšší míru, tomu já říkám srabárna a hnus!

reni7
21. dub 2009

tak to sou fakt hovada,takový hovado který tohle udělalo bych polila benzínem a zapálila na místě ať si to vytrpí,ať ví co ta malinká musí prožívat 😠

Natálce přeju hodně sil,děti sou bojovníci,musí to zvládnout 😔

anta
21. dub 2009

Já bych na takový hovado poslala tu celou komunitu, to byste viděly, co by s ním provedli, to by odvaha najednou byla ta tam 😠 😠 Chuďátko holčinka, je mi to fakt strašně líto. Nezapomenu, jak ta maminka popisovala, že jí museli do nemocnice táhnout za vlásky, protože jí neměli jak vzít do náruče a že přelejzali plot, aby jí někdo v té nemocnici rychle pomohl 😢 😢 😢

martinka79
21. dub 2009

tak jsme názoru, že ji pomůže max. vyšší moc. To toto je až moc vysoké poranění. ☹ Včara jsme to s dcerou náhodou viděly a, fakt otřesné. vysvětlovat jí kjak to někdo dokaže je tedy náorčné i na mě. ☹ přidávám se na podporu a posílmám pozitivní energii

konoupek
21. dub 2009

Myslím,že pro Natálku by bylo opravdu lepší to snad nepřežít,pže,jestli to přežije,bude mít nepředstavitelně těžký život 😢 .

anta
21. dub 2009

Já bych spíš osobně napsala:"Maminko Natálky, držte se!" 😔

sarkal
21. dub 2009

Tak i já se přidávám!!Je to opravdu hrozné,když pomyslím,že by se našemu miláčkovi něco stalo,asi bych spáchala sebevraždu..Takže úplně soucítím jak asi je té mamince.Hrozně jí držím palečky,je tedy pravda,že poranění jsou fakt rozsáhlá a že to je téměř neslučitelné se životem,ale i zázraky se dějí a kdyby přežila,sice by to pro ni bylo těžké,ale dnešní medicína umí divi.No zkrátka ať to dobře dopadne,mám z toho úplně husí kůži,protože je to fakt hrozný 😔
A kéž by platilo heslo,že na každého jednou dojde.Dětem se prostě ubližovat nesmí a nemá ať jsou jakékoli barvy pleti,národnosti..Je to prostě hrozný a smutný!!!!!!

cernovlaska
21. dub 2009

Je neskutečnej hnus,že se něco takovýho vůbec stane,někteří lidé,ani já si nejsem jistá,jestli se jim takhle dá vůbec říkat,jsou schopní tohle udělat 😠 a nejhorší je,že tohle,tak zvaný "vyřizování účtů" odnášejí absolutně nevinní a nezúčastnění lidé a dětičky ☹
Natálce i její mamince moc držím pěstičky a přeju velkou sílu vše zvládnout,ať to dopadne jakkoliv a musím říct,že je mi z toho do pláče 😢

skurinka
28. dub 2009

ahoj holky tak jsem se chtela zeptat jak to dopadlo s Natalkou a jeji maminkou????????

martimarti
autor
28. dub 2009

Natálka bojuje, podle posledních zpráv se podrobila první plastické operaci, kdy jí byla na nejzasaženější místa transplantována nová kůže, jinak je zřejmě stále v umělém spánku, teď informace ustoupily do pozadí díky "nové chřipce", takže nic víc se neví ☹

skurinka
28. dub 2009

diky-marti

jakoubka
28. dub 2009

Jsem šťastná,že Natálka pořád bojuje 🙂 Holčička šikovná 🙂

janocka
19. srp 2009

aponchie • 2d • Dnes v 08:57
http://fasulis.blog.idnes.cz/c/97246/Oci-ktere-...

peroli • 2d • Dnes v 09:06
😢

jalao • 3d • Dnes v 09:14
chudiatko, zazrak, ze zije. Este ju caka vela bolesti, malicku.

aponchie • 2d • Dnes v 09:16
vime co je zac tady slo spis o tom jak byl blog napsan..velmi dobre

cairka • 1d • Dnes v 09:29
doteraz som o tomto prípade nepočula, tak som si aj prečítala, čo sa vlastne natálke stalo... držím jej palce...ten blog je úžasne napísaný... je mi veľmi ľúto, že to nie je len fikcia

penny13 • 3d • Dnes v 09:35
Velmi dobre to ten autor napísal, len škoda, že ej to také smutné. Ako to tí ľudia mohli urobiť? 😢 Prajem Natálke veľa síl,a zdravia.

jonatanka • 2d • Dnes v 09:40
autor clanku to napisal bravurne, ma pravdu, cim sa previnilo tak male dieta, je mi do placu ☹ 😔

sue • 1d • Dnes v 09:45
Priznám sa, že neviem o aké dievčatko sa jedná, ani o aký príbeh... pravdepodobne je to v konečnom dôsledku jedno,pretože takýchto príbehov sa každý deň odohrá bohužiaľ veľmi veľa... stále trpia a umierajú detičky, ktoré nemôžu za nič... ani za činy svojich rodičov, ani za svoju pleť, vierovyznanie, či národnosť 😔

...a ten blog je napísaný perfektne 😔

penny13 • 3d • Dnes v 09:50
nevie niekto ,kedy sa to stalo? lebo v v správach nič také nebolo ☹
Mne je nanič, keď musia trpieť takéto deti, ktoré majú celý život pred sebou!

petruna • 1d • Dnes v 10:26
To jsem si zas pobrečela....
O případu vím, v Čechách to bylo ve zprávách často, ale tenhle článek je teda krásně napsanej...
je to hrozně smutný. Holčička má zničený život,nevím jestli v pubertě bude ráda za to, že přežila. 😔

cairka • 1d • Dnes v 10:47
baby slovenky, ja som našla info tu 😢 http://zpravy.idnes.cz/popalenou-natalku-zachra...

bielanevesta • 1d • Dnes v 10:57
Držíme všetky pesti čo máme a prajeme veĺa sily Natálka 😔

martimarti • 1d • Dnes v 10:58
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

mamutka • 1d • Dnes ve 13:18
tak som si poriadne poplakala zase raz. tak velmi mi je to luto....kazdeho dietatka ktore trpi.....
dufam ze drobcek sa z toho dostane a medicina zase raz pokroci a bude mat co najmensie nasledky.
ta matka sa moze zblaznit 😢

janette4 • 1d • Dnes ve 13:40
☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ nemám slov

j.a.n.u.s. • 1d • Dnes ve 14:33
....dobre napsane, moc dobre napsane....bohuzel se to dotkne jen srdicek tech, kteri by to sami neudelali...

penny13
19. srp 2009

pozerám, že sa to stalo už dávnejšie. ko vlastne na tom je?

martimarti
autor
19. srp 2009

Penny, holčička přežila, což je označováno za zázrak 🙂 , jenže jí čeká celoživotní trápení ☹ , bude trpět velkou bolestí, bude "znetvořená", protože kromě částí obličeje a vlasů a míst pod plenkami bylo její tělíčko celé hluboko popálené, lékaří jí tato postižená místa překrývají kůží novou, pokud jsem to dobře pochopila, tak částečně její kůží a částečně nějakou umělou, ale zatím se neví, jak to bude vypadat, až poroste a kůže se bude napínat ☹ .

Pachatele tohoto zvěrstva sice už chytili, ale má se za to, že to jsou jen pěšáci, že vykonávali příkazy nějakých vůdců nacionalistické strany, podrobnosti nejsou zatím úplně známy. Ti kluci budou určitě exemplárně potrestáni, to je v pořádku, snad se podaří usvědčit i ty, kdo je k tomu navedli.

Každopádně holčička je ohromná bojovnice, je neuvěřitelné, že to přežila. To je úžasné, jakkoliv pro ní celý její život bude strašně, strašně těžký ☹ ☹ ☹

atrami
19. srp 2009

Vždy si to odnesú ti najnevinnejší ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

penny13
20. srp 2009

Počkať, tá rodina toho dievčatka bola inej farby pleti?

sisstin
20. srp 2009

penny:jj, jsou to Romové..takže nějaký příslušníci nacionalistické strany je chtěli zlikvidovat, není to bohužel první případ 😔