Náušnice u chlapce. Jaký na to máte názor?

jeudi
6. led 2012

ahoj zajimal by me vas nazor jak se divate na to kdyz vidite maleho chlapecka s nausnici v uchu.diky za odpovedi

jasekd
6. led 2012

@jeudi nelibi, ani trochu. I u dcery zvazuju, zda ji nechat usi pichnout nebo ne. Mozna pockam, zda bude chtit sama, az bude vetsi. Mne se nausnice na chlapech nelibi 😅 Kdyz by kluk chtel, nevim, co bych delala, mozna az si na ni vydela, at ji ma 😀

jeudi
autor
6. led 2012

me se to prave libi i na detech ale prave taky koukam jak na to koukaji ostatni a taky jsem toho nazoru spis az bude chtit sam 🙂

anieanne
6. led 2012

U malých se mi to nelíbí ani trochu, stejně jako řetízky, culík a podobně...

evena
6. led 2012

ahoj, líbí se mi to na mužích, myslím, že o tomto by si měl rozhodnout chlapi sami, když to uděláš, třeba se mu to nebude časem líbit a co pak s tou dirkou, která v uchu zůstane už napořád, malému chlapci bych ucho určitě propíchnout nenechala, měla bych obavu, aby mi jednou za to nevynadal 😀

babulinkab
6. led 2012

nelíbí se mně to ani u chlapečka ani u chlapa.

mamkamarketa
6. led 2012

bez urazky,ale kluci co nosi nausnice a jsou oveseny retezi jsou (teda ja videla) jen cikany. me se to vuuubec nelibi. nausnice jsou pro holku a basta. holky taky nenosi slipy 😀
navic,mam dojem,ze na nekterych skolach je zakazano,aby kluci meli nausnice (teda alespon v cizine)

jasekd
6. led 2012

@jeudi Znam ale dva maly kluky, co nausnici maji, protoze ji ma i tata, a jsou na ni hrdy 🙂 Propichly ucho zas neni takova tragedie, aby to nemohl pak vyndat. Budou mit jizvy z padu atd, tak se nezblazni dirka v uchu. Ale fakt bych pockala, az bude chtit sam. Prece jen to neni uplne tradicni 😅 Zakazovat v dnesni dobe detem ve skole, aby mely neco na sobe, mi pripada hloupe 😝 Chapu treba sundavani velkych nausnic na telocvik apod., ale kdyz muzou mit nausnice holky, proc ne kluci, vubec se mi to nelibi, ale je to kazdyho vec, stejne jako ruzovy vlasy, dredy atd.

anta
6. led 2012

Budu asi ošklivá, ale malý kluk by měl být klukem a holka holkou, naušnici malým chlapečkům bych rozhodně nedala, přijde mi to úchylný 😝 😉

berynka
6. led 2012

to už snad vyšlo z módy... jestli se to tak dá vůbec nazvat, ne? 😀 😀

evulinkab
6. led 2012

@jeudi Nelíbí a to vuuuuubec..Náušničky podle me patří holčičkám, u chlapečků mi to přijde proti srsti.Nelibi se mi to ani u dospelých chlapů.

berenika39
6. led 2012

ahoj, mě se to taky nelíbí. přijde mi to nějak jako vulgární, hrubý. nevadí mi, když to kluk má, ale sama bych to petrovi neudělala☹. ubírá to klukům na dětskosti, dělá je to starší, nevím...za mě ne.
až bude v pubertě, at si dá co chce kam chce🙂.