Náušničky pro mimčo. Na co si dát pozor při výběru?

smudlinky
10. pro 2009

ahoj, potreboval bych poradit na co si dat pozor pri vyberu nausnic pro mimco. chtěla bych zlaté naušnice- mám strach aby se nezatrhávaly, nevypadly kamínky atd. poradte na co si dat pozor diky za rady

soanpe
10. pro 2009

když si vybereš dětské náušnice,tak máš po problému.mají uzpůsobené zapínání ,nejsou ostré, nezatrhávají se 😉
ve zlatnictví ti poradí

sarusenka777
10. pro 2009

smudlinky - určitě je na co dát pozor,já kupovala malé naušničky s kamínky a doma jsem zjistila,že se jeden kamínek hýbe 😒 takže určitě nespoléhej na prodavače,prodali by cokoliv 😠 pořádně si je prohlédni 😔

anicka164
10. pro 2009

Já si nechala propíchnout uši v 15 a doktorka neměla tak tlustou jehlu - náušnice měly moc tlustou část, co je v uchu. Bacha na to, zjistila to, až když jsem měla jehlu v uchu, tak mi jí vyndala a po víkendu jsem přišla znova s jinýma náušnicema 😀

smudlinky
autor
10. pro 2009

ve zlatnictvi jsem byla, je mi jasne ze existuji detske nausnicky, ale prekvapilo me ze jsou samy kaminek a nektere mi prisly i ostre, prot se ptam na co si dat pozor. Po diskuzi s kamaradkou jsme zjistila ze pokud dr nastreluje, tak je mozna zbytecne to resit, protoze musi byt specialni nausnice, ktere ta pistole umi pouzit ☹

lidunka1981
10. pro 2009

Ale ty naušnice z nastřelení má mimčo 4 až 6 týdnů a pak se vymění za ty krásné 😀 My jsme nechali nastřelit před třema týdny takže na vánoce bude mít už svoje. Už se těším 😀

dagina
11. pro 2009

Smudli, zrovna mám také zkušenost, nikdy by mě nenapadlo, že může nastat tento problém.
Po narození malé jsem byla žhavá do nákupu náušnic. Koupila jsem je když jí bylo asi 8 týdnů, přesto že jsem nastřelení plánovala až déle (v půl roce). Tak jsem si je koupila s předstihem. Asi před 2 měsíci jsme malé chtěli nastřelené náušnice vyměnit za zlaté a ouha - byli jí malé 😕 . Na šírku dost, měla úplně scvaklé ucho, na délku jakštakš. Tak s tím letím do zlatnictví co jako s tím. Prodavačka hned, že malá má určitě (aniž by ji viděla) tlustý lalůček, dírku vysoko..., no moc s ní řeč nebyla. Ale to je jedno..., určitě si dej pozor na velikost náušniček, pak s tím je zbytečné lítání a starostí.
Jo, a nastřelení je úúúplně v pohodě, opravdu 😉 .

bunicka
11. pro 2009

Smudli-my jsme malé nechali naušnice nastřelit,ale dr.neměla asi den a nějak se nemohla trefit do tečky kterou si předkreslila,chtěla jsem malou vyvarovat bolesti a stresu,ale takhle to bylo ještě horší!Píchala jí to na 6x-prostě mazec a šílený pláč a já ji musela držet na klíně.Takže příště jedině píchnout jehlou a naušnice se z vytáhnutím jehly provlečou. 😉

Já měnila za naušnice po mně a jsou úplně v poho.Koukni do albíčka.na poslední fotce jsou vidět 😉

smudlinky
autor
12. pro 2009

jak dlouho ty prvni nausnicky vydrzi? ja totiz mám taky po mně ( takove ty dute cocky), proto bych nerada abych se za mesic divila ze jsou ji ty co jsme ji koupil male.

bunicka
13. pro 2009

Já co jsem dala Kačence ty naušničky po mně,tak jsou dětské a já je nosila až do 10-ti let.Nevím co ted vydrží ty kupované.Ale myslím že prodavačky by poradily 🙂

hanula11
14. pro 2009

Mám dotaz: a kdy se dají naušničky "nasadit"? 🙂
Řešíme to právě teď, už jsem se na to ptala na jiné diskusi a holky tam psaly, že se nasazují (nebo nastřelují) snad po prvním očkování, té hexa..., někde ve třech měsících, někde později. Jak to máte vy, nebo jak je to u vás? 😠 🙂
Jinak naší Ivě ouška kdysi dávno píchali jehlou a tu jednu dírku jí taky dělali asi víckrát, nemá ji vůbec rovně. Vzali mi ji tenkrát na sál, já čekala venku na chodbě, tak jsem to neviděla, ale asi se jim moc nedařilo 😒 ☹ Takže nastřelení nebo píchání, záleží asi hlavně na tom kdo a jak to udělá 🙂 😵

smudlinky
autor
15. pro 2009

hanula11- nam doktorka rekla ze je nastreli po ockovani ve 3 mesici

evena
15. pro 2009

Máte někdo zkušenost s kroužkama? Nevím jestli je průběr 1,3 cm optimální, aby to nebylo velké/malé?
http://www.zlatnictvi-online.cz/www-zlatnictvi-...

ronie
15. pro 2009

evena, já nevím,ale mě to přijde obrovský na tak malý ouška, navíc Julinka si pořád za ty uši tahá🙂 tak máme jen pecičky od swarovského, tyhle mě přijdou až tak iod 2.roku,ale nevim netuším, nemám zlušenost, jen si to představuju 😉