Návod na rozložení chodítka Chicco, poradíte?

hanacvej
8. říj 2012

Dobrý den, nemohu najít návod a chci chodítko poslat dál, jak mám oddělit ta dvě ramínka s kolečky? Spěchá, děkuji!

katka_21
8. říj 2012

@hanacvej Dobrý den, zašlu Vám návod v PDF, napište mi do IP Váš email 😉

hanacvej
autor
8. říj 2012

moc děkuji, jste skvělá!!!! Moje email.adresa je hana.chourova@seznam.cz
Ještě jednou moc moc moc děkuji! Už jsem to chtěla obrečet 🙂

janickab
22. říj 2013

Dobrý den, prosím prosím, poraďte mi taky s rozložením chodítka. Zápasím tady s tím celé odpoledne...

veronikamichalcakova
27. čer 2016

@katka_21 prosím také o návod 🙂

konik55
28. črc 2016

mohu take pozadat o navod? martina.stiborova@seznam.cz moc dekuji

zdenka79
14. led 2017

Ak mozte poslite aj mne navod..dakujem zdenka1.olejarova@gmail.com

lenka705
2. kvě 2017

@katka_21
Prosím o návod jak rozebrat Chicco choditko. Děkuji Kantorová Lenka

lucineckadol
25. čer 2017

@katka_21
Prosím o návod, jak rozebrat chicco chodítko. Děkuji Lucie Horáková

ellie_ii
2. srp 2017

Dobrý den,
pokud by to bylo možné, také prosím o zaslání návodu na mail eliska.zizkova@seznam.cz.
Děkuji.

milli85
21. lis 2017

Dobry den,mohu prosim take,uz se s tim dlouho trapim 😢 🙏

milli85
21. lis 2017

Mirka.a@seznam.cz dekuji 🙂

chadmuska
22. pro 2017

Muzete me prosim take nekdo zaslat navod prosim!!! TMusilek@seznam.cz!! Dekuju

mlucielka
22. črc 2018

Dobrý den, mohu také poprosit někoho o zaslání návodu? Adresa je chomcova.l@centrum.cz Moc děkuji ☺

hanicka1977
11. zář 2018

dobrý den, také prosím o návod jak tomu sundám nohy děkuji hanickacermakova@seznam.cz

dundul
22. zář 2018

Dobry den, aj ja poprosim navod blanka8574@gmail.com dakujem

cookei
29. lis 2018

Najde se, prosiiiim🙏🙏🙏, nejaka dobra duse, ktera by mi taky zaslala navod, nez prijdu z toho rozebirani choditka o nervy?😡🤯🤪 Dekuji. katka.javorkova@seznam.cz

dundul
29. lis 2018

@cookei ja som ho nakoniec predala tak ako bolo zabalila previazala a na poste nebol problem, je to lahke 😉

cookei
2. pro 2018

@dundul Udelala jsem to stejne a prodala ho nakonec slozene, ale desne me to stvalo, prze jsem ho uz jednou rozlozene mela a ted jsem na to boha nemohla prijit.😡 Tohle moc vychytane nemaji, no. Kazdopadne dekuji.🙂

miklac
3. led 2019

Tak jsem to konečně po dvou letech komplet rozšroubovala a podařilo se mi ty zatrápený nožičky odmontovat. Z venčí to asi půjde hóódně špatně jsou tam 2 pacičky na té širší straně nožičky a jsou v hloubce 5 cm. Takže se to musí zmáčknout z obou stran na širších stranách nožiček (v hloubce 5 cm). To samé i u vrchního madla, jen jsou pacičky zepředu a zezadu hluboko cca 3 cm.