Ne všechny ženy si zaslouží být matkou

soanpe
31. črc 2009

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/175217-...

po tomto videu mi došla slova 😔 😢

kinsen
31. črc 2009

To je děs.
Příroda ja občas nespravedlivá dá děti lidem kteří si je nezaslouží a lidem kteří by své děti milovaly ne.

jakoubka
31. črc 2009

viděla jsem to 😔 smýkla bych já s ní 😠 doufám,že k ní nebude nikdo benevolentní 😒

schwarzovka
31. črc 2009

no taky jsem to bohužel viděla... 😔
nechápu, nerozumím a ani nechci...

bubosek
31. črc 2009

No ovšem, tak to je dobrá psychopatka!!!!! Takhle na veřejnosti, jí asi trošku hráblo, ne? 🙄 Fuj je mi s toho špatně. ☹ ☹ ☹

mousunek
31. črc 2009

je uplne jedno jestli na verejnosti nebo v soukromi, tohle si k diteti nesmi dovolit ani jeho matka

bubosek
31. črc 2009

To je jasné, že takhle se k dítěti nesmí chovat ani doma, ale tak na veřejnosti,mohla tušit, že jí zašijou, vždyt to není normální!!! 🙄

holly1
31. črc 2009

tak takovéhle věci mi nedělají dobře, ach jo ☹ chudák dítě

mousunek
31. črc 2009

holt takove raplice jsou a je dobre ze to vcas nekdo zjistil a nahlasil

shaula
31. črc 2009

Tak to je síla... Nemám slov... ☹

dagina
31. črc 2009

A co ty lidi kolem 😕 ??? Těm to je jako šumák??? Co se týče matky- nemám slov, je to mrcha. Ale u nás to není o moc lepší viz. Kuřimská kauza a spoustu dalších případů ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mousunek
31. črc 2009

dagina - bohuzel to je normalni ze si kazdy hrabe na svem pisecku a chodi jak kun aby nevidel nahodou neco co nema..... u nas je to tak taky. nedavno lezel pred obchodem chlap nebylo mu dobre a lidi ho div neprekracovali

soanpe
autor
31. črc 2009

já si vždycky automaticky představím Sofinku.V tu ránu bulim, jako želva.
než se mi narodila, tak mě takový věci pohoršily, ale nedostávaly mě do kolen 😔

mousunek
31. črc 2009

soanpe - vitej do klubu mam to tak taky

schwarzovka
31. črc 2009

asi tak...soanpe... 😔

jeudi
31. črc 2009

paneboze to snad neni mozny paneboze jezisi ja nemam co rict..chudinka malinkej jak nekdo muze takhle zachazet z ditetem,tu dilinu bych natahla na skripec...pi...a jedna

moda08
31. črc 2009

To je fakt šílený, to snad ani nemůže být člověk.... ☹

anta
1. srp 2009

Já když tohle viděla, tak mi úplně naskočila husí kůže, to je něco hroznýho, nakopala bych jí prdel a dítě bych jí sebrala 😠 😠

pikusa
1. srp 2009

Tak to není matka....a je pravda,že dřív jsem nad takovými věcmi kroutila hlavou.....a ted když mám Matyáška mě to naprosto rozhodí,rozbrečí,vykolejí......
Tak snad se jí to vrátí....udělala bych jí to samé 😠

andu
1. srp 2009

Mazec, fuj! Taky mi z toho naskočila husí kůže! Tu ženu by měli svázat do svěrací kazajky a doživotně zavřít ve cvokhausu!
Mimochodem, už ta vodítka na děti mi přijdou dost ujetá... 😒

dvojka
1. srp 2009

což teprv jak musela s děckem zacházet doma 😢 😒 .Však oni jí napaří

mousunek
1. srp 2009

andu - myslis ty vodici ksiry? no me to moc ujety neprijde a prckovi je urco koupim je moc zivej a kolem sidliste jezdi magori v autech a na motorkach a dost pochybuju ze muj cipisek bude chtit chodit za ruku ten bude chtit vsechno vsude prozkoumat, tak jistota je jistota, ale do marketu bych to netahala pravda

dvojka
1. srp 2009

mosounek-tak pozor na náhodný šmíráky s mobilem 😀 ,né,no hlavně když je snese mít na sobě 😅

mousunek
1. srp 2009

si myslim ze mu nezbyde nez si zvyknout uz ted je to zivel ono je to pry jako batuzek ty vodici ksiry si myslim ze by mu vadit nemuselo

pikusa
1. srp 2009

Holky...tak jsem na to koukala znova...no kšírky přece nemají děti kolem krku...tady to dítko to mělo přímo na krku ne???
A navíc...každej čučel a nikdo nezasáhl...to teda taky nechápu....já bych jí asi srazila k zemi.......

artuse
1. srp 2009

děsný, no ale mě ty samotný kšíry taky přijdou dost ujetý 😖 já mám taky divoké dítě, ale kšíry nepořizuju...známá je má a když za ně silně zatáhne, tak vlastně to dítko porazí, že spadne 😒 kolem rušných silnic mám holt dcerku na kočárku...

fim
1. srp 2009

Tak z tohodle videa mi bylo zle a měla jsem pěknou zimnici - fuj hnus. Jen doufám, že ten, co to natáčel, to dělal pouze za účelem, aby měli na tu matku důkaz, až zavolají policii. Což zaplaťpánbůh taky udělali. Hyena se chová ke svým dětem snad líp.
Uf, zase jsem se rozčílila. O spravednlnosti a nespravedlnosti kolem početí a rození dětí snad ani nebudu mluvit. Jak je mi vždycky ouzko, když jenom vidím titulek tady na Koníkovi - o vlaštovičkách, andílkách tam nahoře apod. a vždycky si přeju, aby do těchto diskuzí už nikdo nový nepřibyl a ty co tam jsou, už měly konečně štěstí..... a pak vidím na netu tohle a jim podobný zprávy. 😢

miona
1. srp 2009

Holky a víte co je nejhorší? Že dospělí/rodiče/příbuzní/a všelijací úchylové dětem páchají i mnohem horší věci 😠 Je mi z toho všeho šoufl ☹

mousunek
1. srp 2009

miona - jj u nekterych se to proflekne treba timhle zpusobem, ale co ti prckove u kterych na to proste nepsijdou 😢

jitrulka
1. srp 2009

A ty děti to nechápou, jsou tak nevinní a nevědí proč... proč zrovna oni. Chce se mi brečet ☹

pikusa
1. srp 2009

myslím,že pro některé děti by toto bylo skoro nic....ani nemyslím na to,co některé prožívají...
vždyť je to denně v TV nebo v novinách
naposledy mě teda dostala "matka"co znásilňovala svoje syny s tím,že je učila sexuální praktiky,aby věděli,co a jak 😠

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru