Ne všechny ženy si zaslouží být matkou

soanpe
31. črc 2009

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/175217-...

po tomto videu mi došla slova 😔 😢

sisstin
5. srp 2009

shaula: 😉 já nějak tyhle pomůcky na ochranu nepreferuju...jako jedinou máme zástrčku do zásuvky..ale jinak fakt nic 😕 třeba ta helma mi přijde ujetá...prostě dítě se učí chodit tak, že padá..je to normální, a patří to k tomu 😕 malej si ze začátku asi 3x rozkousnul ret, protože běžel a pak neuměl zabrzdit..a takových pádů ještě bude hodně 😉

petja
5. srp 2009

no taky bych na tu babu okamžitě vlítla.Držela bych jí ve vodítku nebo za pačesy,než by dojeli poldi

andu
5. srp 2009

No Shaulo, ta holčička podle si šla vcelku bez problémů... Rozhodně bych neřekla, že se právě postavila na nožky 😅 Jojo, je to opravdu každého věc, ale já asi dítě u cesty radši vezmu na ruce, když bude starší, tak ji vezme přítel 😉 Jako kšíry v kočárku chápu a jak jsem psala, dokžu pochopit i kšíry na nějaké dlouhé cestě bez chodníků... Ale venčit dítko jako pejska v parku, to fakt nepochopím 😅

shaula
5. srp 2009

Andu, tak to jo, to s tebou souhlasím 😝

shaula
5. srp 2009

Andu, a koukám, že máš teprve 3měsíční miminko, ta se na rukou dobře nosí... Počkej, až jí bude rok, a bude se kroutit jak žížala, občas kluky nemůžu na rukách vůbec udržet 😉

dvojka
5. srp 2009

No já včera četla,že zemřelo 7 měsíční dítě po pádu z kočárku,které hlídala babička a dneska jsem četla,že z kočárku nevypadlo,ale žee bylo uškrceno 😔

dvojka
5. srp 2009

shaula-no ty bys potřebovala nejmín dvě ruce navíc.Kluci jsou moc hezký,budou to asi pěkný éra 😀

hupcza
5. srp 2009

sis: jasně, že si musí trošinkunatlouct ..je to normálnía přirozené ... ale odřené koleno ještě nikoho nezabilo, že

andu: jj 😉

sha: no pokud nesou dvojčata 🙂 tak se dá použít manduca apod. a to dost dlouho - záležína fyzičce mámy

andu
5. srp 2009

Jojo, Shaulo, vím, znám, není to první dítko, o které se starám 😉 Pravda, nebyly moje, ale nesla jsem i pěknou tíhu na rukou 😀 A uznávám, je mazec to udržet, ale proto jsem psala, že až nám holčina poroste, vezme ji tatínek 😉 Případně šup s ní do šátku nebo jiného nosítka.... 😉

mousunek
5. srp 2009

souhlasim se shaulou je rozdil nosit prcka ktery ma kolem 7kilo a nemele sebou a rozdil tahat 12ti kilovou zizalu ktera sebou mele porat a je schopny se obratit vzhuru nohama 😀

janadean
9. srp 2009

mě se z toho dělá špatně ☹ .

andara
10. srp 2009

Tak mne to video nejde pustit a je to dobre, je mi z toho spatne ☹ tohle nikdy nepochopim jak nekdo muze ublizovat detem a jeste jakym zpusobem 😠
Mne zas dostalo todle - http://www.novinky.cz/krimi/175963-zena-v-mlade...

wsmoulinkaa
10. srp 2009

to je strašný andara.....ani o tom nevím-nic jsem nečetla toto 😠

lem
12. srp 2009

ježiši kriste..... já jsem o tom jen slyšela,ale vidět to.... No to je katastrofa....to je strašný....chce se mi zvracet....úplně mi z toho buší srdce..... já na tohle prostě nemám žaludek. Co je tohle za lidi....to snad není možný.... Natáčet bych to nemohla, bych jí snad dala přes hubu, káče jedný blbý....

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru