Ne všechny ženy si zaslouží být matkou

soanpe
31. črc 2009

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/175217-...

po tomto videu mi došla slova 😔 😢

zuzik28
2. srp 2009

Nejvíc mě štve, že takové hrozné matky (chce se mi napsát sprosté slovo) děti mají a ani si je nezaslouží a ty, kteří po dítku touží moc, tak jim to nejde. Znám min. 2 páry, mj. mou sestru, které jsou jako dělané být rodiči, hodní, prostě bezva lidi, a prostě jim to nejde a možná ani nikdy nepůjde...ach jo...tady v tom je to nespravedlivé

katty_k
2. srp 2009

co na to rici, je to hruza, ale kolik je matek, co sve deti tesne po narozeni zahodi v igelitove tasce a odsoudi je k smrti? diky bohu za baby boxy... a diky za kazdou takovou matku, ktera sve dite da do boxu a ne do tasky

co mam svoji holcicku, jsem na to citlivejsi nez kdy predtim, pri kazde takove zprave se mi chce plakat

petja
2. srp 2009

ježiš co teprv dělá s tím dítětem doma?!!!

giorgina
2. srp 2009

jeee,mozna se to tomu diteti libilo 😅 a vyzadoval to. 😝

mousunek
2. srp 2009

zuzik28 - jj souhlasim taky mam kamaradku ktera se o mimco snazi uz desne dlouho a vypada to ze asi mit nebude

petua
2. srp 2009

Noo, tak sorry, ale ad. ty kšíry - to mi přijde skoro stejně brutální 🙄 . Nedávno jsem tady u nás taky viděla jednu "maminku", která měla dítě v těch kšírách a moc se to od vodítka neliší - hlavně, vždyť i na psy jsou takovýhle kšíry, že? 🙄 K čemu to jako?? Když se dítě učí chodit, tak stejně chodí za ruku, když s nim jsme někde, kde je provoz, tak jde taky za ruku. Jasně, že se může vytrhnout, ale to si prostě musíme ohlídat. Né ho ukšírovat jako psa 🙄 . A nejvíc mě dostalo, když jsem tohle začala pohoršeně vykládat tchýni a ona úsměv na tváři, že to měli kluci (její synové) taky, když se učili chodit.
No, prostě NIKDY.

mousunek
2. srp 2009

petua - detske vodici ksiry jsou pouze jako batuzek... a mysli si co chces, ale radeji budu s ksirama predchazet nez aby mi tu malyho nejakej magor srazil autem, na kole a nebo do nej schvalne kopl micem jak to tu hajzlici 9-15let delaji.

Pokud budes mit prcka kterej bude pohodar a nikteram moc aktivni nebude tak je jasne ze to neni az tak potreba ale u nekterych deti zlob se nebo ne to potreba je je to pro jejich bezpeci. kdyz padaji treba muzes je i trochu púribrzdit a nenatlucou si tolik....

je jasne ze to vetsina lidi pouziva s rozumem a ne jak ta **** na videu

misa.ottovka
2. srp 2009

Ona kdyby se ta matka třeba několik let pokoušela o to mít mimčo myslím si že by se k němu takhle chovat prostě nemohla ☹ Nevím, ale myslím si, že mít "chtěné" a "nechtěné" dítě je taky něco jiného ☹ I když není to pravidlo samozřejmě

gabrianka
2. srp 2009

petua ale jsou ruzne deti..kdyz si vzpomenu jaka byla ma prvni dcera jak mi utikala absolutne si delala co chtela divim se ze jsem to i bez tech ksiru zvladla...ja proti ksiru nejsem vubec proc by?je to srandovni roztomile a hodne to zaujme pozornost kolem 🙂 to se nemuze vubec srovnavat s nejakym psychovoditkem tam na tom videu.to jako fakt ne!

mousunek
2. srp 2009

misa.ottovka - bohuzel to opravdu pravidlem neni znam holku ktera ma v 21 letech dve deti a to jak se k nim chova a nevenuje se jim mi stacilo uplne ☹

gabrianka
2. srp 2009

misa.ottovka ja myslim ze je to uplne jedno jestli je chtene nebo ne..nekdy to muze mit vliv to je pravda ale zalezi na zenske..muze to byt magor nebo se mohla zblaznit nebo laktacka(kdyz je to treba hodne malinke mimi) muze byt hodne duvodu ale podle me konkretne to video to je total magor 😠

ava
2. srp 2009

tak to video mě dostalo....chce se mi brečet 😔

hupcza
3. srp 2009

brrrr ...mám úplně husinu ...tohle bych neudělala ani se psem

aponchie
3. srp 2009

jo a pak me muze nasrat tady videt tema ....voditko na dite... 😲

bereninka
3. srp 2009

Hm, tak jsem dostala třesavku an ještě tady brečím. To nechápu! Nejvíc je mi zle z toho, že když si tohle dovolí na veřejnoisti, CO ASI TOMU DĚCKU DĚLÁ V SOUKROMÍ!!!!§
Holky, ale že jí zpět to dítě nesvěří? ☹

artusem to jsem netušila, že existují kšíry pro dítě!!! 😠

hupcza
3. srp 2009

apo: no víš -já bych to tak neodsuzovala
dřív mi to přišlo taky jako zcestné
ale poté, co vidím, že u nás ve vesnici je třeba jít do mš po krajnici poměrně frekventované cesty bez chodníku ..a když si představím cestu s jedním dítkem v kočáru a druhým divochem za ruku
dovedu si to dnes představit
ovšem pouze jako pojistku proti vběhnutí pod auto (tedy ne v parku, aby neprudilo a matka ho nemusela hlídat nebo s ním snad dokonce mluvit a stačilo by škubnout)
ono u každé věci záleží jak s ní nakládáš
možná to budu zvládat bez toho ....a možná si to pořídím
ale určitě si budu připadat jajo lepší matka s přikšírovaným děckem než jako mtka jíž vběhlo dítě pod kola auta 😉

susik77
3. srp 2009

Ahoj, tento vikend tchyne byla u nas na navsteve a hlidala malou. Tchyni je 64 let. Mala behala jak utrzena z retezu, my tu kolem domu nemame zadne hriste, jen travniky a takove nizke kopce, mala behala po kopcech, tchyne za ni no ale z kopce dolu se bala slezt, zachranoval ji soused 😀 Teda tchyni...
Tak nam rekla, ze malou bude hlidat az kdyz bude rozumna, nebo jen na voditku...Co s ni? 😎 My jsme ji chteli vyuzit ted kdyz budu v porodnici...

aponchie
3. srp 2009

hupca ja sem nenapsala ze to odsuzuju,ale jak me to dokaze nasrat uz ten nazev..voditko na dite...si hned predstavim decko na spagate jak zviratko promin,ale mam to tak.. 😎 tchyne a matky jsou vetsinou hodne bazlive..ja bych to uz nedramatizovala

aponchie
3. srp 2009

btw hupco mam dve deti a to prvni je od narozeni velkej divoch a jako fakt nemam nikoho na pomoc a nikdy by me to ani nenapadlo mit provaz na decko 😀 ja vidim ve meste stovky maminek se dvema detma a v pohode me to zase prijde jako helma na hlavu a jine pitomosti 😀

majdula
3. srp 2009

ksirky pro dite (fotky od kamosky):
http://novebranice.rajce.idnes.cz/Karolinka_sla...
(takhle nejak predvadim ja psy na vystave 😀 )

hupcza
3. srp 2009

apo: nechápu? helma na hlavu je pitomost???
jo a jít středem pěší zony je fakt něco jiného než jít po cestě bez chodníku 😉

soanpe
autor
3. srp 2009

apon,
v poslední době mi tvoje názory nějak nebere hlava,sorry
moje ségra bydlí v Praze v blízkosti velmi frekventované silnice s nejednou složitou křižovatkou a když jdu s nima ven,tak trnu.Nikdy nevíš,kdy se ti dítko vytrhne z ruky, jen pro to,že vídí tramvaj nebo motorku.
takže já osobně bych v takové situaci kšírky použila

a helma jako nesmysl? k tomu nemám fakt co dodat 😠

jindri
3. srp 2009

jen jsem nahlídla ... kšírky na dítě jsou naprosto super vynález, nechápu, jak to někomu může připadat zcestné! 😉

shaula
3. srp 2009

Na kšírech nevidím nic špatného, pokud se s nimi nakládá tak, jak jsou myšleny, tj. jen jako pojistka proti upadnutí dítěte, které se teprve učí chodit, nebo proti vběhnutí pod auto apod. Klidně mě ukamenujte, ale já kšíry mám - zatím jsem je použila jen pro připoutání v kočárku, když jsem kluky vozila na bříšku a oni se mi v něm začali za jízdy stavět na kolínka (ale s jiným popruhem se použijí jako vodící kšíry - neříkám, že je určo použiju, ale možná na ty moje draky ano, to teprve uvidíme, zatím po venku neběhají).
A k té helmě - předpokládám, že Aponchie myslela tu ochrannou helmu na doma, to mi opravdu přijde jako nesmysl, dítě musí samo přijít na to, že pád bolí, a ne ho chovat jako v bavlnce. Jinak ochranná helma na kolo apod. nesmysl samozřejmě není, tady je namístě.

vercak.
3. srp 2009

Ahojky, trošku jsem to tu pročetla a nedá mi to a musim prostě napsat svůj názor.

Tak to video, to jsem taky viděla a je to fakt síla. Některý lidi by prostě neměli mít děti a chudáček to dítě, nemůže se bránit a neví, proč s nim ta máma tak zachází. U toho se mi chtělo brečet, takovýhle případy mě vždycky dostanou a mrzí mě, že s tim prostě nemůžeme nic udělat.

To vodítko na děti. To mi přijde docela zbytečný a na vodítku si dokážu představit jen zvířata a to naše děti přeci nejsou. Chápu, že některá dítka jsou trošku živější, ale tak od toho přeci máme kočár a nebo náruč, ale určitě ne nějakej provaz.

Aponchie - napsala jsi, že helma na hlavu je pitomost? No pro někoho možná jo. Ale já znám paní, která spadla z kola a díky tomu, že neměla helmu, tak byla týden v bezvědomí a nevědělo se, jestli se někdy probere. Takže helmy na hlavnu jsou podle mě důležité.

soanpe
autor
3. srp 2009

shaula,
já mám taky kšírky -zatím v kočárku 😉

vercak
já nevím, ale v Praze je přece jen trošku rušněji než v Kolíně, a proto jsem pro kšírky

johanda
3. srp 2009

Kšíry jsem vyzkoušela na jednom hudebním festivalu, kde mi děcko furt zdrhalo a mezi davem se těžce hledalo. Okamžitě šlo na 4 a hrálo si na psa, asi tak půl hodiny až hodinu štěkalo a kňučelo a já měla možnost v klidu sledovat produkci 🙂) Takže - vodítko doporučuju 🙂
Apon nejspíš myslela helmy na doma. Ty jsou dle mě též pitomost, pokud není dítko po operaci hlavy či nemá nějakou závažnou nemoc kostí lebky

gedgitka.a
3. srp 2009

teda mrkla jsem holky a nemám slov být tam, tak dostala po tlamě ani nevím jak tu ženskou nazvat na ni je i název dámskýho přirození málo 😠 😠

soanpe
autor
3. srp 2009

johanda, tak to mi připomnělo mého synovce. ten totiž miluje psa mejch rodičů a pes je pro něj vzorem 😀 😀 😀

lenkabu
3. srp 2009

Video jsem viděla,psychopatka hnusná.

Kšíry.............jdou mi silně proti srsti, stejně jako ohrádky, ale když na nich dítě nesmejkáte,klidně kupujte 😀

helma........apon myslela tu na doma NO SHOCK.......to je blbost jak vrata 😅 naučit dítě že se může praštit do halvy páč má helmu, ó bóže. jak se naučí že si musí dávat bacha? děláme z nich cukrové panenky.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru