Nechat či nenechat si říci pohlaví. Co myslíte?

hajduska
7. zář 2009

Zakladam nove tema, zajimalo by mne jaky mate nazor vy, zda si nechat a nebo nenechat rici pohlavi.

katrin111
7. zář 2009

ahoj ja jsem si nechala pohlavi rict u obou deti......nejsem typ co to vydrzi nevedet az do porodu............

lenkabu
7. zář 2009

u první jsem to chtěla vědět okamžitě a nechápala ty co to tají do porodu. a druhé si říct už nenechám,najednou mně hrozně láká to překvápko 🙂

dadous
7. zář 2009

ja to taky budu chtít vědět, pže když jsem rodila první, tak nebyla možnost 😵

andelka
7. zář 2009

Když to bude dobře vidět, tak bych si to říct nechala, jsem zvědavka 🙂

hajduska
autor
7. zář 2009

ja jsem prave take hrozne nedockava a mela jsem v planu si to nechat rict, ale ted o vikendu jsem mluvila s par maminkama a tatinkama a ti me vsichni presvedcovali abych si to rict nenechala, pry to pak "ztrati kouzlo". Tak jsem zacala vahat, ja vetsinu vybavy budu nakupuji v bezove barvych a neutralnich barvach, protoze je to s manzou nase nejoblibenejsi barva 🙂

Pred vikendem jsem byla pevne rozhodla ze to vedet chci, ale ted po vikendu jsem zacala vahat 😖

hajduska
autor
7. zář 2009

holky koukam, ze jsem to napsala jak tatar, doufam ze to nejak prelouskate 😉

andy82
7. zář 2009

já si to říct nenechám, je to naše první dítě a chceme páreček, takže u prvního je nám to jedno, ale všichni by si moc přáli, kdyby to byla holčička

nanule
7. zář 2009

My jsme si to chteli nechat rict, ale mimco se nam porad nechtelo ukazat... Nakonec to vypada na holku, ale jeden nikdy nevi. Ja bych nevydrzela 9 mesicu nevedet, navic bezovy hadriky jsou sice fajn, ale ruzova je proste ruzova 😉

lehna
7. zář 2009

no já jsem taky byla zvědavka. natěšená jsem byla na holčičku a nakonec se narodil kluk🙂, takže překvápko. ještě,že jsem neujížděla na růžové 😀

zuzi82
7. zář 2009

Ahojky, je mi jedno, jestli to bude chlapeček nebo holčička a docela ráda bych zažila to překvapení u porodu. Rozhodnutí, zda vědět, či nevědět jsem nechala na manželovi a zatím to vypadá, že se necháme překvapit. Ale uvidíme, jestli ještě nezmění názor.

hajduska
autor
7. zář 2009

me laka predstava, ze bych se dovedela az po porodu pohlavi, musi to byt krasne prekvapeni, jako kdyz rozbalujete darek a nevite co tam bude 😉 😀

Jsem ale zvedavka tak nevim jestli to vydrzim a i presto ze mam rada bezovou bych si rada koupila neco v modre a nebo ruzove 🙂 kocar i perinky mame koupeny v bezove barve takze jsme vybaveni pro obe pohlavi 😀 😀

stylly
7. zář 2009

My určitě nechat,..... 😀

nika
7. zář 2009

tak se přidám, my dosud nevíme a budeme mít překvápko u porodu, je nám to jedno jeslti to bude kluk nebo holka, hlavně zdravé miminko 🙂 naštěstí se všichni dokroři ptaj a respektují to, aby se nepřeřekli. jinak my ujíždíme na zelené a žluté barvě, a bílé, v bílé je stejně mimi nejkrásnější

kaleilah
7. zář 2009

Z ekonomickýho hlediska je lepší si to nenechat říct 😀 Jen co jsem se dozvěděla že bude vytouženej páreček-teda teď holka, naběhla jsem do obchodů a v to růžovým je toho tolik 😵 😵 😵 málem jsme zkrachovali 😀 😀

blka
7. zář 2009

My jsme si pohlaví říct nenechali, i když jsem byla jediná, kdo to nechtěl vědět 😉 . Manžel chtěl a já bych mu to i nechala dr. říct, ale když jsem se ho ptala, jestli by mi to neřekl, tak říkal, že neví jestli by to vydržel nebo se neprořekl, tak měl smůlu 😀 .
V těhu jsem říkala, že druhé si už říct nechám, ale nejspíš nenechám 😀

blka
7. zář 2009

A taky ušetříš na oblečení 😀 😉 - viz. Kaleilah 😀 😀 😉 . Koupíš toho pár a zbytek po porodu. Aspoň se ti nestane, že něco nestihnete unosit.

marinka
7. zář 2009

Já jsem si nechala říct pohlaví u obou prcků, nevydržela bych to ani náhodou a kdyby to šlo, chtěla bych vědět pohlaví mimča už při těhotenském testu 😀
Je pro mě hodně důležité vědět pohlaví kvůli vztahu k miminku, abych mu mohla říkat jménem a mělo pro mě konkrétní podobu holčičky nebo chlapečka 😵

kristi
7. zář 2009

ja bych to chtela vedet jeste nez tam mrska spermie doplave, abych ji kdyztak mohla vymenit za jinou 🙂 🙂 🙂

jitulisek
7. zář 2009

Ahoj holky, dokud jsem nebyla těhotná, tak jsem vždycky říkala, že bych to chtěla vědět,ale teď když čekáme miminko, tak už nejsem tak jistá a možná počkám až do porodu, přece jenom to překvapení. Váháme, zatám máme ještě čas na rozmyšlenou,ale fakt nevim... 🙂

marinka
7. zář 2009

kristi, jj, to by bylo ještě lepší 😀 Ty chceš druhou holku nebo kluka?

samik2008
7. zář 2009

u prvního těh.jsme to nechtěli vědět(a nenechali říct) a u druhého vlastně taky nee,ale na ultraz.v 16tt.řekl dr.že vidí co to je,takže jsme se na sebe s manželem podívali a řekli at nám to teda řekne a jaké bylo překvapení když řekl že chlapeček-byli jsme totiž přesvědčení že druhá bude taky holčička...No a pak jak jsem chodila v průběhu těh.na ultr.vždy jsem se zeptala co tam je a pokaždé řekli že chlapeček tak jsem tomu věřila.Ale stejně 100% je to až se mimčo narodí.

kacka79
7. zář 2009

tak já jsem si to u prvního nechala říct a teď si to taky nechám říct, já prostě ty překvapení nemám ráda... nebo jsem spíš zvědavá 😀

hajduska
autor
8. zář 2009

vcera jsme to probirali doma jestli si to teda nechat rict a manzel si to rict nechat chce, ale ja ne 😒 jeste ale je cas na rozmyslenou. Nebo je moznost ze by si to nechal rici jen manzel a ja ne, ale to nevim zda bych vydrzela 😵 😀

luthien.k
8. zář 2009

Rozhodně je lepší si to nechat říct v případě, že si rodič hoooodně přeje holčičku či chlapečka, protože to pak podle mě ušetří "zklamání" při porodu. Teda jestli se dá hovořit o zklamání 🙂 Já jsem si přála jako asi většina maminek holčičku, samozřejmě to byl kluk 😀 a když jsem to věděla dopředu, tak jsem se s tím hezky už v těhu naprosto smířila a jsem teď strašně šťastná, že ho mám a vůbec by mi nevadil i druhý 😉

lucianas
8. zář 2009

Jsem na tom stejně jako Hajduska, taky jsem to nechtěla vědět. A manžel ano. Ale ze začátku jsem říkala, že to ještě nepůjde vidět, a pak jsem ho doma pomaličku zpracovávala, a teď, už jsme jen pár týdnů před porodem, a pohlaví nevíme. A jsme rádi. Aspoň je v tom takové napětí. A překvapení při porodu, to si myslím, že je nenahraditelný zážitek. Takže jsem jednoznačně pro to, si to nenechat říct. ... ale opravdu záleží na každém. Prostě někdo je pro, někdo ne.