Nechci manželovi dělat orální sex, je neuvěřitelně slaný

jessi13
20. kvě 2013

Ahojki holki, mám takový netradičný dotaz na Vás zajímá mě každý nazor.. Když chci s manželem provozovat orální sex na jeho straně, ak je manžel pokaždé neuvěřitelně slaný až je mi z toho zle.. Nechci tedy manželovi dělat orální sex a už mu to začalo vadit a tak bych se vás chtěla zeptat, nevíte čím by ta jeho slanost mohla být''?? a co na to ??

zamilovanadonej
20. kvě 2013

@jessi13 Pokud bude pořádně umytý alespoň sprcháčem, tak by být slaný neměl. Jedině, že by se u toho hodně potil?

andy80
20. kvě 2013

A co je to za chlapa, že mu vadí, že nechceš orální sex? Copak to je povinnost?

rumburacka
20. kvě 2013

Já ho chápu,že ho vyžaduje orální sex,já sama ho mám ráda a který chlap ho nechce??Já nevím,ale jednou jsem slyšela názor,že to může být i ze stravy??? 😒 ,ale to jsem jen slyšela......

risanek
21. kvě 2013

Ahojky možna jen se vic poti, ja svemu manželoví kupuju Lactacid na intimni hygienu a naučila jsem ho ten gelik použivat, občas spolu jdeme do sprchy a ja ho sama pořadne umyju a rovnou tam sexujeme

maximka33
21. kvě 2013

počkej, jako slaný na povrchu nebo sperma slané? na sperma - chuťově pomáhá třeba jíst banány a mléčné výrobky.

terinaf
23. kvě 2013

Banány opravdu pomáhají. Když se manžel "nadopuje" banány, jsem čas od času ochotná.... 😉

jessi13
autor
28. kvě 2013

@risanek my mame piďi vanu takže to jen na stojáka 🙂

jessi13
autor
28. kvě 2013

@terinaf
@maximka33 jako jak má jíst banány? jako přes tím ?

terinaf
28. kvě 2013

já myslím, že stačí sníst tak 2-3banány během dne před tím... 😉

jessi13
autor
28. kvě 2013

aha, no tak to zkusíme 😀

iluss
3. čer 2013

Opravdu prý pomáhá jíst banány a pít bílé víno a vyhnout se kořeněným jídlům a ostatním dosti výrazným jídlům (plesnivé sýry, apod.)