Nechuť k sexu po padesáté. Kdy se to vrátí do normálu? Může to způsobovat hormonální tělísko?

24. bře 2022

Jsem 8 měsíců po porodu a stále žádná chuť na sex. Je mi nepříjemný i veškerý dotyk, polibek. Přítel mě vůbec nepřitahuje. Už jsem z toho zoufalá. Partner pořád naléhá, mě už unavuje mu pořád říkat, že ne. Za celých 8 měsíců jsem měla chuť asi 3x. Jinak nic. Nevíte, kdy se to vrátí do normálu? Nekojím už skoro 4 měsíce. Ještě tě napadlo, jestli to nemůže způsobovat hormonální tělísko, které jsem si nechala po šestinedělí zavést?

leniczka23
24. bře 2022

Tohle už asi nebude porodem a tak, já tvrdí. Že se sexem je to jak s jízdou na kole, jak dlouho nejedeš tak se ti pak nechce, ale čím víc jezdíš, tím víc to chceš 😁, doporučuji kotvičník, ale jestli kojis tak ho nesmíš. Pak si prostě sednout s chlapem ampromluvit si o tom. Ty se zkus někdy překonat a on ať je trpělivý a opravdu se snaží tě navnadit. Třeba nejdřív masáž olejem atd a uvidíš.
Osobně si myslím, že když to bude fakt hodně dobrý, ráda si příště necháš říct zase. Držím palce, aby se to dalo brzy do kupy, protože ani ten chlap tohle nemusí dlouhodobě vydržet.

autor
24. bře 2022

Kojit nekojím, psala jsem to. Masáž jsme zkoušeli, ale jakmile to vypadalo, že se k něčemu schyluje, cukla jsem. Jak funguje ten kotvičník?
@leniczka23

kami1984
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
24. bře 2022

@kami1984 Také máme sex tak 2x-4x do měsíce. Na víc se prostě nezmůžu. A mrzí mě to, protože sex s přítelem jsem milovala. Za jak dlouho se to srovnalo? Mělas nějaký blok?

kami1984
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
24. bře 2022

@kami1984 Tak to jsi mě teď docela vyděsila.

leniczka23
24. bře 2022

Omlouvám se ,přehlídka jsem to. Mrkni na net s tím kotvičníkem, já ho brala hlavně na energii ale tohle je jeho bonus, akorát už mám zákaz od manžela ho pít, sem pak jak nymfa 🤣
Za pokud to stojí.

kami1984
24. bře 2022

Nechce se mi úplně vše veřejně vypisvat, pokud chceš napiš SZ.

suzanna123
24. bře 2022

Jasně, že to může být tělískem.

autor
24. bře 2022

@leniczka23 Díky, zkusím.

martik169
24. bře 2022

Mám to úplně stejně už 12 měsíců po porodu a dávám to zavinu kojeni. Dřív jsem problém neměla vše se spustilo porodem. Kolikrát na mě třeba přijde chuť, je to zřídka, ale stane se, pak začnu kojit a mám neskutečnou averzi na vse kolem sexu ,kolikrát i pusu. Naštěstí manžel je chapavý. Co si budem, každý chlap to potřebuje, takže se premaham občas a někdy se stane , že se mi to nakonec pak i líbí. Myslím, že za to klidně může i tělísko. Dokáže udělat divy s hormony

herbinaaa
26. bře 2022

zkus si koupit nějaké afrodiziaka, třeba španělské mušky. Měly by pomoct