"Nečistota" v pupíku. Co vám na to pomohlo?

smajlik
12. čer 2008

Ahoj maminky, těhulky a snažilky,

mám na vás takový drobet nevšední dotaz. Vím že malým miminkům se čistí pupíček od zbytků placenty. Jenže mě to zřejmě nikdo nedělal, tak mám odjakživa v pupíku takové jakoby hnědé malé "kamínky". Prostě stará zaschlá kůže. Doteď mi to nevadilo, ale jsem těhotná, trochu mi vyskočilo bříško a začíná to být vidět. A to nedomýšlím jak bude pupík vypadat až budu mít mega břicho 😒 . Problém je že je mi zle když si do pupíku šáhnu a bojím se tu nečistotu jen tak vyndat nehtem atd (ono to ani nejde). Tak se chci zeptat, jestli jste se s tím některá setkala a co vám pomohlo ... děkuju moc

noangel
12. čer 2008

ahoj, sme na tom uplne stejne, "spinavej" pupik a nesnasim si tam jakkoliv sahat 🙂 ale prave v tehu jak se mi otocil tak to slo krasne lehce vycistit, dloubla jsem do toho pinzetou a pak vyndala slo to uplne lehce 🙂

smajlik
autor
12. čer 2008

noangel: ani nevíš jak se mi ulevilo 😀

noangel
12. čer 2008

smajli: me taky 😀 uplne nesnasim si sahat do pupku nedejboze aby sahal nekdo jinej sem si myslela ze jsem jedina s takovou "uchylkou" 😀

schwarzovka
12. čer 2008

noangel: já to taky nesnáším a moje máma taky...manžel mi tam furt hrabe, tak už jsem mu jednou řekla, že jestli mi tam ještě jednou šáhne, tak se s ním rozvedu...a mám klid... 😀

jednou za čas se přinutím a umyju si ho pořádně (vždy o Vánocích), jinak je to 😝 😝 😝

blka
12. čer 2008

Já si pupík čistím tak, že si na vatový tampón dám alpu a tím to vyčistím a mám na půl roku klid 🙂

frog
12. čer 2008

Tak to já si šahám do pupíku při každým sprchování 😀 ..je to super,šmejdím tam tím prstem o stošest 😀 ..

smajlik
autor
12. čer 2008

frog: upřímná závist 😀

blka: no vidíš, to mě nenapadlo

schwarzovka: já jsem právě byla na návštěvě u švagrové a ta hned ukaž břicho a najednou povídá - jééé co to máš v pupíku, sáhla mi tam a já se mohla zbláznit 😀

ina.b
12. čer 2008

Také jsem měla takový problém, jen co bříško trochu povylezlo šmátla jsem tam pinzetou a bylo to. Je to fakt divný, vypadalo to jako nasáklé klíště nebo jako kamínek 😝

noangel
12. čer 2008

frog: jezis me je zle jen to ctu jak si tam smedis 😝 🙂

frog
12. čer 2008

ina.b-to jsem tam měla taky..
noangel- 😀

elly
12. čer 2008

Smajliku...nakapej si do pupiku trochu oleje.......treba detskeho, nech chvili pusobit a pak to vycisti vatovou tycinkou 😉

schwarzovka
12. čer 2008

elly: ani tak to nepůjde, prostě máme takovou "vadu" a nemůžeme se ho ani dotknout, dokonce mi vadí o tom i psát 😀 😀

elly
12. čer 2008

Schwarzovko..tak rekni manzelovi 😀 😀

cecil
12. čer 2008

jo, olejem to půjde líp...kdo maže, ten jede 😀

A já si myslela, že jsem jediná, která si nenechá do pupku šáhnout! 🙂 Mě to dokonce i bolí, si říkám, jestli mi ho v porodnici neufikli nějak blbě.

noangel
12. čer 2008

ty brdo nas fakt je 🙂
presne jak pise schwarzovka vadi me o tom i psat 😝 a uplne nejvic nenavidim jak si chlapi mysli ze se zenskejm libi kdyz zajedou jazykem do pupku bleeeee 🙂

schwarzovka
12. čer 2008

noangel: kam na to ty chlapi chodí to fakt netušim....mě stačilo, jak byl v těhu vylezlej...no fakt humus 😝 😝

smajlik
autor
13. čer 2008

holky já jsem tak ráda že v tom nejsem sama 😀 . Moc děkuju za všechny tipy, zatím mi to nejde ani tou vatovou tyčinkou, ale snad to bude jak píšete, že až pupík vyleze tak to sundám pinzetou... ale děsí mě to už teď 😀

caira
13. čer 2008

tka to ja pupik taky cistim o sto sest, nijak mi to nevadi tak tam obcas stouram vatovym tamponkem ..v tehu to byla prca..se ukazalo co za "poklady" se tam skryvalo.. 😀 😀 😀

frog
13. čer 2008

noangel-včera jsem si na tebe ve sprše vzpomněla,když jsem si šmejdila v pupíku 😀

kacamar
13. čer 2008

noa, schwarzovka 😀 😀 😀

me pupik v tehu vylezl tak, ze nebyl teda vypouklej ale takovej placatej a uplne mi zčernal + se udelala tehu cara od zhora az dolu 😝 😝 cara jeste trochu je, ale předevčírem jsem zabořila nehet do pupiku a zkusila tu černotu vyšťourat. a ejhle ono to šlo. pupik je ted krasne růzový 😵 a ja chodila 3m se zasvinenym pupikem a cekala až to zmizi 😀 😀

doufam, ze se nepoblijete až to tady budete číst 😀

smajlik
autor
13. čer 2008

kacamar: no hází to se mnou 😀

schwarzovka
13. čer 2008

kacamar: no ty mi dáváš, jen jak to čtu, tak je mi blbě 😀 😀 😀

kacamar
13. čer 2008

smajlik, schwarzovka 😀 😀 😀 tak to pardon, ale musela jsem se podelit o zazitek 😉

nikka.vo
13. čer 2008

smajlík a spol. ... a co cítíte, když si tam šáhnete? Jako že se vám z toho zvedne kufr, nebo proč to vadí? 😉 😕 😅

schwarzovka
13. čer 2008

nikka.vo: prostě to jakoby nutí na malou a píchá to a je to prostě nepříjemné, brrrr 😝

ina.b
13. čer 2008

holky, já mám docela i problém sahat malé na pupíček při koupání nebo když jí otírám, normálně je mi to nepříjemný za ní 😀

haluskacz
13. čer 2008

hehe tak to ja si do pupiku sahnu, ale nikdo jiny mi tam nesmi 😀
ale taky me to trochu boli, kdyz se ho snazim vycistit. Ja jsem vubec dost uchylna na cisteni nejen pupiku, ale taky usi a nosu 😀

noangel
13. čer 2008

nikka: me se navaluje skoro jak na zvraceni 😝