Nej......dárky pro dospěláky

berenika39
24. lis 2009

Ahoj, nemáte tipy na dárky (a nemusí být jen vánoční), které jsou originální, nápadité, nemyslím tím všechny ty domácí spotřebiče a parfémy a oblečení 😉 😉 😉 . Jsme totálně nematerialistická rodina a dáváme si jen jeden dárek, ale měl by být vtipný,adresný, od srdce 😉 . A já mám nějak zaplněnou mozkovou kapacitu prckem a nápady nikde 😉 😉 .

Jaký dárek jste dostali NEJ.....? Nejmilejší,nejvtipnější, nejpříšernější, největší....

P.S. Cena nerozhoduje 😉 😉

j.a.n.u.s.
24. lis 2009

Hehe, ja si udelala kurz na decoupage(ubrouskova technika), takze cela rodina dostane darky timhle smerem....krabicka na cigarety(drevena)....drzatko na lzici na boty....obrazek...

fim
24. lis 2009

Nevím, jestli jste někdy slyšeli o geocachingu (GC) - hledání pokladů. Já dostala k svátku sice jen čokoládu, ale musela jsem si ji najít - známí mi poslali SMS se souřadnicema a já musela vyrazit a pátrat. 😵 Byl to nezapomenutelný dárek. 🙂 Co třeba něco na ten způsob? Bohužel se silniční navigací to moc nejde - je docela nepřesná, ale kdybyste dali další indicie, tak by to třeba šlo. A navigaci má v současnosti docela dost lidí..... 😉
Další hezký dárek se taky týkal GC - putovní předmět s obrázkem Toníčka - takhle může Toníček putovat po světě a já budu sledovat na PC, kde zrovna je. 🙂

berenika39
autor
24. lis 2009

fim, gc miluje starší syn, jeden čas jsem o něm o víkendech ani nevěděla, jak hledal a cestoval...hodně se naučil, super věc. ted už se tomu tolik nevěnuje, ale máš pravdu, něco mu někam zašiju!

majatob
24. lis 2009

co treba trochu adrenalinu? zorbing nebo neco na ten styl? 😉

beruska2x
24. lis 2009

nas strycek rozdava darky typu vrchovata misa ovoce, vlastnorucne delane utopence v ozdoben slkenici, sisku lovecku a kazdmu z rodiny tam fixou oznaci kousek 😀 😀 😀 😀

my davame co kdo potrebuju, brachy si vybram navigaci... manzelovi mam cyklomapy (loni zacal jezdit) a kompas 😉 aby trefil domu a atelierovou fotku malyho (vubec nevi ze jsem se sli fotit) 🙂

lenkabu
24. lis 2009

masáž 🙂

beruska2x
24. lis 2009

jojo to jsem dala mamce loni - pokaz na masaz zad a cokomasaz a melo veliky uspech 😉

lennis
24. lis 2009

my jsme loni zaplatili našim víkend na horách, kam jeli s námi a byli nadšení, my zase, že jsme mohli lyžovat spolu s manžou a oni sáňkovali s prckem, hotel s bazénem a saunou, parádička....
také ráda dávám poukazy - kosmetika, masáž, pedikůra, letos jsem si napsala o permice na spinning, saunu nebo bazén 😀 😀 😀
A nejpříšernější dárek, co jsem kdy dostala byla varná konvice zabalená na 3 díky (konvice, podstavec a krabice se záručákem), tak to mně teda dostalo!!!!!!!!! A ty samý Vánoce jsem manžu vodila kolem klenotnictví a ukazovala mu řetízek s krásným přívěškem asi tak 14dní...pak jsem dostala hladký řetízek se smajlíkem a on mi ještě vyprávěl, jak strááááášně dlouho to vybíral a že se tam potil u toho a jak byl hrozně nerozhodnej, že vůbec nevěděl, co mi má vybrat!!!!!! Takže od tý doby mu to natvrdo říkám a ukazuji a ujišťuji se, že mně POSLOUCHÁ!!!!! 😀 😀 😀

beruska2x
24. lis 2009

kamaradka jednou dostala sadu kaktusu 😀

titkovamiriam
24. lis 2009

welnes pobyt je super darcek 😀

mamutka
24. lis 2009

napr.poukazka na adrenal.sport, pre chlapa tam je bagrovanie, hammer, aj zoskok padakom, alebo masaze, ci mravcia farma na stol 😀
rada davam aj kalendare s nasimi fotkami, teda fotky maleho a pre mamku som krasne nafotila jej kvety zo zahrady a ma z toho paradny kalendar, v obchode taky nezozenie...
hrnceky s fotkou...
robila som aj syr nakladany s chili papr., bylinkami, v oleji a vine, olivy do toho a platok pomarancu, krasne to vyzeralo a este lepsie chutilo...

beruska2x
24. lis 2009

relax vikend bych si prala ja, hlavne sama!!!!! 😅

lennis
24. lis 2009

já bych jela na nějaký koupele a masáže a bahenní zábaly atd...večer vínko a přes den relax 😀

evicka7
24. lis 2009

my jednou dostali super dort, chleba podlélně rozkrájenej, namazanej pomazánkou, proloženej salámama, zvenku opatlanej pomazánkou a polepenej salámama, vypadalo to super a chutnalo ještě líp moje máti byla nejšťastnější, když jsme jí k padesátinám dopravili do Sinsheimu do technického muzea, aby se mohla podívat na concord a dneska jsem narazila na super stránku, ze které asi objednám dárky dvěma kamarádkám, co už všechno mají
skutecnydarek

vercak.
24. lis 2009

Tak můj táta měl pár let po sobě ve zvyku, že vždycky někomu zabalil dárek, kterj byl vlastně jeho. Mě kdysi dal mojí knížku a byla zabalená asi ve třech krabicích. Člověk netrpělivě rozbaluje a pak tam najde něco svýho 😀 😀 😀 Trošku to naštve, ale zároveň extrémně pobaví 😀 😀 😀

Nejlepší dárek, co jsem dostala, byl manuál k domácímu kinu. Kdyby totiž dali krabici pod stromek, tak by bylo jasné, že je tam něco velkého, ale když jsem rozbalovala malou ruličku, tak jsem myslela, že je tam dečka, kterou mamča vyšila. No chtělo se mi tenkrát brečet 😅

luucia
24. lis 2009

U nás mají nejvtěší úspěch kalendáře s fotkama malý a pak zážitky...manža už dostal skok padákem a víkend v pivních lázních..babička s dědou se prolítli vrtulníkem...my jsme dostali ke svatbě víkendový pobyt na zámku a určitě třeba poukaz na nějakou dobrou véču taky udělá radost 🙂

jindri
24. lis 2009

Holky, to jsou všechno krásné dárky, ale něco levnějšího by tam nebylo? 😀 Já mám pro každého tak pětikilo 😅 😎

vercak.
24. lis 2009

Jindri - přesně, jsem na tom podobně 😅 tady padají takový krásný příklady na dárek, ale trošku nedostupný pro nás. my jsme minulý rok dali přítelovým rodičům poukázku na večeři, byli rádi, normálně nikam nejdou, tak aspoň že šli. No a letos se mi nechce dávat opět poukázku a všechno jinak mají. Takže asi udělám nějaký hezký balíček ve kterým budou nějaký lepší čaje, lepší vínko a kávička 😉 Je to takovej dárek, u kterýho vim, že neskončí někde v šuplíku 🙂
Jinak mýmu taťkovi se asi složíme na dálniční známku.

jindri
24. lis 2009

Já to vidím tak, že dědovi dám předplatné Reflexu, ale jen na půl roku a mámě předplatné MF Dnes, nechci dávat kraviny. Ráda bych něco milého, od srdíčka, ale nějak nevím co a nebo to stojí hrozné peníze, jako ty masáže např. Strašně ráda bych dala mámě čokoládovou masáž, ale ....

beruska2x
24. lis 2009

hele ale cokomasaz stoji alespon u nas 480,-.. zkus kouknout 😉

beruska2x
24. lis 2009

vecere je prece pekny darek, jeste listky do divadla, predplatny taky, davala jsem ho manzovi k narozkam....

beruska2x
24. lis 2009

tak dokonce 450,- koukni 😉
studiofit

vercak.
24. lis 2009

No jo, předplatný časopisu, to je vlastně taky pravda, to je dobrý dárek. Táta i tchán si každý týden kupují Svět motorů...

lennis
24. lis 2009

taky jsem dostala jednou předplatný na časák, k 30tinám jsem si sama sobě taky objednala předplatný, jsem se odměnila...hele holky a já si občas na Vánoce kupuju dárek sama sobě, co bych si normálně nekoupila, tak se odměním a udělám si radost, pochválím se, jak jsem byla celý rok hodná a jak jsem pilně pracovala 😵
Loni, jsem koupila manžovi k Vánocům LCD tV, krabice byla zabalená dětským papírem a u stromku jsem mu říkala, že je to autodráha pro malýho 😀 , ale napadlo ho to....byl hotovej 😵 4 měs jsem na to šetřila jak ďábel 😀 😀 😀 toužil po ní dlouho a já netušila co jinýho by mu udělalo radost, normálně takhle velký dárky nekupuju, letos to tak štědrý nebude 😀
poukaz na večeři je tedy supr dárek, to mně nenapadlo, ale lístky do kina či divadla taky.....

beruska2x
24. lis 2009

jeste mi prijde pekny darek od srdce retro fotoalbum 😉 proste posbirat doma a po pribuznych fotky prarodicu (svatba, pak narozeni deti, maturita, tanecni ... no cokoliv duleziteho 😉 , vnoucata a tak...) naskenovat , dat jim jednotny ramecek /patinu, vytisknout a do klasickeho nalepovaciho albumu nalepit a treba pridat komentare 😉

je to trosku nerocne na cas ale myslim ze to potesi vic nez novy mixer 😀

petruna
24. lis 2009

ja vzdycky udelala nejvetsi radost , kdyz jsem pratelum nakreslila kalendar, kde byli vyobrazeny.
jednou s basnickama, jednou s pranostikama atak...ze zacatku jen jeden velkej list s okynkama , pak i trhaci 🙂
takze kdo umi kreslit, s chuti do toho !

ted nemam cas kreslit, tak delam kalendare z fotek. No delam, nechavam delat. Pro rodinu s Tondou a rodinnyma fotkama, pro kamarady s fotkama z akci....

me se libi darky, kde se treba zaplati nejaky pobyt na hezkem miste.
my ke svatbe dostali vikend v Litomysli a bylo to super.

adrenalinovy zazitky jsou fajn, ale ja bych treba nic takoveho nechtela, jsem posera.... a abych to nekomu dala, to je na me moc drahy😔

z praktickych darku je dobra treba celorocni jizdenka na MHD.

osobne mam rada treba listky do divadla, kina....

ja porad rikam, ze me je hrozne snadny obdarovat...

bebebrumik
24. lis 2009

jindri, prečo len na pol roka? Nie je dufam chorý alebo žeby už vek??? 😀 😀
Tiež rozmýšlam nad darčekmi, no všetci maju,čo potrebuju... My s manželikom sme si pred týždnom kupili domacu pekaren a sme nadšení... Trocha skorý vianočný darček... A ked dufam, že ešte budu... 😉 😉 😉

jindri
24. lis 2009

bebe: důvod je velmi prostý - na celý rok to dělá něco přes 1500,-Kč ....
Nechci tady vypadat jako nějaký sociální případ. Pro mě jsou Vánoce setkávání s blízkými, doba výborného jídla, pití, dárky beru jako zpestření. Už jen z principu odmítám za dárky vydávat několik tisíc.

nadhera
24. lis 2009

kamarat v case, ked studoval na vyske, daval svojim v rodine pod stromcek vyplnenu sportku - kazdemu jednu a vsetky stlpce. 😀

kotenko
24. lis 2009

nadhera, ale ved to je dost drahy darcek, cela vyplnena sportka... 6,80 eur a pokial je bez prce.. no klobuk dolu...
moj maly brasko, ked mal cca 5-6 rokov tak robil rodicom originalny darcek. ocko dostal ciapku z novin (urcite ste ju ako male deti robili, rovnako sa robi aj lodka) a mamina mala z novin z A2 spravenu vestu. iba vystrihol obluk a bolo. mame to aj odfotene ako su pred vianocnym stromcek s ciapkou a vestou na sebe. a tie nadpisy novin😀 ... skoda, ze to nasi neodlozili