Nejhorší spolubydlící na šestinedělí. Napíšete své příhody?

20. kvě 2022

Ahoj, blíží se porod a já si vzpomněla na svou spolubydlící z minula. Která mi vždy jen oznámila, že jde hulit a nechala mi její uřvané dítě na pokoji a zmizela klidně na hodinu. Večer chrápala a pořad dokola řešila, že má stále břicho, že ho nechce. 😅
A tak mě napadlo, napište mi sem vaše příhody se špatnou spolubydlící na pokoji. 😂

elledh
22. kvě 2022

Teda že je to často takhle hrozný mě vůbec nenapadlo. U nás v porodnici nesmí návštěvy na pokoj, jsou pouze na chodbě, fakt si nedokážu představit, jak před cizí návštěvou kojim nebo jdu třeba na WC s košilí od krve..🤦 Po prvním porodu jsme byly na pokoji 4 a celkem fajn, většina příjemná, jedna míň, ale šlo to.. nejvíc mě tam štvala cikánka z vedlejšího pokoje, za kterou od rána do večera chodila celá rodinka (minimálně 15-20 lidí). Nevychovaní, hluční spratci, co tam obsadili všechny židle a nezájem, že tam třeba stojí něčí babička o holích.. Po druhý to bylo úplně super. Byly jsme na pokoji 3, poslední den a půl jsem už byla sama. Rodila jsem po začátku covidu, po uzavření nemocnic. Holky na pokoji byly fajn a navíc jsme tam měli božský klid 😁 poprvé i podruhé jsme si na pokoji pěkně pokecaly..😁

nazka
22. kvě 2022

Pamatuji na kamarádku, co ležela na pokoji s cikankou a přinesli ji prvně dítě a ona povídá : "pocem ty mámina píčo" 😄

elfka21
23. kvě 2022

@nazka Och jak něžné! 🤣

ronyx
23. kvě 2022

@nazka tak to mi připomíná 🙈 minulý týden jsem byla v herním centru se syny. No a byla tam romka s asi rok a půl letou dcerkou. A jak už to bývá, holčička se rozutíkala, jelikož viděla všechny ty hračky. No a máma ji doběhla a na plné kule na ní " Pojď sem ty černá mrdko!!! " No mě úplně zabylo zle a nebyla jsem schopná slova , jen jsem zýrala s otevřenou hubou 😱🙈

katula94
14. čer 2022

@vh1610 zaplatite za par stovek nadstandard a budete mit klid 🙂 .
Ja chci prvni noc u sebe tatinka, at jsme spolu.

eviicka
14. čer 2022

@katula94 tak zaplatit pár stovek a mít klid by chtěla skoro každá, jenže ne na každou se s nadstandartem dostane 😉.

Jinak já byla dvakrát na dvoulůžáku, poprvé se u mě prostřídaly dvě spolubydlící, podruhé jedna. Vždycky to ale byly fajn holky, lepší než být sama. Návštěvy na pokoje nesměly.

mimi1004
14. čer 2022

@katula94 Chtít můžeš, ale když bude nadstandart obsazený, máš smůlu. A půjdeš na normální pokoj.

hezz17
14. čer 2022

@katula94 😅 kez by slo u ndstandardu jen o par stovek. Poradnik je nekdy k placi.

barca90
14. čer 2022

@katula94 u nas v porodce to treba zamluvit nejde, prijdes rodit, zeptas se zda je volny a bud je nebo neni.

nazka
14. čer 2022

@barca90 u nás to funguje jako u vás

katule1990
15. čer 2022

@katula94 Ja jsem si domlouvala nadstandard 4 dny pred porodem (lezela jsem v nemocnici) a nasledne 8 dni po porodu jsem o nej prosila kazdy den. Nedostala jsem ho.

cekamnazazrak
15. čer 2022

@katula94 u nás v porodnici si můžeš zamluvit nadstandart jen v případě plánovaného císařského řezu a i tak se může stát že bude obsazený někým, kdo porodil spontánně třeba o den nebo dva dřív než ty.. takže musíš počkat až jde domů.. jako má to logiku, když většina porodnic má dva (max 3) nadstandarty.... nenechají si útéct peníze tím, že by ho neobsadili a čekali až si někdo přijde porodit a zároveň těžko někoho kdo tam už je vyhodí... 🙈 osobně nevím jak by mělo fungovat zamlouvání, když nikdo neví kdy porodíš...