Nejlepší odstranovač skvrn. Poraďte

jeudi
20. zář 2010

ahoj holky potřebuju poradit,čím nejlíp odstraním skvrny z triček atd.náš malej je čunátko a poničil si dost hezkého oblečení a pračka to nevypere.máte zkušenosti s nákými pracími prostředky na ruční praní které odstraní skvrny?klidně radte i babské rady.díky

sarihy
20. zář 2010

Žlučové mýdlo z DM...oblečení s nevypratelnýma skvrnama díky němu spočítám na prstech jedné ruky 😉

achalteke
20. zář 2010

Vyzkoušela jsem všechno možný, ale opravdu - jedině žlučové mýdlo!!! 😉

medvik
20. zář 2010

taková pěna, jmenuje se Salbet. Jen se nastříká na skvrnu a vypere se. A nepoznáte, že tam skvrna byla🙂 A nemusí být ani čerstvá.

martimarti
20. zář 2010

Žlučové mýdlo 😉

mpavlinka
20. zář 2010

Jelení mejdlo 🙂

lenkabu
20. zář 2010

Prewash spray od Amway 😉

vojtisek2007
20. zář 2010

ariel profesional - nalit hodku pred pranim na skrvnu, klidně i starou, pustilo mi zatim všechno 🙂

petrlina
4. dub 2019

Ahoj, pokud byste chtěli poradit jak na skvrny, přijďte do FB skupinky Voňavý úklid levou zadní. Poradíme, pomůžeme a vyřešíme 🙂 https://www.facebook.com/groups/196819059330286...

claire90
4. dub 2019

U babi jsem měla možnost vyzkoušet jelena, tu tuhou kostku a super 🙂 jinak třeba na skvrny od mrkve, dýně je super dětský olejíček. Bylo jedno, jestli byla skvrna čerstvá, zaschlá, klidně už praná, bylo jedno, jestli se nakapalo před praním, nebo jsem to nechala v koši na prádlo "uležet", vždycky mi to pustilo a mastné fleky nikdy nezůstaly 🙂

janulininka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
31. bře 2020

@janulininka Upozorňuji na blokaci tvého profilu. Opakovaně jsem tě prosila, abys mrkla na pravidla a nevkládala nabídky na prodej výrobků z MLM nikam jinam na stránku.

shaun40
31. bře 2020

Vanish.Naleju na skvrnu nechám stát přes noc a normálne hodím do pračky.Nikdy mi nic nefungovalo lépe.