Nejlepší tuhý deodorant. Poraďte

vilca
1. únor 2009

Ahoj holky, už několik let používám různé tuhé deodoranty, ale s žádným jsem ještě nebyla úplně 100% spokojená. Poslední dobou používám Rexonu, předtím Secret, Niveu a další. Ale u všech mi strašně vadí, že i přesto, že je na nich napsáno, že nezanechávají skrvny na oblečení, ničí mi trička. Nejčastěji nosím černá trička a vždycky se mi v podpaží objeví světlé skvrny.
Navíc se mi ještě nestalo, že bych měla podpaží úplně suché. Přestože používám tuhé deodoranty pořád, vždycky tam mám trošku vlhko. A to se nijak extrémně nepotím. To je asi taky jeden z důvodů, proč nosím hlavně tmavá trička - když tam mám "vlhko", tak to není tolik vidět jako na světlých. Výhodou je, že i když se v podpaží trošku zpotím, tak hezky voním, pot není vůbec cítit.
Kdysi jsem používala Secret ve spreji, byl takový oranžový, voněl po exotickém ovoci, a ten byl nejlepší. S ním jsem měla podpaží naprosto v suchu. Jenže přestal se prodávat, nevím proč, prostě už jsem na něj pár let nikde nenarazila.
Poradili byste mi nějaký tuhý deodorant, který 100% zamezí pocení a opravdu nezanechává skvrny na oblečení? Jsem ochotná si připlatit, hlavně když bude fungovat (ještě chci říct, že opravdu s pocením jinak problém nemám, takže k doktorovi mě neposílejte) 😉
Díky.

elitera
1. únor 2009

vilca, je nesmysl zabránit tělu v pocení, tím bráníš v tepelný výměně. Důležitý je zabránit tomu pachu, kterej dělají bakterie tím, že pot rozkládají. Já za sebe doporučuju Krystal deo plus od Urtekramu nebo od Santé.

kristi
1. únor 2009

Adidas kulicku jedine

emamamamu
1. únor 2009

ja mela taky vsechny trika tuhy a zniceny, ted pouzivam kulicku.asi Rexonu? a je to v pohode a doufam, ze nesmrdim..😀

zuzule
1. únor 2009

Holky, tak já používám Kuličku Dove nebo Radox a super, ale chci se vás zeptat, zda nevíte o tuhém speed sticku - nějaká firma co má produkty z mrtvého moře? Neobsahuje hliník, nemůžu se dopátrat jaká to je firma..vím, že to bylo dost drahé (asi 200 stovky), ale byl velký a super. Díky!

supina
1. únor 2009

já mám Niveu a strávila jsem v drogerii spoustu času, abych našla něco bez hliníku - Nivea tuhý deodorant byl jediný, který jsem našla a stál do 100

zuzule
1. únor 2009

Tak jsem to našla. Je to od firmy Schebro, koho by to zajímalo 🙂 Ale je fakt, že je to dost drahý.

vilca
autor
1. únor 2009

elitera: Já vím, že to nejde úplně... Ale vadí mi, když si vezmu světlý tričko a mám v podpaží mokrý skvrny... A to, co doporučuješ, jsou tuhý deodoranty? A dají se normálně koupit v drogerii? A pomůžou mi...? 😅

elitera
1. únor 2009

vilca, jestli ti pomůžou, to je potřeba otestovat 🙂 Mně stačí, manžel jezdí na kole denně do práce a spokojenej s tím není. V běžný drogerce je nekoupíš, spíš ve zdravých výživách a na internetu. Jsou asi nejtužší - je to kus šutru 😀 (resp. krystalická sůl).

mobina
1. únor 2009

Vichy proti nadměrnému pocení. Používala jsem ho po porodu, kdy jsem se fakt potila jako prasátko a v pohodě. Mají ho v lékárnách. JInak používám kuličkovou Niveu a pohoda.

repetebox
Odpověď byla odstraněná
Zobraz