Nekolikadenní bolest v podbřišku po styku

dyslovka
3. pro 2016

Ahoj holky,

Chci se jen zeptat, zda se nekomu nestalo to same, popripade zda nekdo nevi, co to muze byt....
Predevcirem jsem mela vecer styk s manzelem. Prisel mi ,,vetsi,, nez jindy a ze zacatku to trosku bolelo, pak to bylo v poradku. Po sexu jsem zasla do koupelny a kdyz jsem si pak zpatky lehla, zacalo me hrozne bolet v podbrisku (dneska jsem 7DPO), byla to hrozna bolest, nemohla jsem se ani otocit na bok, ani natahnou nohy, brecela jsem bolesti, premyslela jsem i nad pohotovosti, ale rikala jsem si, ze bych dostala akorat servane, ze jsem hystericka (u nas moc fajn pohotovost neni), po hodunce to ustalo, vcera me to dopoledne zase chytlo, ale ne tak moc jak vecer predtim, ale lehla jsem si a byla jsem silene unavena, dneska je to lepsi, ale kdyz si sedam, tak citim tupou bolest, ne prilis velkou, ale citim.
Nemel nekdo neco podobneho? K doktorovi muzu jit nejdriv ve ctvrtek, driv tam je jiny a ten neni dobry.
Dekuji

leki
3. pro 2016

Nemuzes byt tehotna? Me bylo po sexu v tehotenstvi vzdy dost dlouho blbe. Asi to neni normalni, kazdopadne mimco bylo a je OK. Nebo muzes mit nejakou infekci. Podobne jsem to mela, kdyz mi vyrazil ze stresu genitalni herpes.puchyrky se objevili az tak za dva-tri dny. Byla jsem s tou bolesti den (nebo dva?) po aktu na gynge a nic nenasla. Kazdopadne partner nemel nic a me uz se to nevratilo - ja jen kdyby to bylo ono a ty sis zacla cist na netu co to znamena-ze se to prenasi jen pohlavne (neverny partner) a ze se toho uz nadosmrti nezbavis. Doktorka mi to vsechno vyvratila.

dyslovka
autor
3. pro 2016

@leki: Kez bych byla tehotna, na testovani je jeste brzo, snazime se uz dlouho, ale nemyslim si, ze to tentokrat klaplo, uz nemivam nadeje po vsech ten nezdarech.
Ja doufam, ze to infekce neni ☹ pred chvili mi zase zacala takova tlaciva bolest a mam i docela nafoukle podbrisko, tak snad to fakt neni zanet, z toho mam sileny strach ☹

leki
3. pro 2016

Neboj, kdyby to byl zanet, prelecis to a bude to dobry 🙂 hlavni je vedet, co je za problem aby se mohl resit 😉 s tim snazenim, budu drzet palce at se povede co nejdriv. Chapu, ze je to asi psycho

dyslovka
autor
3. pro 2016

@leki : dekuji 🙂 ja mam strach spis z toho, ze mi doktor rekne, ze mi nic neni a hotovo. Mam takove, jak to rict, neprijde mi uplne nejlepsi. Jsou tam 4 doktori, zatim znam jen 3, ten jeden je novy, ani jeden z tech tri se zatim moc neosvedcil, spis naopak ☹ a to jsou pritom uznavani. Chtela bych doktora zmenit, ale nejak se k tomu furt nemam, nemam v tomhle ohledu rada zmeny 😊 a je to hodne psycho, hlavne kdyz se kolem me deje to, co se deje. Plno mych kamaradek v okoli otehotnelo, polovina z nich to ani neplanovala. Nikdy jsem kolem sebe nemela tolik tehulek a kazda dalsi, ktera otehotni, tak mam z toho deprese. Ne z nich, ale z toho, ze u me to nejde ☹

xvitko13
3. pro 2016

Ahojky, mně se taky několikrát stalo po styku s manželem, že mě pak pár dní bolelo břicho, vypozorovala jsem, že je to z konkrétní polohy...Nemůžeš to mít třeba také tak? Jinak my se také snažíme neúspěšně o mimi ☹ Jak dlouho se snažíte vy? Neboj, jednou se přece musí zadařit 🙂!

dyslovka
autor
3. pro 2016

@xvitko13 : meli jsme polohu, kterou delame temer porad, manzelovi se libi, ale mozna to bylo i tim, ze byl nejaky ,,vetsi,, nez jindy, akorat ja mam z toho ted strach, uz bych takovou bolest nechtela zazit ☹
Jinak snazime se 10 mesicu, v prosinci to bude 11, ale porad nic ☹
Jak dlouho se snazite vy? 🙂 a zkousite i nejake bylinky treba nebo takovy ten gel na podporu poceti? Ja zkousela i gel i kontryhel, ale nic ☹ ted zobu kyselinu listovou, do ovulace jsem mela par kontryhelovych caju a i ten gel, ale stejne citim, ze nic ☹

trolik
3. pro 2016

já měla podobný problém i jsem potom trochu krvácela-diagnóza-přehnali jste to a máte poraněný čípek(myslím že jsem tenkrát dostala čípky) ale klidně to může být cokoli jiného nejsem doktor😕