Nemám chuť na sex. Čo je so mnou?

rimmel
12. únor 2010

😢 jauz som zufala...poslednych par mesiacov som mala zdrav.problemy, teraz mykozu, ale nepreslo to ,idu mi robit testy ale proste ja mam asi nejaky blok alebo co, nechcem sa bozkavat, necchem mat sex, ked mi muz hovori ako ma chce, potesi ma to ale...ja uz neviem 😢 teraz tu revem, akurat si emalujeme, ja chcem aby to cele bolo ako predtym ale ja to nedokazem, citim sa taka tucna, sex je neprijemny, on to chape ale mna to sere, vcera napr hej- sme kukali film a on ma zacal bozkavat, tak sme sa chvilockubozkavali ale ja som sa stale vracala k filmu, ze sak pozerajme film..apredtym by som srala na film a rozdali by sme si to na sedacke..tak mu hovorim ze neskor ked pojdeme do postele tak daco poriesime(sex nie lebo nemozeme) ale ked sme sli do postele, ja na slub zabudla a chcelo sa mi spat.. ☹ proste neumyte vlasy, sprchu som zabudla, animake up som nemala, citla som sa hnusne a tucne a vsetko. a sex je taky neprijemny ze neprichadza do uvahy, ale v tom neni problem, proste sa bojim uz sexovat, vzdy je to take ze sa aj tesim aj bojim a potom len som taka z toho rozcarovana, sklamana..lebo to bud boli alebo daco ine.
uz chcem byt zdrava...muz nadrzany kazdy den, co chapem, on nerobi natlaky je vyborny ale ja sama v sebe citim ako keby neviem, zodpovednost za to ze on ostane neuspokojeny, dokonca ani "rucne " uspokojit nemam chut, nemam chut na nic 😢
a pritom to neni nim, pritahuje ma, millujem ho, aj ked sa bozkavame tak sa zacnem vzrusovat a v tom momente to stopnem ale neviem preco!!!???

citim sa jak taka krava co ani nevie co jej je, neviem co mam robit, uz som z toho psycho.

proste poradte co je so mnou? muza tu riesit netreba, ten mi je oporou a chape ma vo vsetkom..to len JA 😒

rimmel
autor
12. únor 2010

a niekedy, cim viac vidim ze on chce, tym menej chcem ja ☹ ☹ precoo????

rimmel
autor
12. únor 2010

hovorim mu ze co tak skusit ze on mna nezacne bozkavat, aby sommala sancu ja za nim prist a pobozkat ho, vzdy ta iniciativa ide z neho a ja som si nato uz zvykla a on mi nato ze sa boji ze takto sa bozkavat nidky nebudeme, ze za nim nepridem ☹

rimmel
autor
12. únor 2010

proste ze to bozkavanie bude viest k sexu a ten nechcem....a pritom viem ze to nemusi viest k sexu ale nejak to mam v hlave

crawler
12. únor 2010

mě přijde, že jsi zhnusená sama ze sebe, že ze sebe nemáš dobrý pocit...co si udělat radost, nakoupit si nové oblečení v kterém se budeš cítit krásná? Zajít ke kadeřnici a změnit účes a třeba i barvu, jít ke kosmetičce a koupit si permanentku do posilovny a shazovat kila nabraná v těhu? Prostě nějakým způsobem znovu nabýt sebevědomí? Co se týče zdravotních problémů, tak s těma se asi nic dělat nedá - milování bolí skrze ty mykózy nebo proč? A zkuste navodit příjemnou atmosféru aniž by mělo k milování dojít - zapalte si svíčky, pusťte hudbu, povídejte si, prostě aby ses cítila uvolněně...tulte se k sobě a objímejte...postupně to třeba na tebe přijde?

A opravdu vůbec netušíš důvod proč nemáš chuť? Netušíš to třeba ani v koutku duše čím to může být? Protože když se odhalí problém, tak se může aplikovat řešení 😉

rimmel
autor
12. únor 2010

crawler ano uz pracujem na kilach a cez vikend idem na nakupy a idem si aj vlasy zafarbit! 🙂 🙂 ja si to uvedomujem ze to je aj mnou ale je tam aj daco ine, neviem co

a ta atmoska, aj tak to robime, ze ideme do postele a rozpravame sa , sviecky a potom eventuelne pride na sex..a vsetko je ok, ja aj tak pocitujem strach zo samotneho sexu a ked k nemu pride viem aj preco 😠

dnes idem k lekarovit idu mi robit testy..ono od porodu je to vseliake, najprv to bolelo ked do mna vnikol, potom to prestalo, asi to bolo aj mojim strachom, v hlave..potom to bolo ok na nejaky cas, potom iny problem ze som mala dost vetry, aj to preslo a teraz v posl dobe stipanie, palenie, aj dva mesiace a liecim sa na mykozu no asi to nebude ono 😒

a ani v kutiku duse neviem...len to ze to je nejaky blok.

rimmel
autor
12. únor 2010

ale mas pravdu mozno by bolo dobre na nejakku dobu vobec nesexovat, sex zakazat 😀 a dovolit iba objimanie a hladkanie a pod 🙂

luthien.k
12. únor 2010

Nejspíš neporadím, co s tím, jen mohu napsat svou zkušenost - mám také taková období, kdy nemám na sex ani na mazlení ani pomyšlení. A přesně jak píšeš, čím víc tlačí (i když samozřejmě nejde o nátlak v pravém slova smyslu, ale jen prostě dává najevo, jak by o to stál), tak tím méně na to mám chuť. Ale vždycky to přešlo tak nějak samo. Určitě v tom hrají roli ty zdravotní problémy, to je velkej zabiják sexu.
Vzhledem k tomu, jak jsi přímá a upřímná osoba, tak si s ním o tom naprosto otevřeně promluv, jak se cítíš, že jsi nešťastná. Neříkám, že to pochopí, když to nechápeš sama, ale bude to respektovat, vždť Tě miluje. Ať Ti dá čas, než se zase dáš do pořádku, jak zdravotně, tak psychicky. Třeba když se domluvíte, že na sex nějakou dobu nedojde, tak Ti to začne samo chybět a budeš ta, která přijde první... 😉

rimmel
autor
12. únor 2010

lut on vie uplne o vsetkom ;) este aj teraz si emailujeme, dakedy je lepsie vsetky pocity dat na "papier" 🙂

no a tusim mate baby pravdu..ze sex na chvilku nechat tak a zacat ako keby odznova 🙂 diki! uz som mu to aj poslala emailom 😀 nech vie coho caka 😀

luthien.k
12. únor 2010

Koukám, že jsem poradila podobně, jako crawler 😉 Fakt nemá cenu se do něčeho nutit, někdy ten čas je nejlepší léčba. Taky se mi někdy líp řeší věci takhle "přes papír", my tak taky řešili naší "poporodní krizi" (tedy spíš mou 😉 ) 😀

akshara
12. únor 2010

Pro Bůh, Rimmel 🙂 , problémy v sexuálním ráji! V tom světě už nic nefunguje... 😀 😀 😝

rimmel
autor
12. únor 2010

😀 😀
ale ked ja sa citm tak vinno ked nemame sex "koli" mne...vies, ze nech si on preboha nemysli ze ho nechcem, ze sa mi nepaci, i ked mu hovorim ze to tak neni stale..... 😒

rimmel
autor
12. únor 2010

akshara ty o com?

rimmel
autor
12. únor 2010

neviem co ti pride smiesne na mojich problemoch.

akshara
12. únor 2010

Já jsem tu jen jako záškodník! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

rimmel
autor
12. únor 2010

tak to potom mozes odist 😝

luthien.k
12. únor 2010

Jsem čekala, kdo si rýpne... 😠 Když rimmel radí jiným s jinými problémy, to neznamená, že také nějaký nemůže mít sama, ne?
Akshara, podle toho, jak se duchovně prezentuješ, tak to bych fakt nečekala, že budeš rejpavej jak nějaká stará drbna 😝

akshara
12. únor 2010

...jen vidím věci spojitě, ale není mým předmětem do nikoho rýpat. 😉

rimmel
autor
12. únor 2010

presne tak, potrebovala som sa vyrpzpravat nakoko o takychto problemoch nemam komu okrem muza, a tiez je dobre pocut nezainteresovany nazor, radu 😉

rimmel
autor
12. únor 2010

akshara a co presne vidis spojite, ved rozpravaj narovinu, nie v hadankach ..mam rada veci priamo, narovinu.

luthien.k
12. únor 2010

No hlavně vidíš svět trochu jinak než my ostatní 😝 😀

rimmel
autor
12. únor 2010

😀 😀 😀 😀 asi tak! ze sa ho vobec daco pytam 😀

luthien.k
12. únor 2010

Myslím, že to myslel tak, že když jsi takový "odborník na sex", nemůžeš mít přece problémy... Jenže to je velký omyl, i psychologové někdy potřebují od někoho radu. Ony se problémy u ostatních vidí úplně jinak, než u sebe, s větším odstupem a nedhledem.

rimmel
autor
12. únor 2010

presne tak 🙂 ja si tiez vela veci uvedomujem, ale moje pocity a emocie vsetko vedia skreslit.

akshara
12. únor 2010

Takto to nevidím, jinak bych rýpal, a to jsem vysvětlil, že nechci! 😉 Mluvil jsem o spojitostech. Jsou vysvětleny jinde... 😎

akshara
12. únor 2010

...dokonce i na bohulibém Vibrátoru! 😉

akshara
12. únor 2010

...místy. 🙂

rimmel
autor
12. únor 2010

boze sak k veci rozpravaj..presne konkretne ..

rimmel
autor
12. únor 2010

alebo vies co kasli nato 😀 nemam na teba nervy momentalne 😒

crawler
12. únor 2010

rimmel: my si taky s manžou - teda ještě v době chození - různé nesrovnalosti řešili přes papír - je to fajn a mnoho se vyřešilo. Co se týče tvého problému, tak hlavně nedovol, aby manžel nabyl dojmu, že za to může on, protože i když tomu tak není, ta by si to tak mohl časem vykládat, takže ho neustále ujišťuj, že ten blok je v tobě a zároveň se tomu pokus zcela bez přetvářky přijít na kloub...Psychický stav je hrozná věc - například já měla období, kdy byh se chtěla milovat 3x denně, ale manžílek na to takhle není, takže jsem byla často kvůli tomu protivná a teď se mince obrátila - už jsem nevyvrcholila asi měsíc - přesto, že se mi milování moc a moc líbí, ale v hlavě se mi pořád něco honí - od miminka k tomu, že jsem nebyla minule a podaří se to ještě? atd atd. takových myšlenek mám plnou hlavu a pak se nedaří, ale taky sama nevím, jak se toho zbavit -ale prostě věřím, že to samo přejde.

Jaký jsi prožila porod? Není možné, že by šlo o nějaký posttraumatický stav? možná se ti to jeví jako blbost, ale může to tak být 😉

rimmel
autor
12. únor 2010

crawler, no porod som mala hrozny. rodila som 4 dni! si to predstav, kontraktovat 4 dni! 😖 😀 nakoniec som taka vycerpana bola ze som mala halucinacie a pri tlaceni som odpadavala do mikrospanku nakolko som tie 4 dni skoro nic nenaspala koli bolestiam,, no bol to zazitok, ale nemyslim si ze to manieco spolocne s tymto.

a ano, ujistujem ho stale, ze to neni jeho chyba, boze dufam ze sa z toho coskoro dostanem