Nemám ráda své ruce. Poradíte,co dělat?

marticcelli
11. kvě 2022

Mé ruce byly pro mne normální, dokud mi neřekli, že je mám jako chlap.. já, tehdy v pubertě si to uvědomila začala se za své ruce stydět.. nosím spíše dlouhé rukávy, aby to nebylo až tak vidět, jenže když je horko, tak se mi nalévají žíly, až mě ruce bolí.. takže se problém ještě zhoršuje. V létě nosím raději krátký rukáv, tilko si dovolím jen doma, mé ruce jsou totiž i delší a celkově jsem hubená, ať dělám, co dělám, nepřiberu a do toho mám hodně viditelné žíly . Nastává teplé období, které miluji, ale.je pro mě zároveň noční můrou.. lidé mi často na mé ruce civí, zažila jsem si i posměšky.. snazim se je všemožně schovávat, ale to nejde stále..
Asi nenajdu řešení, ale třeba se tady najde někdo s podobným problémem a něco možná i poradí, budu vděčná i za tipy, jak zmírnit otékání těch mých nevzhledných žil..

neomenia
11. kvě 2022

Jestlipak sis ty posměšky nevyslechla od dam, které mají těstovité rosolovité paže, takové rozteklé, nezpevněné a které samy mají kila navíc? To je závist, že jsi štíhlá, to je přece skvělé! A viditelné žíly ke štíhlosti patří, je to proto, že nemáš tolik podkožního tuku. Nechci tvé pocity nijak zlehčovat, ale myslím, že proti všeobecně tloustnoucí české populaci jsi ve výhodě 👍

dashyyy
11. kvě 2022

Já jsem tohle řešila s nohama, kecy typu nažer se, anorektičko, máš párátka, kozí nohy apod. jsem slyšela mraky, že jsem vůbec nenosila sukně ani šaty.. styděla jsem se za svoje hubený nohy roky ☹ myslím, že důležitý je přijmout se taková jaká seš a na ostatní s*át.. ve finále už pár let nosím sukně, krátký kraťasy, šaty a jsem na svoje nohy pyšná i s hnusnou křečovou žílou.. vždycky mě donesou kam mají, jsou moje a tak to je a co si říkaj ostatní, je jen jejich věc.. jde hlavně o to si to srovnat ve svý hlavě

levandule_k
11. kvě 2022

Zcela jistě máš normální ruce, ano miss world je má asi vedle tebe hezčí, ale já také nemám tělo parametrů miss world, ale mám ho ráda a žiju spokojeně. Ale tohle ti úplně nepomůže, že?
Zrovna v citlivém období, ti řekli, že jsi ošklivá. A ty jsi to přijala jako zákon. Existují 2 možnosti, buď se s tím popereš sama a naučíš se mít ráda svoje tělo, nebo požádáš někoho, kdo tě to naučí (najdeš si nějakou terapii.) Tím, že jsi z těch rukou tak nešťastná, tak nějak vysíláš signály, dívejte, já mám ošklivé ruce. Kdyby jsi je měla ráda, těch pohledů a posměšků ubude. Občas v životě potkáš pitomce, co se tě snaží urazit a shodit tě. Mentálně ty jeho pindy nemusíš přijímat, to je jeho vizitka, ne tvoje. Nebo ho za ty urážky můžeš poslat do pr*ele. Ty jsi se ho na názor na svoje ruce neptala, tak ať si ho nechá pro sebe.

rozitta
11. kvě 2022

Ahojky, vykašli se na okolí. Kdo má potřebu komentovat druhé, tak má sám se sebou velký problém. Nikdo nejsme dokonalý!!!! Nejsme roboti. Já mám hrozný nohy. Nejsou křivé ale kolena se mi boulí dovnitř. Od 13let do 30let jsem se i v létě pařila na veřejnosti v gatích. Krátké sukně byly scifi. Dovolila jsem si kraťasy jen v soukromí rodiny. Ale už 10 let se.u na všechny 🤣 Chodím tak, aby mi bylo dobře a příjemně. Sukně nad kolena. Protože proč ne? Lidem je to šumák, cizí si ani nevšimnou a názor známých mě nezajímá. Moje nohy, můj život, moje pohodlí 🙂 vystupuj sebevědomě a nikdo si na tebe netroufne. Kdyby náhodou nějaká pipka - pseudokámoška měl problém s tvými pažemi tak zmiň nějaký její tělesný nedostatek. Velký nos, křivé zuby, řídké vlasy, slepičí mozek... kdo hledá najde 😁

drep
11. kvě 2022

A mně zrovna ty pěkně viditelné žíly přijdou na rukách hrozně sexy! Je to známka vypracovanosti a já líbí se mi i na ženách, i na mužích.

neomenia
11. kvě 2022

@drep a taky v tom určitě vidíš výhodu z hlediska tvé profese, ne? 🙂

camelinka
11. kvě 2022

@marticcelli Lidi sou idioti, vyser se na ně😎

drep
11. kvě 2022

Jako nepopírám, že mi ještě přjdou sexy dlouhé krky s hezký podklíčkový prostor😂 ale jinak fakt se mi vlastní ruce nejvíc líbej, když mi ty žíly vylezou po cvičení/po běhu, je to prostě známka trénovanosti a toho, že nejsou tlusté😉

marticcelli
autor
11. kvě 2022

@marticcelli holky, děkuji ❤ Snažím se na to příliš nemyslet, ale někdy mě ty ruce fakt bolej.. kdyby byly drobnější, tak.mi to asi tolik nevadí, ale představte si hubeňoura, kterýmu transplantovali dlaně Arnolda.. 😣

camelinka
11. kvě 2022

@marticcelli Urcite to nebude tak zly, hod sem fotku😎.
Ja treba cvicim, abych mela ruky "jak chlap"😅 a zavidim, kdo ma pekny slachaty vyrysovany😉.
Furt lepsi, jak plandavy tricaky, co ve vetru vlaji 😎😉

rozitta
11. kvě 2022

@drep mému muži také přijdou vystouplé žíly na rukou sexy 🙂👍

pernicek1
12. kvě 2022

@marticcelli nechci nijak zlehčovat, ale jsou i jaksi výraznější věci, za které se člověk může stydět, ač za ně nemůže. Asi bych pátrala po tom, z čeho ta nespokojenost vychází a pokusila se s tím pracovat.

marticcelli
autor
13. kvě 2022

@pernicek1 děkuji 🙂 tahle žena mi přijde hezky svá a ženská,má pěkně ženské rysy. Já prostě neznám jinou ženu, která by měla stejně obří ruce a když už má delší prsty a celkově větší ruku, tak je stále jemná a ženská, já své ruce ještě dokážu přijmout, když je chladno a žily mi nenatékají, ale jinak dělám vše možné, abych je schovala. Teď jsem na mateřské, tak mám celkem klid, ale v práci to byl horor, i někteří chlapi měli menší ruku než já 😖 vím, že se musím přijmout takovou, jakou mě Bůh stvořil, ale ovlivňuje to od výběru oblečení po chování před lidmi kus mého života :(

levandule_k
13. kvě 2022

@marticcelli Ty dokážeš vidět krásku v každé mimo sebe, fakt si zajdi na terapii, vrhni se na osobní rozvoj. Ruce se ti nezmenší, ale po čase je přestaneš vnímat jako problém. Vsadím se, že jsou větší než je průměr, ale ne tak obří jak je popisuješ.

Pokud ti někdo řekne, že máš obří ruce jako Arnold, tak bych mu řekla něco ve smyslu, asi trochu potrénuji a brzo ti předvedu kvalitní pravý hák.