Není brzo na chystání výbavičky? Dítě plánujeme za rok

sadacka
19. bře 2008

Ahoj holky,

tak moje sestřenka má půlroční holčičku a my bysme se chtěli pokusit o miminko příští rok a ona má strašně krásný věci na tu malou, tak jsem si říkala, že bych si od ní nějaký vzala jednou na svoje miminko, protože oni mají všechno krásný a takový "voňavoučký" a všechno jako nový,...... a je mně pak líto, ještě při splácení hypotéky, kupovat všechno znovu. No a při té příležitosti mně byl nabídnut i přebalovací pultík a kočárek,.....a ostatní věci kolem miminka. Tak přebalovací pultík a ostatní věci bych si ještě vzala, ovšem přemýšlím pořád nad tím kočárkem. Jestli to není nesmysl, mít kočárek tak brzo (sice ne doma, protože su pověrčivá). Teda strašně se mně líbí i tvarově i barva, je úplně nádherný a mám možnost ho mít za pakatel oproti tomu co stál - co myslíte holky????

bublina7
19. bře 2008

Já bych do těch oblečků určitě šla, ale souhlasím s holkama, že kočárek kupovat předčasně je blbost. Já sama jsem si nechala kočárek po prvním synovi . 2 mimčo máme skoro po 6-ti letech a dneska vím, že jsem ho měla tenkrát prodat a na druhý mimi si pořídit jinej. Třeba taky starší, ale novější model. 😉

sadacka
autor
20. bře 2008

Ahoj holky,

tak mám suprovou sestřenku, kočárek mně nechají i s autosedačkou za pakatel a dokonce mně řekla, že ona je pověrčivá a že kočárek se nemá kupovat tak brzo, že by to byl nesmysl, takže oni si ho nechají u sebe (místo na to mají) a prodají nám ho až budu těhotná nebo až porodím - takže paráda. Akorát už teď vím, že ho budu mít zajištěný, no je to bomba. 🙂 😀 😀 No a jinak hadříky si normálně vezmu, to mně nepřipadá tak divný 😉

anta
20. bře 2008

No jestliže se teprve budete o miminko snažit, tak mi to opravdu připadá moc brzy už takhle nahánět oblečky a všechnu výbavičku, nevím, ale já jsem asi pověrčivá víc, ale ani oblečky bych nechtěla před snažením, nevím, přijde mi to divný. Papapa

ambret
20. bře 2008

Sedacka já taky nakupovala věcičky už v době snažilkování, proč ne. Já ted nakupuji na 4 mimi, sice se už zadařilo, ale v době snažilkování už jsem měla včetně postýlky 3/4 výbavičky. Jinak od té vel56 stačí jen oopravdu pár kousků. Já nakoupila převážně vše od 62 😉 🙂

enda
20. bře 2008

tak já si myslím, že vůbec není špatný mít něco dopředu - ba naopak, je to velká výhoda, protože jak psali holky dneska všechno stojí takový prachy 😠 nevidím důvod proč ne, uvidíš, že se ti to bude všechno hodit, obzvlášť pokud nejste v zrovna nejlepší finanční situaci 😉

sadacka
autor
26. bře 2008

Ahoj holky, tak jsme domluvený. Sestřenka mně nechá všechno u nich - oblečení, kočárek,...... takže my doma mít nic nebudem a až to přijde, tak to přijde 😀 jinak kočárek je Inglesina a vyzkoušela jsem si ho na "vlastní kůži" a jsem z něho nadšená, nejvíc se mně líbí jak krásně drndá, to odpružení je super a dostanu k němu i autosedačku - paráda