Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

lion
7. říj 2005

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂

sisstin
11. bře 2007

merunka: mně se ještě líbí Marina 🙂

merunka
11. bře 2007

ta je taky krasna marinka jeskvel zdrobelina.. z kluku se me jeste libi Natan 😉 😀

sisstin
11. bře 2007

merunka: já jsem chtěla Viliama- Vilka 😉

merunka
11. bře 2007

to je taky hezke , ale u nas by to musel byt asi Wiliam.. musim vymyslet jmena ktere se hodi k prijmeni( pritel je cizinec) takze treba hana Hanah, nathan, prave ta marianna a marisa je takova ze se hodi do cech i do u.s a linda taky...

petty
11. bře 2007

Sisstin: Marina se mi moc líbí a máme ji na seznamu našich oblíbených jmen 😉

merunka
11. bře 2007

ted me napadlo, je tady jeste rizilo, ze by se mu rikalo Vilik... 😀
a ted me napadlo jeste neco vtipnejsiho.. me se treba strasne libi Maya.. (a Vilik) 😀

sisstin
11. bře 2007

merunka: jasně, aby to tam pak uměli vyslovit 😝

petty: jojo Marina je dobrá..a jak psala petty, dá se hezky zdrobnit na Marinku, ne jako u Marianny, kdy ji každý bude prznit jméno na Majku, u nás v Ćechách na Marjánku a podobně 🙄

merunka
11. bře 2007

jasné.. márinka i marínka oboji je fakt hezke...

sisstin
11. bře 2007

merunka: no na SK by Vilík asi nikoho nenapadl..tu v Ćechách určitě 😝

merunka
11. bře 2007

proto mam rada slovaky.... cesi byli vzdycky vetsi burani 😀 😝

sisstin
11. bře 2007

merunka: no..to zase nevím 😅 já mám taky ráda Slovensko a proto mi nevadí tam jít..ale ta mentalita je fakt trošku jiná...víc se tam dá na víru a na pověry...s čímž já mám trošku problém..ale to je mimo téma 😉

merunka
11. bře 2007

ja je znam, moc dobre.. muj byvaly je slovak... jsou srdecnejsi, v rodine by se rozdali.. ale zase jsem mela nejake kolegy v praci a ty me zase pekelne podrazili.. ale je to opravdu mimo tema......a nechci nikoho urazet.. radsi 😉

sisstin
11. bře 2007

merunka: no..občas se to tu pěkně hádá 😝

kapka
11. bře 2007

🙂 jáké máš vybrané?

arabeska
11. bře 2007

nasa znama ma sina Viliama a vol ho vilko....

arabeska
11. bře 2007

boze sorac syna 😔

sisstin
11. bře 2007

kapka: viz.výše 😝

janula_nz
11. bře 2007

ja mam lauritu a este by som chcela saru. inak velmi sa mi paci meno melania 🙂

petty
12. bře 2007

Janula: Laura je úžasné jméno 😉 A Sára také 😉
U nás zatím stále vedou Leontýna a Adam...Na druhých místech jsou prozatím Laura a Dominik...

majko_zuzka
12. bře 2007

Babenky ktore meno by ste si vybrali???
Natalka
Karinka
Kristina
Karolina ????? pomozete nam?

macanet
12. bře 2007

Natálka, nebo Kristýna, podle toho, kdy taky máte termín, aby chudinka neměla narozeniny a potom svátek, ale to už jste asi probrali, takže tady je můj názor 🙂

petty
12. bře 2007

majko: Karinka 😉

majko_zuzka
12. bře 2007

macanet termin je tak medzi 10 a 13 julom 🙂


pety taka si ako moja caja 😀

macanet
12. bře 2007

A vy máte stejně ten kalendář asi jinak že? U nás je Kristýna v červenci a Natálka v prosinci.JO jména, to je věda, my to měnili dvakrát, teď už se nesmíme do knížky, ani kalendáře ani podívat 😀

petty
12. bře 2007

😀

majko_zuzka
13. bře 2007

pety ja vzdy bojujem za Natalku a ona Karinka vzdy dookola

Macanet u nas by ani nebol problem ale meno ktore chce moja caja sa nepaci mne ☹

verunnecka
13. bře 2007

u nás zvítezili jména Gabriella a Adam a je to Adámek,ale ta Gabriella s těma 2 el je nadherný jméno že?

majko_zuzka
13. bře 2007

verunecka je to hezky 🙂

gucci
13. bře 2007

majko_zuzka: z toho výběru bych brala raději taky Natálku 😉

majko_zuzka
13. bře 2007

guci aspon jedna moja dusa 🙂 asppon niekomu sa to páči