Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

lion
7. říj 2005

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂

sandrika
5. říj 2007

Díky čertík myslela som inak Laura nie Lasura.. 🙂 z týmito gelovými nechtami neviem vôberc písať sú pridlhé tak sa ospravedlňujem..

malka
5. říj 2007

olívia 🙂

certica
5. říj 2007

laura sa mi tiez paci, len sa zacala dost davat. a co sa olivie tyka, viac sa mi paci potom livia 😀

sandrika
5. říj 2007

*No to ste mi neponmohli tieto dve sa veľmi páčia aj mne drahý chzce najviac Sandru al. Olíviu
viem, že mám ešťe čas , ale už si chcenm zvykať na jedno meno..

certica
5. říj 2007

sandri, ved si len v 11tt, casu dost 😉
ja som zmenila meno az po porode, ked som maleho videla a to sme si tiez takmer cele tehu zvykli na uplne ine 😀

certica
5. říj 2007

a teraz tiez nemam absolutne jasno

sandrika
5. říj 2007

no ved ja viem a podľa všetkého to bude aj tak chlapec tak je to jasné, ale ja so chcela dievčatko a len tak si preítať Váš názor..

petty
5. říj 2007

Sandrika z Tvého výběru se mi nejvíc líbí Laura 😉

roasha
5. říj 2007

babule,jednoznacne LAURA,ja som nemala chlapcenske ani pripravene,ani ziadne ine.

loss
5. říj 2007

no a ja zatial nad menom este nerozmyslam 😅 ale ani netusim ake 😵
skuste mi dat nejake typy

aini
5. říj 2007

sandrika ja mám pre dievčatko vybrané meno Laura už hoooooooooooooodne dlho a ak sa nám náhodou niekedy pošťastí aj druhé bábo tak to bude Laura, teraz to bude Jakubko 🙂

elise
5. říj 2007

ja mám Lukasa a pre dievčatko sme mali pripravené meno elise

danuska24
6. říj 2007

aj ja sa priklanam k Laure, my sme povodne tiez planovali Lauru, ale nakoniec bude Linda

micanek
6. říj 2007

sandrika: tak já bych osobně volila mezi nely, Olívií a Emily. Sandra mi přijde hrozné jak na malích dětěch, tak na bábinkách... ale to je jen můj názor a Lasura to je jak Glazura.

danuska24
6. říj 2007

to mala byt Laura nie Lasura - to bol preklep

micanek
6. říj 2007

No já jsem si říkala, že je to jakési divné jméno, ale v této době mi nepřišlo divné, že takové jméno existuje. Jinak
pořád stoím za tím, co jsem napsala. Lauru bych dala na 4 místo.

danuska24
6. říj 2007

ja len aby si si nemyslela ze niekto sa chce ,,pomstit,, svojmu dietatku takym menom 😀

sandrika
6. říj 2007

Dakujem Výám ste strašne zlatučké ,no aj tak som sa ešťe nerozhodla je to tak ťažké asi bude lepšie ak to bude tentokrát fakt chlapčerk a za 3 roky si tzo dievčenské ghádam vyberiem ešťe som chcela, že priezvisko bude mať Balková tak aby to sedelo mne sa hodí Laura Balková a Emília Balková , ale aj *Olívia póoooooooomoc ja fajkt neviem

roasha
6. říj 2007

sandrika,Laura balkova je dobre,a nepaci sa ti aj Debora Balkova?ja ak naaahodou este niekedy....tak sa mi paci aj Debora. 😉 🙂

danuska24
6. říj 2007

mne najviac sedi Laura 😉

roasha
6. říj 2007

no vidis,tak neni o com.aj moja je jedina v dedine,aj ked cestujeme,je ich uz pozehnane.a v chorvatsku kazda druha,to sme sa nasmiali,ako bola nasa Laura v pozore,ked niektori rodic zakrical na svoju. 😀

sandrika
6. říj 2007

Tak je rozhodnuté Laura a Lukáš už mám aj albumík 😀

certica
6. říj 2007

no vidis sandri 😀 . inac ja som mala kolegynu lenku balkovu 😉

roasha
6. říj 2007

sandri,a o chlapcekovi neuvazujes ako o Markovi?to meno je moj chlapcensky favorit,ak sa este nahodou rozhodneme pre druhe.Marko Balko znie dobre... 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

danuska24
6. říj 2007

Sandri pekny album 😉

weroni
6. říj 2007

Babulky, my máme pre dievčatko ESTER a pre chlapčeka ALEX no ktovi čo spôsobí šok pri pôrode 😅

mausi
6. říj 2007

Sandriko, mne se moc libi Emily a Olivia. 🙂

petty
8. říj 2007

Sandrika: Laura a Lukáš k sobě hezky ladí 😉

Weroni pěkná jména máte vybraná 😉

Nám se momentálně nejvíc líbí Adam a Amélie 🙂

roxy
10. říj 2007

ja sice nečakam ale s priatelom máme jednoznačne Lauru a xlapca ani neprippúštame takže nemáme ani nic vybraté...aj ked mne sa páči adam a frajerovi maximm ale chceli by sme malú bábiku najprv 🙂 ale ked bude boy tak bude asi maxim nech ma priatel radost 🙂)) ale to mu nehovorte nech ho možem este natahovat 🙂))

zuzana76
10. říj 2007

ja hlasujem za Olívia, to som mala vybrate ja pre dievcatko, ale kedze je to maly chlapcek, tak je napokon Patrik, hoci sme mali este vybrate meno Oliver, ale to sme nedali, aby sme mohli dat este v pripade dievcatka Olívia, lebo surodenci Patrik a Olívia moze byt, ale Oliver a Olívia by mi znelo cudne