Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

lion
7. říj 2005

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂

zuzana1710
26. čer 2008

lili,uha ja po tatovi velmi nechem..vola sa Zaur a to sa mi nepaci..neda sa mu pekne povedat...a moja mamina chcela teda nech je po mojom otcovi Miguel,ale ani to sa mi nepaci...inak aj dievcatko som povodne chela Tatianku,ale mamina chcela exoticke kedze ona sama je Tatiana a este jednu mame v rodine..tak to by boli uz 3 Tatiany...ale Zaira ma hned oslovilo a tak ak bude dievcatko,tak jednoznacne Zaira 😉

lila794
26. čer 2008

Ano, to je krasne meno!!! Pocuj, ak sa mozem opytat, kde zijete - kvoli tym exotickym menam 🙂

berryl
26. čer 2008

ahoj nám se líbí Richard a na holčičce se neshodneme, ale kluka máme do budoucna vybraného 😀

zuzana1710
26. čer 2008

lila,prepac,ale stiahli ma do prace,tak som sa odmlcala...zijeme v spanielsku,ale meno zaira je hebrejske a aj zaur je hebrejske...neni zid,len jeho mame sa zrejme pacilo a dala mu take meno..on je gruzin.ale aj oni maju velmi zujimave mena..skoro na polamanie jazyka 😀

lila794
27. čer 2008

fiha!! Ale Zaira - krasne meno!!! MM sa paci April - ale vies si predstavit tu "slovensku" reakciu, volali by ju Apríl. 😒

zuzana1710
27. čer 2008

lili,no aj April je pekne a myslim,ze decka by sa skor v skole posmievali...takze aj ja som mala vybrate take co sa inak pisu a inak citaju,ale radsej som sa na to vykaslala..bolo by tercom vysmechu len kvoli menu..a myslim,ze Zaira je take v pohode.som taka rada,ze sa ti paci..zatial sa stretavam len s pozit.reakciami a to ma tesi...skusam ako reaguje okolie na to meno... 😀

pipinka82
27. čer 2008

Zaira je pekné meno fakt 🙂 ja som mala na babulku vybrané meno Keira 😉 ale čakáme chlapčeka tak bude Ryan snád to deti neskomolia 😉 nenapadá ma nič na to meno tak uvidíme 😉

zuzana1710
27. čer 2008

pipi,dakujem..aj Ryan je pekne meno a nemyslim,ze by sa dalo nejak skomolit... 😉

na matrike budu mat z nas radost..hi hi..ake kexotucke mena vyberame pre babatka... 😀 ale ja sa mozem vyhovorit na otca,ze to je z jeho krajiny aj ked neni... 😀 😀 keby nahodou robili okolo toho caviky..

zuzpolka
27. čer 2008

ahojte 😀 my sme mali vybrate meno pre chlapca Jakub,,,,,ale bude to Viktoria 😀

zuzana1710
27. čer 2008

zuzpolka,jakub sa aj mne paci,len u nas je uz velmi vela jakubov...a pre chlapca sa mi paci aj Viktor....a ja Viktoria je pekne aj Dominika... 😉

zuzana1710
27. čer 2008

jeej zuzpolka,ty si uz mala rodit..pretahujes??drobcekovi sa nechce???ako sa citis?? 😉

nunacek
27. čer 2008

Které jméno se Vám líbí nejvíc z následujícího výběru?:
Elena, Laura, Dominika
Adrian, Dominik, Erik, Samuel, Patrik.

kristi
27. čer 2008

Laura a Samuel

makak21
27. čer 2008

Souhlas s Kristi 😉

leva
27. čer 2008

Laura a Adrian 😉

leishmania
27. čer 2008

aj mne tak...

nunacek
27. čer 2008

Děkuji za názory a těšim se na další 🙂

leishmania
27. čer 2008

ja som myslela laura a samuel,a le aj adrian este dobre

pipinka82
27. čer 2008

Dominika a Samuel ale aj Laura 😉

Zuzi veru budú mat radost ale čo ich do toho aké meno im dávame nemajú čo hovorit 🙂 aspon majú mená nezvičajné a budú IN 🙂 ed zakričím na malého otočí sa len on a nie polka škôlky xixixix 😀

markytkaaa
27. čer 2008

Patrik! 🙂

markytkaaa
27. čer 2008

a z dívčích Elena 🙂

bambulik
27. čer 2008

Laura a Dominik

petrolejka
27. čer 2008

Taky Laura a Samuel 😉

alcatko.j
27. čer 2008

ja az zas budu v to, tak se asi poseru, ponevadz se mne nejak zavratne uz zadne jmeno nelibi 😅 😅 Kluk bude asi julie a holcicka Apolenka a je to 😀

marselina
27. čer 2008

na chlapečka Tomášek a na holčičku nevím,manžel chce markétku,ale tak se jmenuju já a nějak neuznávám dávaní jména po rodičích.

petrolejka
27. čer 2008

Alči, Julie a Apolenka jsou dítka mé sestřenice. Ale ani jedna jako kluk nevypadá.
Já měla Kristýnku taky jasně v top a pak Christiana, kterého už bych teď asi nedala (je to moc podobné). takže to bude harakiri.

bambulik
27. čer 2008

mě neprošel Mareček, docela mě to vzalo, bude to muset být Honza po tátovi, naštěstí se mi to líbí

alcatko.j
27. čer 2008

Petrolejko 😀 😀 tak to ma pripadny synek dost blby 😅

bambulik
27. čer 2008

mě se na druhou holku líbí Nela a Linda a Lindu nechce Honza, Linda - pinda....

alcatko.j
27. čer 2008

Synek harakiri je taky dost dobry, hodi se ale k vasemu prijmeni?? 😕 😅 😀