Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

lion
7. říj 2005

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂

kacerka
10. srp 2009

gtver, to jsou pro mě taky přijatelnější varianty. No ale pořád vede Artur, tak ještě uvidím. Třeba to jednou bude ta holčička, ale už jsem se vnitřně smířila s druhým rarachem 🙂 Stejně to budu řešit, páč máme rádi překvápko, takže pohlaví chceme znát až po porodu 😉

lenkabu
10. srp 2009

Richard je super,u nás byl v užším výběru ale mám v příjmení ř,to by neznělo dobře,padl kvůli tomu i Viktor. a taky si říkám oc když bude chudák ráčkovat 😅

ygreen
10. srp 2009

no vidíte a můj nejlepší kámoš chce Richarda už děsně dlouho a mě se to jméno vůbec nezdá 😅 nevim proč (tedy nepamatuji si proč mi to jméno asociuje zrovna tohle), ale když se řekne Richard, tak si představím nějakého striptéra 😅 😀

A Viktora jsme zrovna o víkendu zapíjeli 😀 na malýho Čističe padlo hodně alkoholu😀

lenkabu
10. srp 2009

ygreen: Viktora chtěl MM právě podle Čističe 😀

gtver
10. srp 2009

ygreen 😀 😀 😀 no, malej je rád nahatej 😀

alexandrah
10. srp 2009

dAKUJEM baby strasne, aj keby sa nikomu nepacilo, tak mu ho dam, ale ked sa paci, som o to radsej ... chceli sme mu dat silne meno ... aj sa hodi k priezvisku ... aj som si o nom nacitala ... snad bude mat aj taku silnu povahu a osobnost, to meno k tomu urcite dopomoze!! 😉 sesternica ma richarda, vola ho riky, ricky, ja mojho volam risko ... ked bude väcsi, bude proste richard ... svokor uz hned ze Ricaaardoooo::: hehe... rackovat snad nebude 😎 😀 nema po kom ...

marinka
10. srp 2009

Richard se mi taky líbí 😵

lucinka1104
10. srp 2009

votrem sa vam sem páči sa vam viac Timea Balková a
lebo Nela Balková

marinka
10. srp 2009

luci, mně Nela 😉

dracekmracek
10. srp 2009

ahoj holky 🙂

lukášek nebo Matyášek?Hron 🙂

lucinka1104
10. srp 2009

miri 😉

marinka
10. srp 2009

Kači, hodí se obě jména, Lukáš i Matyáš Hron zní fajn 😉 Já bych se přikláněla k Lukáškovi, Matyášové se teď dávají hodně moc, ale žádného malého Lukáška neznám 😉

dracekmracek
10. srp 2009

Mari asi jo 🙂 Jirka stejně všude rozhlásil že to b ude Lukášek,ale Matyášek se mi líbí moc,ale je fakt že je jich moc 🙂

samsa
10. srp 2009

Ahoj holky,
jj, ta Nina je lepší k Nele než Ela.
Lucinko, též hlasuju pro Nelu, ale nejsem objektivní, když ji mám doma 😉
Dráčku, mně se víc líbí Lukášek.
Jo a ještě jednou musím pochválit tu Vandu, to je fakt super jméno.

marinka
10. srp 2009

samsa, Nina a Nela, to by byla bezva dvojka 😵

samsa
10. srp 2009

Díky Marinko, teď jen zpracovat manžela. Moc se na to netvářil 😀 A co máte vy za jména?

kristi
11. srp 2009

dracek, rozhodne Lukas, jak rekla Marinka, Matyasu je s prominutim jak nas.....

lucinka1104
11. srp 2009

a ešte sa mi veľmi páči Emília Balková - Emili

gtver
11. srp 2009

Lukáš Hron bude pěkné 🙂

kristi, jojo, mě taky vadí, že se i s Alexema trochu roztrhl pytel, co se dá dělat, nedáváme to kvůli módnosti, tak měnit nebudeme (a třeba bude holka)

zlatka
11. srp 2009

Richard se mi taky líbí, právě proto, že malému se dá říkat Ríšo a potom Richarde, Riky- jenomže jde to k příjmení Hlaváč? 😀 Moc nee, co?

gtver
11. srp 2009

zlatko, myslím, že bez problému jde

zlatka
11. srp 2009

Asi je to lepší než Erik, že? 😀

lucinka1104
11. srp 2009

je 😉

marinka
11. srp 2009

Richard Hlaváč je podle mě úplně v pohodě 😉 A líbí se mi to víc než Erik..

kija
11. srp 2009

Richard je super jméno a z Lukáš/ Matyáš jsem pro Matyáše, Lukáš se mi vůbec nelíbí, navíc se teď Lukášů rodí podle statistik ještě o dost víc jak Matyášů.. i kolem mě jich je teda o mnoho víc.

zlatka
11. srp 2009

Díky moc, holky, mně se nejvíc líbí spojení Jan Hlaváč, ale vzhledem k tomu, že už máme bereniku.....Nevím,jestli to nemá být spíš jednoslabičné jméno.Ale zatím řeším, co ještě není a možná ani nebude 😅 😅 😅 První volba, nevěděli jsme, co budeme mít, byl Daniel, ale toho bych už asi nedala. Lukáš je taky hezké jméno.

dee09
11. srp 2009

ahoj holky, jak se vam libi Josefína? Ja nemam zadny uplne vysneny jmeno pro holcicku, trochu jsem myslela na Klarku, ale pak jsem jednou doma zazertovala, ze by mohla byt po dedovi Pepinka, a muj muz je z toho nadsenej... a az mne prekvapilo, ze se to lidem vetsinou velice libi, kdyz se k tomu napadu prizname 😅 . Ja nevim, jestli je to na jasot... nejsem si jista ktery, jestli se mi Klara nebo Josefina libi vic... co si o tom myslite?

marinka
11. srp 2009

dee, mně se Josefínka líbí hodně, ale Klárka taky 😀 Jednu malou Josefínku znám, je to moc šikovná holčička a superně to k ní sedí..

dee09
11. srp 2009

marinko diky 🙂 ja jsem sama trochu prekvapena, ze mi to neprijde divny to jmeno... uz si na ni taky trochu zvykam 😅

kija
11. srp 2009

Mně se taky líbí Josefína, i když Pepinka je dost strašný 😅 Ale Josefínka je fakt moc pěkný jméno, neobvyklý.. Klárka je taky moc hezký.