Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

lion
7. říj 2005

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂

socialm
23. dub 2015

@leonka24 Gabriele je pekne, v italii se zkracene rika Lele

Sama nevim co cekam, s manzelem nechceme zadne nabozenske jmeno a navic se musi hodit k jeho IT prijmeni.. jeste ze mame 5 mesicu cas!

lmagy
24. dub 2015

Ahoj holky,mne se taky libi stare jmena,takze jsem si je vybojovala 🙂 dcera je Julie a syn Matyáš 🙂

erinyekleio
25. dub 2015

@weri tak jsem se docela pobavila některými jmény např. 7. února Šulislav
4. červen Blizota (ta mě fakt pobavila nejvíc :D :D )
21.srpen Dědomír

axelis
28. dub 2015

Nene fakt?

zmrzlinka
28. dub 2015

Ahojky.Mate nekto Benjamína? 😉

petrajurinova
29. dub 2015

@zmrzlinka Benjamín (Beník) chodí do školky s naší Isabellkou 🙂

zo_ja
29. dub 2015

@zmrzlinka To už není neobvyklý jméno...potkávám jich docela dost... 😉

zmrzlinka
29. dub 2015

@petrajurinova
@zo_ja dik holky za odpoved 🙂

janesafari
25. kvě 2015

Já mám doma NELLU a TOBIÁŠKA....
Na třetím zrovna pracujem a pár jmen mám už vybraných,ještě to prosadit doma 😅
Zatím mám 3 favoritky na holku a na kluka horko těžko 2 jména-s klučičích u mě vede Sebastian-šlo by to super i k příjmení...Moc se mě líbí i MAXIM,ale to můj nemůže rozdýchat-to hned zavrhnul....On zásadně vybírá ty známé jména s kalendáře a to se nezamlouvá mě-tak u třetího zas bude boj o jméno...
Ale snad se nám podaří holčička-necháme se překvapit....
Jinak u obou dětí sem jména neměla napsané -Nellu sem hlásila až hned po porodu a Tobiška sem dopisovala těsně před porodem 😉

jasekd
25. kvě 2015

@martulikk Efina je naprosto genialni varianta Josefiny, a myslim to vazne! 😵 Fakt je to pekne jmeno,a ma hodne variant.

axelis
25. kvě 2015

Mě se líbí Maxim nebo Maxmilián

alexis01
26. kvě 2015

Ahoj tak přes velky boj vybrat jméno jsme se nakonec shodly jméno pro holku Liliana (Lily) a kluk bude Dexter 🙂

leonka24
27. kvě 2015

holky co říkáte na jméno Leopold? 😎 😀

rencatupa
28. kvě 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

To je docela hezké, sice nevšední, ale záleží taky na příjmení...

majkoz
28. kvě 2015

@leonka24 Polda 😀

leonka24
28. kvě 2015

nemůžem se dohodnout 😖 já chci Sebíka a to je prý jediné jméno, které nechce příjmení je Časnocha
😎

ronyx
28. kvě 2015

@leonka24 Poldíka má jeden můj kamarád,je to neobvyklé ale proč ne 🙂

krystofa
3. čer 2015

Dobry den, me se libi jmeno na holcicku Adriana,Nora,Amalie,Liliana,Rozalie a k prijmeni Welzlova by snad sli vsechny ale nemuzu se rozhodnout:(

leonka24
3. čer 2015

@krystofa mě osobně se hrozně moc líbí Liliana nebo Rozalie 😎

majkoz
3. čer 2015

Lilianu jsem chtěla už co by holka, to je taaak kráásný...Ale Liliana Welzlová to mi ňáko nesedí...moc L 😉

marikuskus
10. čer 2015

Ja mam dceru Isabelu (Marii) a druha bude nejspis Sarlota (kdyz budu mit jeste holcicku), syna chci Nikolase a pritel chce po sobe Michaela. Taky se mi libi Samuel. No a Valerie a Lilith 🙂

marikuskus
10. čer 2015

@leonka24
A co Kristian 🙂

katkapokorna
16. čer 2015

Já souhlasím s Lilianou a Rozalií. Obě krásná jména.
Já jsem spíš na ta delší. Dcera 16li letá je Sofie, pak jsem čekala dvojčata, kdyby to byly holčičky jmenovali by se Margareta a Elizabeta. Měla bych doma princezny. Smůla byli tam kluci- Sylvestr a Bartoloměj. Bohužel jeden před porodem umřel, tak máme Luboše a říkáme mu Bobe.

katkapokorna
16. čer 2015

Jo a se Sofií se nám to povedlo, má narozeniny ve stejný den jako Sophia Lorenová (20.9.)- ta je jen o 65 let starší.

lucikote2
18. čer 2015

Nejlepší jméno pro kluka je Žibřid 😀 Dělám si srandu, radila nám ho manželova kolegyně a já si myslela, že to neexistuje, ale je to varianta německého Siegfried a momentálně žádný v ČR nežije, takže kdo chce být originální, směle do toho 🙂
Ještě jeden tip, přijde mi hezké dát prostřední jméno. My vybrali první jméno, co se nám líbilo a nikdo v rodině se tak nejmenuje a druhé zděděné z rodiny (první syn po tátovi, druhý po dědovi). A pokud byste se k tomu rozhoupali až po narození miminka, dá se na matrice dopsat, řešila jsem to tak u prvního syna a šlo to jednoduše.

krystofa
23. čer 2015

A co Zorka a Tamara? K jmenu Welzlova, porad vaham:( nebot zjistuji ze Lilianek a Rozarek je je dost

majkoz
23. čer 2015

@krystofa Zorka pěkný, Tamara tvrrrdý. A co třeba Marína?

santna
28. čer 2015

mně se libí Maxim a Lili, docela netradiční mi přijde Damián

werik153
9. črc 2015

Ahojky holky, ještě nejsem ani v očekávání ale už koukám po nějakých hezkých jménech 🙂 . Aktuálně se mi moc líbí Ella ( Elinka) máme dlouhé příjmení, tak by to chtělo krátké jméno. Pak se mi z cizích jmen libí Noemi. Dále se mi moc líbí Viktorie 🙂 i když toto jméno se v poslední době dost vrací a rozmáhá a já bych si moc přála nějaký originální, klidně i starý, ale né zas Boženka 🙂 Klidně by se mi líbila i Růžena - Rosie 🙂 ale to se nelíbí přítelovi, ten si stojí za Samuelem :D 🙂

kodyna
17. črc 2015

Za mě Laura 🙂