Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

lion
7. říj 2005

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂

vendulka
15. bře 2007

Áha....mně to nedocvaklo... 😀

macanet
15. bře 2007

Tak to jsem zvědavá, jak to oslavíte 😀

vendulka
15. bře 2007

Já taky.... 😀

arietiska
16. bře 2007

Nevíte náhodou někdo kdy slaví svátek Leontýna prosím??? Nemohu to najít. Asi na Leonu 22.3., ale chtěla bych to vědět přesně. 😉

vendulka
16. bře 2007

Jo je to na Leonu 22.3.

macanet
16. bře 2007

Ano na Leonu, tak co Vendulko, jak slavíte s vlastovkou, dnes má Elena svátek! Já si s váma připiju šťávou! 😀 😀

arietiska
16. bře 2007

Děkuji a můžu se zeptat z čeho čerpáš??? Tak dnes oznámím manžovi, že buď Leontýna nebo kluk po něm . . . raději ani nenapíšu jak, pač byste se smály. 😅

vendulka
16. bře 2007

Jo tak si s náma připij....Vlaštovka se ještě neozvala, tak nevím, jak je to s tou oslavou... 😀

macanet
16. bře 2007

arietisko, klidně to napiš,ať se zasmějem! 😉 Arietisko, máme chytrou knížku ta se jmenuje Jak se bude vaše dítě jmenovat od Miroslavy Knappové, jestli jsi chtěla vědět, kde čerpáme jména? 😲

binki
16. bře 2007

Koukněte na statistiku nejčastěji dávaných jmen na http://www.czso.cz/csu/redakce.nsf/i/nejcastejs...

macanet
16. bře 2007

Jé tak my jsme byly v lednu na šetém místě 🙂Adéla

arietiska
16. bře 2007

Kluk = Liboslav.

macanet
16. bře 2007

Tak to ještě jde, já čekala něco strašnýho 😉 No, ale v dnešní době trochu neobvyklé 🙂

nana
16. bře 2007

ahojky, my sme zvolili tiež netradičné meno. Náš malý sa volá Damián a okolie si na to už zvyká.

macanet
16. bře 2007

Damiána má herečka Simona Postlerová, taky hezké jméno, okolí si zvykne, tady u nás byla průkopnicí jména jedna paní, ta má Matyáše a dneska jich je tady v okolí pět.

binki
16. bře 2007

Ráda bych měla Jasmínku.

flo
16. bře 2007

jasminka je krasna... Prosimte binki... jak jsi prisla k tomu jmene binki?? me tak rika pritel 😀

vlastovka
16. bře 2007

Čau holky, Damián se mi moc líbí, i Matyáš je moc pěkné jméno. 😉

No slavíme, slavíme. Nemáme ani čas psát. 😀 Byli jsme s manžou na veletrhu a vybírali kočárek a vůbec se motali kolem naší malé. Teď jsem se vrátila, tak bude odpočinek a večer jdeme na ples. Tak to přiťuknutí šťávou beru. 🙂

vendulka
16. bře 2007

Ha my jsme s jménem až na 10 místě.... 🙂

eps
16. bře 2007

binki ahoj, já měla kamarádku v Kuwajtu Yasmin! Je to pěkné jméno, a na kluka?

zuzka_majko
17. bře 2007

binki jasminka je nadherny meno

gabbi
17. bře 2007

Binki zrovna pred mesicem se narodila moji nejlepsi kamaradce holcicka a dali ji jmeno Jasmina. Je to fakt moc pekne a da se krasne zdrobnovat.

zuzka_majko
17. bře 2007

Tehulky krasne vsakze je karinka krajsie ako natalka??

bluff
17. bře 2007

zuzka ja ta moc nepotesim, medzi karinkou a natalkou ja volim natalku
😉
spytala som sa aj muza teraz a povedal natalia...

zuzka_majko
17. bře 2007

bluf okkkk nevadi prave si nahrala do kariet mojmu priatelovi 🙂

bluff
17. bře 2007

no som zuzka zvedava ako sa nakoniec rozhodnete (dohodnete) 😀

gabbi
17. bře 2007

Zuzko koukala jsem na ty Vase moznosti...me se hrozne libi Karolinka nebo pak Kristynka🙂

binki
17. bře 2007

Pro kluka Gabriel.
To: flo - přezdívku jsem si vymyslela sama 🙂
To: gabbi - kde v zahraničí jsi?

majmuna
17. bře 2007

Holky prosim o radu Nataly jsem obetovala je jich moc a ted nam vrta hlavou dve jmena pro holcicku.Lora a Roza. Oboji v tomhle tvaru....U chlapecka mi neprosel Viktor tak co rikate na Teodora? To vymyslel tatka a me to nejak nejde prez pusu.Prijmeni nebude klasicke ceske...

macanet
17. bře 2007

majmun, vybrala bych Roza, jako Rozárka, Rózička a kluka Teodor není špatnej, znám jednoho říkají mu Tedy, Tedík, takže co takhle ten Tadeáš, to by byl kompromis. 😉