Volné diskuze
lion
7. říj 2005

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂
markytkaaa
20. črc 2009
alči: no jo ... musíme vyderžááát 😃 a nebo hele ... v jaký měsíc bude mít svátek to nepovíš? 😃
bambulik
20. črc 2009
taky se těším co ta Ajčina bude mít za holčičí jméno..
a na marinku jsem taky zvědavá
bambulik
20. črc 2009
my to měli obráceně, u nás se pohlaví nevědělo, ale jména na holku a kluka ty věděl každej
caira
21. črc 2009
bambulik, my rekneme pohlavi ale jmena taky zustanou tabu, posledne se nevyplatilo to nekomu rikat...
lenkabu
21. črc 2009
konja:my si nenecháme říct co to bude ale klidně mně na Daniela přesvědčuj 😃

alčí: jsem se nejdřív zděsila že budeš mít taky Vandu a na MK budou už 4 😃 ale dle popisu tipuju něco jako holky.........krátký,tvrdý.............Gita, Dita.........
beranek
21. črc 2009
Ahoj, tak na jmeno Alcatka jsem taky zvědavá 😃 Takových jmen je docela dost, to by člověk neřekl, ale taky bych si s takovým popisem dokázala vybrat... 😉
joseline
21. črc 2009
Ahoj holky, občas sem nakouknu protože mě jména na mimi hrozně baví a často listuji kalendářem , i když zatím v břichu mám zatím jen dnešní oběd, tak doufám že tam mimčo brzy přibude 😉
Moji favoritové jsou zatím Stela, Kristián, Šarlota, Eliáš, Šimon, Jáchym, Vincent, Dora(Dorota), Ema, Gita, Teodor..Nejvíc teda teď vede Gituška a Stela, a z kluků Vincent, Kristián a Teodor..Tak jsem zvědavá jak to bude ve skutečnosti.

Jinak to vypadá že se za chvilku budou uzavírat sázky na Alcatko x-) Když jsem si poprvé přečetla ten popis tak jsem si myslela že to bude Rút ale to mě zas nesedí s tím v televizi..

Nesleduješ Alci s manžilkem Růžovou zahradu? Se přiznám, že mě to tam přivedlo na Gitulku..??
artuse
21. črc 2009
ahoj holky,

já pořád sleduji tuto diskusi o jménech, děsně mě to baví 😃 a co říkáte na jméno Viola? :-N

a jak Alčátko napsalo krátké a tvrdé, hned mě napadly dvě taková jména,která tu nezazněla s malým množstvím nositelek v ČR, ale raději je nebudu zmiňovat, co kdybych se náhodou trefila 😃 😉 =-)
artuse
21. črc 2009
jé koukám, že Joseline mě předběhla, mě taky napadla Rút a ještě jedno teda 😃
nunacek
21. črc 2009
Tady je to koukám tajemný, jak hrad v Karpatech 😃 😃 😃 😉 No jméno holčičky od alcatka se dozvíme už brzy 😉 Jsem zvědavá. napadlo mě nekolik variant, tak jsem zvědavá, jestli jsem se s některou trefila. A u marinky to vim, ale nepovim x-) 😉
joseline
21. črc 2009
Artuše: Viola se mi moc líbí, nedávno jsem nad tím zrovna přemýšlela🙂 Asi bych to nedala,a le líbí se mi to.
artuse
21. črc 2009
joseline: dík za reakci, já právě hledám jméno bez "r", protože máme hrčivé příjmení a taky, aby se to hodilo ke Stele 🙂
joseline
21. črc 2009
Arti, ke Stele by šlo třeba Nina, Linda, Justýna..to mě jen teď tak napadlo že to hezky zní s tou Stelinkou.
artuse
21. črc 2009
joseline: Nina se mi docela líbí, Lindu máme v rodině, tak to asi ne...🙂
ojika
21. črc 2009
Ahoj holky, když tak čtu příspěvky.... Artuse mě přivedla na myšlenku: co kdyby děťátko ráčkovalo?!? (naštěstí mám jména vybraná bez R)
Jestli dítě bude mít vadu řeci člověk nikdy nemůže vědět předem, a kdyby se toho bál každý, neznáme žádného Patrika, Romču, Renatku, Barborku, Klárku.... To by byla škoda. Ale zkuste si říct (s ráčkováním) Kristýna Brojanová, Mrázovka 43, Praha (pozn. zcela vymyšleno) 😃
markytkaaa
21. črc 2009
já bych si tipla Laru x-) 🙂 Však nedávno dávali v bedně Tomb Raider ne 😃 🙂
caira
21. črc 2009
martytka: ja tipuju Laru, Taru nebo tu zminovanou Gitu 😃

mely bysme tu udelat takovou anketku a tipnout si jake to jmeno nakonec Alcatkovic daji 😃
emamamamu
21. črc 2009
Alci bude to Dora? 😃 😃 😃 😃
alcatko.j
21. črc 2009
😃 nemozu a nemozu nic rict, jirin by mi rozbil hubu 😃
emamamamu
21. črc 2009
ali tak poseptej😃
emamamamu
21. črc 2009
no ja se smeju, ale par tydnu pred porodem jsem zjitila, ze taky klidne muzeme mit kluka a ze se mi vlastne Šimon libi, ale ze jich ted je moc...no a co ted? :-N :-N :-N :-N bude blbe mit kluka Dorinku?😃
alcatko.j
21. črc 2009
No kluka my mit nemuzem, nemame jmeno :-N

Emi, fakt ne, on je nemocnej uplne uz a on by to zjistil a dobil by me a bylo by :-N
majina
21. črc 2009
Alčí... nebude to Emička???
markytkaaa
21. črc 2009
alči: on se to nikdá nedozví x-) x-) x-) a my mu to nepovíme ... 😎 😃
alcatko.j
21. črc 2009
Jo a Ruzovou zahradu sleduju jen ja, jirin sleduje me, jestli jsem normalni, ze to sleduju, chapete? 😃
alcatko.j
21. črc 2009
Holky, nemuzu, on se me denne pta, jestli jsem to vydrzela a na mne jde poznat, kdyz kecam :-N
A ted jdu, nebo me fakt dobije 😃
majina
21. črc 2009
Nebo co Nina? :-N 😃
markytkaaa
21. črc 2009
😃 😃 😃 😃 no jo ... tak radši nepouštěj chlupa ... vraždu bych si nemohla vzít na svědomí 😃
caira
21. črc 2009
alco nedej se, drz se, nepodlehej natlaku 😃 na mesic zahod pocitat at te to nelaka nam to tu vyzvanit 🙂))))

ja taky neumim kecat, takze by manza poznal, kdybych tvrdila neco co neni pravda 😃
makelka
21. črc 2009
Alouši, to musí být Lara, těch je mooooooooooooooooooc málo 😃 😃 😃 😃 😃 😃 No jsem zvědavá :-N 😃

Začni psát odpověď...

Odešli