Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

lion
7. říj 2005

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂

adua
31. říj 2005

Yenn: Troška černého humoru. :o)

Daniela: Já chtěla Emu, ale tak se jmenuje babička manžílka, takže smůla. 😠

yenn
31. říj 2005

Adu, Emmu budu mit ja, tak Ti ji obcas privezu ukazat 🙂 A ja se zase budu mazlit s Tvou Johankou,jupiii

janka82
31. říj 2005

Taky nechci dát jméno, které už v rodině je. Takže pevně doufám, že mě nikdo nepředběhne s Lukášem... To by viděli 😠

adua
31. říj 2005

Daniela: To je pak taky takový divný, velká alena, malá alena... Ale vim, že to takhle ve spoustě domácností funguje. :o)

Yenn: Prima, Až se přestěhujeme někam na Moravu, tak spolu budou chodit do školy. :o) Hi hi.

Janka: Tak to byste si měli pospíšit. 😀

yenn
31. říj 2005

Ja mam tehotnou sestrenici a tak taky doufam, ze mi nejake jmeno nevyfoukne 🙂

yenn
31. říj 2005

Adu, jo treba u nas to tak funguje 🙂 Ale kdybych mela po mame aspon nejake hezke jmeno.....takhle to fakt nechapu 🙂

adua
31. říj 2005

Yenn: A co se ti nelíbí na tvém jménu? Je trošku dlouhý, ale mně se líbí.

janka82
31. říj 2005

adu, když my na to zrovna moc nespěcháme... jinak u nás doma je to malá jana a velká (stará a mladá moc ne) a malej a velkej pavel a je to občas dost na hlavu 😀

yenn
31. říj 2005

Nelibi se mi na nem nic, je proste skarede 🙂

adua
31. říj 2005

Janka: No my tohle nechceme. Abychom museli takhle doma rozlišovat. 😉

Yenn: no mně se líbí.

adua
31. říj 2005

monikab: No já chtěla dycky holčičku Kačenku, ale máme Kačenku fenku, takže taky smůla. :o)

yenn
31. říj 2005

Monika: Ja mam zase kamosku, ktera je prijmenim Jonasova, takze ja to mam zase spojene s tim, ze je to proste prijmeni 🙂

Adu, diky,jsi hodna. Kdyz se hezky rekne, tak se to da 🙂

adua
31. říj 2005

Yenn: Náhodou jste dobrá dvojka. Si řekni svoje jméno zkráceně a hned za nim jméno přítele...

danielah
31. říj 2005

jejky, yenn, já jsem tak zvědavá....jak se asi jmenuješ? 😀

yenn
31. říj 2005

Adu, tak to je jedine, co se mi na tom libi....dokonce existuje i detska knizka, co se takhle jmenuje 🙂 Hned jsem si ji v nejake aukci objednala 🙂

yenn
31. říj 2005

Dani, my jsme Mirka a Jirka. Je to docela sranda, protze v bezne reci to zni naprosto stejne a kdyz nekdo zavola, tak nikdy nevime, na koho to bylo 🙂

adua
31. říj 2005

Yenn: No vidíš, a na nás dva s manžílkem existuje jen písnička... Járo, Járo, Jaroušku.... A on zpívá jí: Hele, hele, hele, Helenko.... Taky dobrý ne? 😀

danielah
31. říj 2005

Mirka a Jirka, to znám!!!!
Mirka je hezký 🙂 , mám kamarádku (Slovenku) a říkáme jí Mirinka... 🙂

ene
31. říj 2005

Mirka je krasne jmeno.

yenn
31. říj 2005

Daniela: Jmenuje se to Mirka a Jirka sami doma 🙂 Fakt zajimava cetba, vsem doporucuju...je to cteni tak na hodku, maximalne dve 🙂

Adu: Jeee, tak to je supr...takovou pisnicku ani neznam!

Ene: Mne to nikdy nikdo nerekl, az tady na diskuzi.....vzdycky jsem byla na to jmeno nastvana, protoze mi prislo takove starodavne a nemoderni 🙂

adua
31. říj 2005

Yenn: To zpívala v nějakým pořadu Paulová s Trávníčkem. Ona byla Veselá a on Nepovim. 😀

yenn
31. říj 2005

Dani: No Mirinka by se mi taky libilo. Ale mne rikaji vetsinou Mirus a to uz teda neni nic moc ... Ale Miri se mi libi,tak mi rikaji pribuzni

ene
31. říj 2005

Je to jako s kazdym jmenem - znam jednu prijemnou Mirku, ktera byla oblibena, takze na me to jmeno pusobi mile 🙂

len
31. říj 2005

Yenn, to jsem kdysi dávno četla, byla to dost blbá knížka, ale dodnes si pamatuju nudlepidlo s chroupákem 😀 Kdepak, na kraviny já mám paměť. My jsme Lenka a Honza, celkem nuda, jenom mám ještě Honzu bráchu, takže když mluvím s rodičema, musím rozlišovat mého Honzu a bráchu Honzu. No, děti po nás určitě pojmenovat nechceme 🙂

madeleine
31. říj 2005

mám kolegu, ktorý chcel syna pomenovať Haverland... 😒 nakoniec sme ho ukecali a pomenoval tak psa... teraz mu hovoria Havo...

si predstavte syna, po ktorom by spolužiaci v škole vykrikovali Havo... 😒

danielah
31. říj 2005

yenn: a je tam něco s buchtou s povidly v té knížce, ne? já miluju dětský knížky... 😀 už se těším, až budou děti a legálně si počtu a zavzpomínám

adua
31. říj 2005

Yenn: Omlouvám se, on byl Jaroušek Nerad. 😀

len
31. říj 2005

My si teď hlasitě předčítáme Starověké báje a pověsti a to je tak kruté a krvavé, to dětem číst nebudem 😢

adua
31. říj 2005

Madeleine: To je tedy jméno. Mně přijde takový neosobní.

yenn
31. říj 2005

Madeleine: to je jak Ohavo....

Adu: Ahaaa....ted mi to neco rika! Kazdopadne je to supr, ze mate svoji pisnicku....to je skoro lepsi nez knizka 🙂

LEN: No je to detska knizka, tak nedokazu posoudit, jestli prijde blba i tem detem...ja jsem se u toho docela nasmala...ale je fakt ze znam spoustu lepsich knizek pro deti 🙂

Daniela: Myslim ze jo, ze tam buchty resi 🙂