Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

lion
7. říj 2005

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂

amorese
23. říj 2007

ahojky...preju krasny vecer a prispivam svou troskou do mlyna..zatim miminko s pritelem necekame ale o divcim jmenem uz mame celkem jasno bude to Liliana..nase mala Lili 🙂 ale nad cim si lamema hlavu je chlapecke jmeno, chceme neco neobykleho ale zase ne nic co by zbytecne poutalo pozornost..

majina
23. říj 2007

Adélka??? Anetka??? nééééébóóóó Kubíček??? Adámek???

dermajetics
23. říj 2007

ahoj holky,tak my máme syna Ondřeje, u druhého se dohadujeme....Kluka bych chtěla Štěpánek,ale manža nee,takže bude ještě boj a holčička Helenka 😀

liaa
24. říj 2007

Ano Amorese!!!Liliana je užasné jméno!Strašně moc jsem si přála malou Lili-bude li teda miminko holčička.Ale manžel i děti mne neustále přemlouvali na Adélku.Takže to bude nejspíš Adélka.Už jsem svolila-ale je možné,že se ještě na poslední chvilku rozmyslím.-))
A bude li to kluk-tak to máme jasno-Filípek.
Z méně obvyklých klučičích jmen mají jěště známé Alberta a říkají mu Bertík.Pak znám paní co má Huga.A jednoho klučinu-co mu říkají Xaver.Také znám jednoho Zikmunda-to už je ale starý pán.A Viliema-říkají mu doma Vili

ella1
26. říj 2007

Pre dievčatká je toľko pekných mien,že by som si nevedela vybrať.ale chlapčenské sa mi nepáči skoro ani jedno ☹ vlastne len dve.
nemáte nejaké nezvyčajné?také,čo ešte neboli?

denousek
26. říj 2007

holky me se lini Vojtisek.....neni jich myslim moc ne,?ja uz jsem mela takovych jmen...favorit uz byl Filipek...pak me kdyz jsem vzala kalendar dostali tyhle jmena...Tadeas,Tobias,Matyas,Lukas,Štepanek,ale zase sem se nejak vratila k Vojtiskovi uz mu tak rikam kyz je v brisku,asi uz si na to zvykl... 😅

f.miracle
26. říj 2007

nám se líbí pro holčičku Klárka a Stela a pro chlapečka Jakub, Ondřej a Michal.

katzi
26. říj 2007

nám se zatím líbí Nela a Daniel

denousek
26. říj 2007

Klarka se libi mému manžílkovi ale budeme mit chlapecka je to moc pekne jmeno....

prada
26. říj 2007

ahojky.
tak my jsme s manželem původně chtěli Karolínku, Aničku nebo Terezku.

Ale nakonec jsme se až v porodnici rozhodli pro Michalku!

denousek
26. říj 2007

prada a to si nemela vypsany formular na jmeno??to jste ji pojmenovali az jak jste ji videli??

sandrika
26. říj 2007

ella a čo tak Damián? Mne sa páči aj Chistopher, Lukas a Jonas

sandrika
26. říj 2007

Chcela som nmapísať Christopher 🙂

prada
26. říj 2007

enousku, měli jsme vypsaný formulář, ale porodní asistentka říkla, že dokud se mimi nenarodí, tak se pořád můžeme rozhodovat. nakonec jsme se rozhodli asi 4 hodiny před tím, než se narodila. ve formuláři se to škrtlo a bylo.

monkula
26. říj 2007

Ahoj holky, no syn je Jaroslav, po tátovi a holčička se jmenuje Chiara Christine, co říkáte na její jméno? Jsem hodně zvědavá na Vaše názory...

vikvik
26. říj 2007

monkulo jelikoz bydlim v britanii, tak me to jmeno nesokuje, spis by me zajimalo, jestli lidi vi, jak to maji vyslovovat a nekomoli ji to jmeno?

kristi
26. říj 2007

je to hezke, jen nevim, proc jedno baby ma jmeno exoticke a druhe takove obyc???

vikvik
26. říj 2007

kristi protoze kazde dite je individualita ;)
holky mi taky prijde, ze na devcatka je strasne moc hezkych jmen, ale u kluku docela tapeme... takze asi budeme mit bud Jonase nebo Joshuu.

monkula
26. říj 2007

vikvik, šokuje, a to jsem se taky divila, více mladší ročníky...
A co mě opravdu zlobilo, a zlobí je tohle: u nás na Slovensku byla také reality show VYVOLENI, a tam byla n
ějaká striptérka a říkala si Kiara, a každý, komu jsem řekla, že se malá jmenuje Chiara vykřikl, jéééé, jako ta striptérka z té show, no nenaštvalo by vás to? Hlavně, když jsem ani nevěděla, o kom to pořád mluví, až mi kámoška o ní řekla.

kristi,jak řekla vikvik, každé ditě je individualita, i na tuhle otázku jsem zvyklá, Jaroušek měl být Sasha Jaroslav, a já vlastně ani nevím, proč jsme od toho upustili, teď mě to hodně štve...

Vikvik, Joshua je hezké jméno, a máš pravdu, hezká klučičí jména jsou zřídkavost...
A také si myslím, že malé to jméno sluší, jen mrkněte na album a uvidíte... 😀 😀 😀 😀

kristi
26. říj 2007

monkula, tak to jo, ja jen,aby si to Jarousek nejak blbe nevykladal, ze segra ma svetovy jmeno a on je Slovak jak poleno...

moje dcera se jmenuje Mia Isabella a taky to vsichni zatim berou...

monkula
26. říj 2007

Kristi, když se mu jméno nebude líbit, ať so ho změní, no ne? 😀 😀
A určite se nebude zlobit, vždyť Jaroslav je i u vás v Čechách, i v Polsku, a když pujde za hranice, dá si říkat Jerry 😀 😀

A Mia je krásné jméno, mě se líbila a Sofie, ale u nás se tak dnes jmenuje téměř každá holčička...Jdu se na ni kouknout do albumu... 😉 😉

vikvik
26. říj 2007

nojo, dycky si lidi budou jmena spojovat s nekym, koho znaji, at uz z televize nebo z okoli... mi prijde tragicke, kdyz si nekdo ale schvalne po nejake "star" dite pojmenuje... jsem potkala jednu, co holcicku pojmenovala po nejake herecke z DALLASu, chapete to? ja moc ne 🙂

Mia Isabella je krasne... snad nemate prijmeni Vopickova :o)))

ja chtela mit holcicku Zoe, ale prijmeni Howie by s tim znelo velice smesne, takze nic :(

monkula
26. říj 2007

Hmmm, já mám známou a její kamarátka dala synovi jméno Sámer, po tom vašem superstáristovi 😕 😕

A my jsme moc chtěli Marca, ale příjmení se nám končí na -ko, takže také dost směšné...

kristi
26. říj 2007

vikvik, neboj...Vopickovi fakt nejsme..mame takovy pocesteny nemecky prijmeni...nastesti.

Sophii ma kamoska, druha kamoska ma Stellu

monkula
26. říj 2007

Stella se líbilo i mě, ale manža mi ho zrušil, a zrušil mi i jména Tobias, Lucas, a Milo...ještě že eśe nám nenarodil kluk...

Kristi, Mia je krásná, v té riflové sukénce, nemá chybu a máš pro ni krásné oblečení...
Jdu okouknout i vikvik 😉 😉

kristi
26. říj 2007

Monkulo, dekuji... 😵 😵

vikvik
26. říj 2007

Sophinky ma ted snad uplne kazdy, stejne jako Sary... ja nejdu s dobou, takze to nakonec bude neco uplne out 🙂
no vis Kristi, voni kolikrat Vopickovi opravdu svym detem nejake takove hodici se jmeno daji a to je pak radosti...
monkulo to je presne to, o cem mluvim... Samer a Ali 🙂

monkula
26. říj 2007

Kristi, nemáš zač.

Vikvik, ty jsi tak hezká a sympatická paní 😀 😀 😀 😀
A máte krásné hnízdečko...

Jinak, jmenuji se Monika...

kristi
26. říj 2007

Vikvik, ani jsem si nevsimla, ze by to bylo az tak hodne davany. Ja malem spadla v porodnici, kdyz se den po nasi Mie narodila dalsi Mia a jeste ji dali k nam na pokoj - a super bylo, jak ta maminka mi strasne pysne oznamovala,ze maji takove hezke jmeno a ja ji rekla,ze ta nase je taky Mia...jsme se tomu pak smaly jeste 2 dny....

monkula
26. říj 2007

Já byla na pokoji s maminkou, která měla Sofii, a Sár je tady teda také dost...A ještě Viktorií a Simon...
A z kluku je to David, Lukáš, Tomáš a Filip