Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

lion
7. říj 2005

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂

kristiluky
5. pro 2010

@scarlettkaa002 100 %ne Elizabeth

lenkabu
5. pro 2010

Casandra 🙂

mkr
5. pro 2010

já bych se víc přikláněla k Elizabetth ale casandra bych se jmenovat nechtěla 🙂 mc se mi líbí Vaneska má ji sousedka a taky bych jí chtěla, ještě frčí Rozálie

jasekd
5. pro 2010

@gabika76 Yva je zvlastni, ale hezke. Na Slovensku je to normalni nebo zvlastni?
@m_nika Marek Trcka neni nejhorsi (Marecek Trcka je slabsi), ale lepsi se mi zda ten Michal, David, Jakub... Proste obycejna jmena. Podle me kdyz se nekdo jmenuje Trcka, tak si zadnou exotiku dovolit nemuze. My jsme na tom stejne, taky ceske prijmeni a my navic trochu smesne. Ty Sebastiany a spol bych rozhodne vynechala.
@scarlettkaa002 A prijmeni mate cizi nebo slovenske? A zijete na Slovensku nebo v cizine? Za me kdyz uz, tak Elisabeth, Casandra je divne, vybavi se mi film Prejezd Casandra nebo teta Casandra ze Vcelky Maji 😅

m_nika
6. pro 2010

moc díky za inspiraci.. nyní ještě zvažujeme Adama

kristiluky
6. pro 2010

@m_nika Adam je tiež fajn

jasekd
6. pro 2010

@m_nika Adam je taky dobrej, Marek je hezci, kdyby druhe dite byl kluk, tak mame k Martinkovi Marka, ale k Trckovi bude lepsi Adam 😉

nunacek
7. pro 2010

@scarlettkaa002 Elizabeth 😉

@m_nika Adam je krásné 😵 I když je jich mooooc ☹ Ale Adam Trčka zní pěkně 😉

sirael4
8. pro 2010

@scarlettkaa002 tak rozhodně Elizabeth 😉
Sice se mi moc nelíbí ani jedno 😅 ale Casandra je spíše trapné, Elizabeth normální mezinárodní jméno 😉

sirael4
8. pro 2010

@m_nika Adam je krásné, to by mělo vyhrát 😉

claire
8. pro 2010

@scarlettkaa002 Casandra

nicoleta25
10. pro 2010

Pro holčičku už dlouho chci jméno Nicol a chlapečka máme Tomáška 🙂

kristiluky
10. pro 2010

@nicoleta25 my sme mali pre dievčatko tiež vybrané meno Nicol

nicoleta25
10. pro 2010

jj , je to krásné jméno. Jsem teď v 25 tt a mám velkou radost že to bude holčička🙂 Třeba se ti taky poštěstí a budeš mít páreček 😉
JInak scháním kočárek CAMARELO Q12 , vím že to tady nepatří do této diksuze , ale nejde mi vložit inzerát s fotkou.
Neprodává některá ? Chtěla bych nejlépe růžový , ale brala bych popř. i ten červený🙂 Úplně jsem se do něj zamilovala🙂

nicoleta25
10. pro 2010

Je to tento..tak přidávám ...to je divné , tady to jde a do inzerátu mi to nejde nahrát ☹(

nicoleta25
10. pro 2010

@kristiluky
jj , je to krásné jméno. Jsem teď v 25 tt a mám velkou radost že to bude holčička Třeba se ti taky poštěstí a budeš mít páreček
JInak scháním kočárek CAMARELO Q12 , vím že to tady nepatří do této diksuze , ale nejde mi vložit inzerát s fotkou.
Neprodává některá ? Chtěla bych nejlépe růžový , ale brala bych popř. i ten červený Úplně jsem se do něj zamilovala

karmenta
10. pro 2010

@nicoleta25 ahoj, nepatří to sem, ale kočárek jsi vybrala úúúžesně. tuším ve forku camarelo q12 někdo prodával, ale myslím že zelený. každopádně na sbazaru byl za 5tis. červený ještě před týdnem 🙂

nicoleta25
10. pro 2010

@karmenta
jj , našla jsem ho taky na sbazaru , ale nemůžu tam nějak najít informace o prodávajícím , žádný mail ani mob.
Musím odpovídat na ten inzerát přes ty smsky přes bazar nebo bude stačit když se tam registruju?

karmenta
10. pro 2010

@nicoleta25 eh, co si pamatuji tu smsku pošleš jen poprvé když si chceš ten email nějak potvrdit, ale když dáš odpovědět jako neregistrovaný tak to půjde bez toho

nicoleta25
10. pro 2010

@lucisa
Díky , už jsem tam písla , tak uvidíme ...ale jsem zamilovaná do té růžové tak pořád váhám jestli jít do nového nebo koupit použitý červený za polovinu ☹

lucisa
10. pro 2010

@nicoleta25 není zač 🙂 a ty víš jistě, že budeš mít chlapečka? 😕

nicoleta25
11. pro 2010

@lucisa

Čekám teď holčičku 🙂 chlapečka už mám 4 roky ...potvrdili mi to 3 doktoři tak snad se nespletli 😅

arturka
11. pro 2010

Ahoj všem 🙂 poraďte mi jméno pro holčičku s příjmením Bubeníčková 😉 😅

radka.k
11. pro 2010

@arturka K tak dlouhému jménu určitě něco krátkého. Záleží na tom, jaká jména se ti líbí. Pokud "klasická", tak nic nezkazíš např.Jana, Dana, Eva...něco na ten způsob. Pokud dáváš přednost tak jako já něčemu méně obvyklému, tak třeba Ema, Ela, zkrátka velmi krátká jména. Představ si např. Dominika Bubeníčková, což je děs, než se člověk představí, podepíše, atd. prostě je to nepraktické.

romcovaklarka
11. pro 2010

@arturka Dala bych něco krátkého, příjmení je docela dlouhé... Nepíšeš, jestli máš radši "tradiční" nebo "moderní", tak zkus: Eva, Jana, Emma, Hana, Lea, Darja, Ela - snad se ti něco bude líbit 🙂

romcovaklarka
11. pro 2010

@radka.k 😀

radka.k
11. pro 2010

@romcovaklarka nejsme my dvě náhodou jednovaječná dvojčata? 😀 Naprosto totožné názory a nápady 🙂

romcovaklarka
11. pro 2010

Taky se zeptám - líbí se nám Elen jako druhé (prostřední) jméno, ale nevíme s prvním 😀 Líbí se nám sice Charlotta Elen a Samanta Elen, ale obě ta první jména jsou možná trochu moc "kách" 😅 Nějaké tipy? Příjmení - Linhartová.

radka.k
11. pro 2010

@romcovaklarka no a teď když jsem se ještě koukla na tvůj profil, že chcete Samuela, tak mi fakt spadla čelist 😅