Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

lion
7. říj 2005

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂

vendulka
5. zář 2008

chtěla jsem vás poprosit, jestli nemáte někderá někde uloženou tu stránsku s těma jménama kolikáte je oblíbené...

akorát myslíte, že nám povolí NatHalie...že mezi to dáme H?

lukin
5. zář 2008

vendulka: Nevím, kde je ta stránka, ale pamatuju si, že v ČR je Nathalií necelé dva tisíce - myslím. Takže ti ji povolí 🙂

lena13
5. zář 2008

vendulko urcite,moje kamaradka ma frederica victoria a druha ma sarah tak s jednim h snad nenadelaji takove problemy 😉

vendulka
5. zář 2008

lukin aji s tím H? 😵

vendulka
5. zář 2008

lena: tak bomba...a kde si to můžu ověřit,asi na matrice, že? 😀

vendulka
5. zář 2008

akorát mě tak trošku štve, že se teď strašně rozmáhá to jméno Daniel... 😔

lukin
5. zář 2008

vendulka: Jo, s tím H, právě že já mám Natálku normálně, a tak mě zajímalo, kolik jich je a hned jsem tam uviděla i počet NatHalií 🙂

lena13
5. zář 2008

Ja vzdy strasne chtela Claudii tak ji mame 😀 a na druhe kdyby jsme meli se mi libi Cynthia a Sebastian a Tobias,ale my druhe nebudeme mit 😀

vendulka
5. zář 2008

lukin a nemáš tu stránku, kde jsi to viděla?

lena13
5. zář 2008

No to mas pravdu daniel je ted vsude pry,i moje sestra ho chtela,ale ma holku tak ma danielu 😀

vendulka
5. zář 2008

lena: tak Claudie je taky pěkný, na to jsem ani nenarazila a nebo jsem si ho nevšimla..Sebastian a Tobiais je taky pěkný,ale nevím, jestli by to šlo k našemu příjmení

vendulka
5. zář 2008

to jsem měla taky jako variantu pro holku Danielu,ale zase jsem teď zvyklá říkat mimunku denoušek a to holce potom nejde říkat 😀

vendulka
5. zář 2008

já ještě chtěla moc Theodor,ale daniel je Daniel... 😀 😀

lukin
5. zář 2008

vendulka: No právě že nemám ☹ Ale byla tam stoprocentně.

vendulka
5. zář 2008

teda, tak aspoň, že mám jistotu, že to můžu dát...díky moc...

petreva
5. zář 2008

Vendulka, zdravím, tady je jedna www.Myslím,že se tam dá najít vše co potřebuješ 😉

vendulka
5. zář 2008

petreva: děkuji,ale jaksi mi to nejde, pač to nemáš dopsané... 😅

pajmis
5. zář 2008

Ahoj holky, prosím vás, chci se zeptat, jestli nevíte, kdy slaví svátek Tobias??? Našemu chlapečkovi chceme dát tohle jméno a nevíme, kdy má svátek... nikde jsem to nenašla... jestli někdo víte, poradte, kde bych to našla...děkuji... 😉

petreva
6. zář 2008

http://krestni-jmena.cz/seznam/

Vendul, promiň nějak jsem to neskontrolovala...teď už to snad bude v pořádku.

Pajmis, zkus to na těchto stránkách, píší tam význam jmen i svátky...

nikka.vo
6. zář 2008

Pajmin, též chci pro druhého kluka jméno Tobias,bude slavit na Tobiáše 😉

nikka.vo
6. zář 2008

Ne Pajmin, ale Pajmis...omlouvám se, nemám brýle 😅

janka_pn
9. zář 2008

ahojte 🙂 potrebujem poradit. paci sa vam viac meno Ella alebo Stella?? 😅

nikka.vo
9. zář 2008

Ella 😉

nikka.vo
9. zář 2008

Angelika je jedna známá a dala stejné jméno své dceři a mě přijde že k nim to jméno vůbec nejde 😅

Mě se líbí pro holčičku Lili , ale to by bylo keců v okolí 😀 takže to bude jednou snad Natálka, chlapeček Tobias (ten je jasně danej 😎 )

nikka.vo
9. zář 2008

to mělo být do jiného tématu 😀

mirrinka
9. zář 2008

Ahojte 🙂
...mne sa tiež viac páči Ella ako Stella...vlastne,Stella sa mi vôbec nepáči 😉

nikka.vo - a prečo by bylo kecu v okolí? My máme Lianku a voláme ju Lily - volá ju tak už takmer každý a príde mi to také milé a rozkošné... 🙂

mirrinka
9. zář 2008

a Tobias sa mi veľmi páči 😉

emamamamu
9. zář 2008

janka Ella🙂 my mame Eli..to bylo taky vybirani.. Elly, Ela, Ella, Elen, Eliska🙂))

mirrinka
9. zář 2008

už som to tu aj minule písala,ale nejak na mňa baby pozabudli....čo hovoríte na meno Elissa? 🙂

janka_pn
9. zář 2008

moja prva volba je ella, ale elissa je tiez velmi pekne 🙂 preco sa vam ta stella tak nepaci? 😨