Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

lion
7. říj 2005

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂

stylly
17. srp 2009

Ahojky holky prosím nevíte o nějákém exotickém jméně,...pro holčičku i kluka,.. 😀 😀 děkuji za info🙂)))

A co říkáte na jméno Andrei 🙂 🙂 🙂 🙂

marinka
17. srp 2009

stylly, já mám známého, je to Maďar a jmenuje se Andrei a vždycky se mi to moc líbilo 😵

stylly
17. srp 2009

marinka:Nám se také moc líbí,...jen přesně nevím jak se mu bude říkat zdrobněle 😒

alexandrah
17. srp 2009

stylly - tak daj spon nejake typy - potom vyberieme ...mne sa pacia Kerim, Kay, Shane
potom pre babu: Shannen, ... Romana (Romy), Michelle, ...

stylly
17. srp 2009

Alex:My máme holčička Sofie a Kira a chlapeček Andrei 😀

angel99
17. srp 2009

stylly : ja mam pro kluka jmeno Angelo

alexandrah
17. srp 2009

boze, meno Kira je uzasne, na to som zabudla!!!

artuse
17. srp 2009

holky, jak píšete o jméně Jakub, tak mně osobně se to jméno teda moc nelíbí, nevím proč, ani Kuba, prostě ne 😒

stylly
17. srp 2009

alex:TO je,..taky se mi moooc líbí🙂
angel:TO je pěkné jméno🙂 😀

kija
17. srp 2009

Se omlouvám, ale já bych jméno Angelo teda fakt nedala.. Myslím, že u naprostý většiny lidí se vybaví Kelly Family 😅 😒

lucik26
17. srp 2009

kija: tak nejak 😅 😀

stylly
17. srp 2009

kija:Jej tak na to jsem si nevzpoměla 😀 😅

gtver
17. srp 2009

Tak to by mě skutečně nenapadlo 😀 😀 Takhle bych to nebrala, to by člověk nemohl dát spoustu jmen.

zdenik89
17. srp 2009

kija: me napadlo to samy... Angelo do Čech? to snad ne?

meinkonka
17. srp 2009

no tak moja srdcovka bolo meno Mia ale cakam chlapceka takze bude Markus. a mm sa velmi paci meno Samantha tak mozno inspiracia a z chlapcenskych sme mali v zalohe Alex a Max 😉 mozno pomozem. a Angelo sa mi nepaci sorry.

gtver
17. srp 2009

meinkonka Alex je naše vybrané 😵 😵 😵

marcela22
17. srp 2009

Jakub je krásne a zrovna teraz je docela "v kurze" - teda aspoň v mojom okolí. A dievčenské je tu samá Nela a Sofia...sú to ale krásne mená len by som ich nedala pre ich častosť. Rovnako som zrušila meno Tobias pre chlapca a teraz nevieme vybrať také čo by sa nám naozaj páčilo...aj keď na jedno už sme snáď prišli 😉

meinkonka
17. srp 2009

atver Alex je velmi pekne ale to druhe co mas sa mi ani trochu nepaci sorry. podla mna Alex je 100x krajsie 🙂

gtver
17. srp 2009

zdenik, podívej se angel do pasu a pochopíš, že to není do Čech 😉

gtver
17. srp 2009

meinkonka, aké druhé, pre dievča? 😀

meinkonka
17. srp 2009

gtver myslim to Artemis - neviem, ci je to dievcenske alebo chlapcenske ale nepaci sa mi sorry. som za Alexa

gtver
17. srp 2009

Chlapec bude v každém případě Alex, ale nevíme ještě pohlaví 🙂

alexandrah
17. srp 2009

aj mne sa viac paci alex, ako artemis ... to ako ta grecka bohyna??

bielanevesta
17. srp 2009

Kira je krásne 😵 Thea sa mi vobec nepáči 😅 ale to je len otázka vkusu, tak ako pri všetkých menách 😉
Manža mi odsúhlasil pre holku Lindu alebo Alenku 😵 a chlapec je vo hviezdach 😅

gtver
17. srp 2009

alexandra, ano, ale je to trochu jinotaj, podívej se stejným směrem do antického Říma... 😉

kacerka
17. srp 2009

Andrei - zdrobněle Andi - hezké 🙂 🙂 🙂 Malého Andrejka znám, jeho maminka chtěla odjakživa holčičku Andreu - chtěli jen jedno dítko - a ejhle byl to chlapeček, takže Andrej 😉 Hlavně k němu se to jméno skvěle hodí - je to spíš taková holčička, drobný kudrnatý chlapeček s delšími vlásky - dost klidnej, fakt to k němu sedí 😅

alexandrah
17. srp 2009

bielanevesta - mne sa strasne paci linda ... alena nie ... asi preto, ze poznam blbe aleny ...
gtver - ak chcete take starsie meno, tak alex sa hodi aj do dneska, ale artemis menej ...

gtver
17. srp 2009

alexandra, tak jinak, vážně myslíš, že náš první syn má v rodném listě napísané "Lvíče"? 😉 🙂

zdenik89
17. srp 2009

gtver : koukám zahraničí 🙂 , tak jestli to tam u nich davaj. tak to jo 🙂 . hlavne ze se libi jim. A to je dobře, že se kazdymu líbí neco jineho. jen aby pak deti nebyli chudaci kuli jmenu. Me se moje nelibilo tak nejak podobne jako rikaj Daniele - Dano. ☹ Proto rikam lidem jak chtej, vim jaky to je kdyz se rekne nejak osklive, pak to uplne zamrzi.

marcela22: tak koukám, že se fakt neda dat na časta jmena a jmena v okoli, jinak bychom ty deti snad ani nepojmenovali. Vyberte jmeno, ktere se líbí Vám, jak se vyslovuje, zdrobnuje... ja tak budu
vybírat.

gtver: :o) jak se jmenuje Lvíče? Zajimavy napad na starsi jmena. Ja jsem si tak premysela o Troje: Hektor, Helena, Maximus atd.. Alexe neznam ale tady na internetu se stáva dost castym jj. Artemis mela nn vlastne to mela Atexone jako prezdivku sestrenka, ale uz nema.

gtver
17. srp 2009

zdeni, vezmu to postupně
Lvíče, jako Lví Srdce 😉 🙂 už víš?
Alex bude celým jménem Alexander v rodném listě
a Artemis byla řecká bohyně, v Římě jí říkali jinak... 😉