Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

lion
7. říj 2005

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂

lenka1108
22. bře 2009

my sa snazime o 2 babetko a mena sa nam pacia pre chlapca - KAYDEN,ROWEN
pre dievcatko- MAYA ISABELLA, EMMA MAE

zijeme v zahranci a dcerku uz mame SCARLETT ELIZABETH.
obaja sme slovaci ale proste sa nam nepacia ziadne slovenske mena.

kristi
22. bře 2009

Emma Mae je divny, blbe se to rika.....jinak Kayden je super

mollyweasley
22. bře 2009

livy, holčičku ZOE máme ve školce a říkáme jí běžně Zoinko, Zouí (anglická výslovnost 🙂, když o ní ve spěchu mluvíme a nechce se nám zdrobňovat, tak je to Zoja, Zoa. Jí osobně se ale líbí základní tvar jejího jména - čili ZOE.

Emma Mae je super, ale pouze v případě, že se MAE čte anglicky, čili MEJ. 😉

delikates
22. bře 2009

Ahojky my máme Michaelu a Lukáše,jinak se mi líbí ještě Veronika a Sofie. 🙂

nunacek
22. bře 2009

Teď jsem četla, že Antalová porodila syna a dala mu jméno Jan (doma má Alenu a Elenu)...
A Petr Janda prý bude mít syna Matyáše Petra a nebo dceru Anežku Petru...

cimika222
22. bře 2009

ahojte chcem sa spytat kedy ma meniny Tobias

jajkar
22. bře 2009

Kedy má "TOBIAS" meniny?
Menný kalendár Deň Meniny
Nemecko 13. September Johannes, Tobias, Notburg, Amatus
Poľsko 2. November Bohdany Tobiasza
Švédsko 2. November Tobias, Toini

www.calendar.sk

Tam najdes vsety meninky....

zuzik28
23. bře 2009

Ahoj holky...čekáme chlapečka...zdálo se, že o jménu máme jasno...měl to být Kubík...ale postupem času se mi to nějak přestalo líbit, ani nevím proč. Takže teď prostě Kubíka ne a nechci. Další varianta byla Onřej...to se mi nejdřív nelíbilo, ale teď tomu nějak přicházím na chuť. Nemáte náhodou někdo Ondřáška? Popř. jak by jste mu říkaly...díky

kristi
23. bře 2009

nunacek: Elena a Alena je desny, prijde mi to fakt hodne podobny.

livy
23. bře 2009

Alena a Elena je fakt divny, obvzlast kdyz i "stara" je Alena.
Me se prave anglicky Zoe (Zoui) hrozne libilo a zaujalo me ze je i v ceskym kalendari,ale moc si nedovedu predstavit to mimco Zoinka nebo jak by ji rikali ve skolce . CLovek doma tomu diteti rika jak chce,ale co ostatni. Znamy maji Sofii,a rikaji ji Soči už nevím jak to vzniklo.

livy
23. bře 2009

zuzik - Ondra je krasny, rikaji mu Ondří, Onďo, Ondrášku, atd

ivetka5
23. bře 2009

Ahojte maminky, prosím Vás, neviete náhodou niektorá, kedy má meniny Noel? Nikde som to nenašla a už za pár týždňov ho očakávame 🙂 Ďakujem za všetky rady, kde by som to našla, už som prešla veľa kalendárov a nič. 😒

kam
23. bře 2009

Ahojte
chtěla jsem se zeptat, jestli jste se dívali také na numerologii jména? Zabýváte se tím některá?

mollyweasley
23. bře 2009

Livy-myslím, že děti ve školce budou mít s tím jménem nejmenší problém 🙂 Hůře bych viděla babičky, tetičky a sousedky.

Ivetko-podle jednoduchého překladu Noel=Vánoce bych si osobně tipla 24. či 25. prosince 🙂

livy
23. bře 2009

babicky teticky a natoz pak sousedky si muzou vite co.... 😀

astrane
23. bře 2009

Holky mě se třeba líbí jméno Heřman,ale k našemu příjmení je to děs a hrůza... 😀 (předpokládám,že do třetice mě čeká zase kluk... 😉 )

becky15
24. bře 2009

prosim vas som v 23 tyzdny tehotenstva cakame dievcatko aj meno uz mame len nevieme kedy bude mat meniny kedze ide o zahranicne meno Nelly .. vedel by niekdo poradit prosim ...a ci je problem zapisat toto meno na matrike ..dakujem

labell
24. bře 2009

becky: ahoj!
Nela je v kalendáři, takže bych to slavila na Nelu, je to hodně podobné..
Možná tu má někdo knížku p. Knappové, ale jinak bych si brnkla na matriku, tam ti poradí 😉

labell
24. bře 2009

Tu druhou větu myslím ohledně toho jestli to můžeš dát!

becky15
24. bře 2009

labelll: Jasne ked nenajdem datum tak to bude na nelu...dakujem

janaagimova
25. bře 2009

muj sznovec je Izak kazimovski, druhy je muhammed ............... 😒 ja budu mit Adriana, a dceru VANESKU

bertica.h
25. bře 2009

my sme tiež dlhooo o mene debatovali,nakrajšie sa nám pozdáva Anetka,ibaže má meniny v období porodu..a to mi tak trocha je luto..ale už to vyhrá,s njav.pravdepodobnostou,snád sa naučí stým žiť,že meniny a narodeniny možno bude mať v jeden deň 😀

wacinka
25. bře 2009

livy my tohle jméno Zoe máme pro holčičku vybrané a tak jak píše moly děti ve školce ani ve škole nemají nikdy problém jakékoliv jméno přijmout. Horší jsou prababičky i některé babičky 😉

ale my s manželem zastáváme názor, že je to naše dítě a je jen na nás jaké jménu mu dáme.

Jinak mi ji budeme oslovat anglicky to znamená (Zoují).
Zajímavé je, že jsme se na jméně shodli ihned jak pro chlapečka tak pro holčičku 😉

nunacek
25. bře 2009

kristi: Souhlasim, Alena a Elena se pro sourozence nehodí, je to hodně podobné 😒

migaska
26. bře 2009

Ahojky holky potřebovala bych od vás poradit ze 3. jmen Valérie,Sára a Laura co mislíte?díky 🙂 🙂

kristi
26. bře 2009

Laura 😉

jacka
26. bře 2009

Laura

lulu723
26. bře 2009

Ahojte ja mam dcerku Eriku vybrala som si ho sama a MM z tym suhlasil kebyze je to syncek tak by sa volal Martin 😉
migaska aj mne sa viac paci Laura 🙂

nunacek
26. bře 2009

migaska: Všechna jsou hezká, ale pro mě osobně v tomto pořadí: Laura, Sára, Valérie.

nunacek
26. bře 2009

lulu723: Erika je hezké jméno, manželovi se líbí moc, mě taky, ale naší případné dceři ho z jistých důvodů nedáme...