Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

lion
7. říj 2005

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂

leishmania
28. čer 2008

pipinka ak mozem vediet vy mate slovenske priezvisko k tomu ryanovi? 🙂

nastenka
29. čer 2008

Dievčatá, neviete, či je niekde na internete zoznam mien, ktoré sa môže dávať našim deťom a nie sú v kalendári? Viem, že na matrike by mali mať takú knihu, ale keby to bolo na www. bolo by to jednoduchšie.
Ďakujem 🙂

pipinka82
29. čer 2008

hej pasuje to 😀 inycialy budú K.R. tak v pohode 😀

leishmania
29. čer 2008

ved hej, len by bolo vtipne daky ryan baca 😀

nastenka mozes si vybrat hocijake meno co najdes na nete v dakom zozname mien,to ti maju uznat

pipinka82
29. čer 2008

no ano treba aj na takéto mysliet ale máme štastie že to pasuje 😀

a ty??? sa snažíte o mimi???

leishmania
29. čer 2008

hmmm...este nie aj ked mavam materinske pudy, chcem ale skolu dokoncit najprv, teraz som stvrtak skoncila

pipinka82
30. čer 2008

a kolko máš rokou že škola volá xixixi 🙂 ????? Tak ano potom by sa ti ťažko učilo vedla miminka 😀

leishmania
1. črc 2008

teraz som 4roc skoncila, 23mam

malaskoricka
2. črc 2008

my mame pre mimi vybrate total obac meno Andrea,Andrej ale ti mozen zdrobneniny😀
Andrea- Andy, Endy, Ajka, Aďa, Andrejka, Rea, Anďuša, Eťka, Dejka, Aďuška, Aďulka, Aďka, Adinka, Ajinka, Ajuška, Ajulienka, Aťa, Aťka, Adrika

petruci6
2. črc 2008

moja sestra sa vola Andrea a este ju volaju Rejka,to si zabudla 😉

miselpechy
2. črc 2008

čauky holky,jsme v 5. měsíci,právě jsme zjistili,že to bude holka,tak vymýšlíme jména...mě se nejvíc líbí asi Natálka,Kristýnka,Karolínka a Dominika,tak nevím,ale pro kluka jsem byla 100% rozhodnutá dát jméno Šimon a pak Matyáš.Teď jenom jestli se to hodí k příjmení Duben,tak nevím nevím...

petruci6
2. črc 2008

ja hlasujem za Karolinku 😉

katzi
2. črc 2008

miselpechy, všechny jsou pěkný. Ale já bych hlasovala taky pro Karolínku (Káju, Kájku) - ta mě bohužel doma neprošla 😒 Nevadí, ještě plánujem v budoucnu jeden pokus, tak kdyby to byla holčička, třeba muže nějak ukecám 😉 Pro tentokrát jsme se shodli na Adélce.

kupinka
2. črc 2008

já jsem pro Natálku 🙂 a taky pro Domiše 😉

nunacek
2. črc 2008

miselpechy: Já hlasuju pro Dominiku 😉

katzi
2. črc 2008

no miselpechy, koukám, že ti rozhodování moc neulehčíme 🙂

marselina
2. črc 2008

jsem pro natálku,ale uvidíš že nakonec njaké jméno vyberete.manžel chce v případě holčičky markétku nebo karolínku,ale vím že se nedohodneme ani na jednom z těchto jmen,moje představa o jméně je trošku jiná 🙂

nunacek
2. črc 2008

marselina: Karolínek znám hodně, je to celkem časté jméno. A Markétka taky není úplně můj vkus.

gimik
2. črc 2008

Holky, jak se vám líbí jméno Vanesa 🙂 .

petruci6
2. črc 2008

Vanesa mi nic nehovori 😒

kupinka
2. črc 2008

Mi taky nee ☹

katzi
2. črc 2008

gimik: ani mě ne. Ale jestli se ti libí, tak se neohlížej vpravo, vlevo a jdi do ní 🙂

marselina
2. črc 2008

nunacek:já bych ani markétu nedla,protože neuznávám dávat jména po rodičích,a karolíně moc nefandím,ta určo neprojde 😉 😉

malaskoricka
2. črc 2008

petru ked toho je vela😀

petruci6
3. črc 2008

ja viem,ale su to pekne mena a teraz ich naozaj skoro nikto nedava,takze budete originalny 😉

avuska19
4. črc 2008

hmmm..ked mien je tak veľa, tiež si neviem vybrať.manžel už má pre dievčatko jedno meno vybrané, ale ešte sa s ním neviem celkom stotožniť.
mne sa páčili Paulína, Julia, Mária Magdaléna 🙂 , Nella, Zoja.... vôbec si neviem vybrať.
som bezradná

jankapavol
4. črc 2008

Ahoj holky,
to me se na holcicku libi vic jmen,tam myslim,ze neni problem(Anna,Kristyna,Justyna,Amalie),tak na kluka
teda moc nevim.Libil se mi Oliver,ale nevim,jak bych malemu rikala.
Pak taky Vojta a Vaclav,Kristian...ale zadny me asi neuhranulo nejak moc.A tatinek moc nechce jmeno po sobe-Palo.

jankapavol
4. črc 2008

miselpechy:dulezite je taky prijmeni,aby se to hodilo.Ikdyz u holky to nebude az tak na dlouho🙂

adulkababulka
4. črc 2008

Amalie je nadherene jmeno! to u nas zatim vede 🙂 Amalka 🙂

vendy05
5. črc 2008

Ahojda líbilo by se mi jednou pro dceru jméno Sofie, prosím kdo máte Sofinky, jak jim říkáte??? Sofí, Sofinko... třeba Fifi jak mi řekl manžel je hrozný a proto se to jemu nelíbí, že jsou jen dvě verze jak tím jménem dítěti říct... 🙂