Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

lion
7. říj 2005

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂

makelka
21. črc 2009

artuse já mám Tobiáše a ten v kalendáři taky není 😎 😀 😀 😀

caira
21. črc 2009

kacerka: presne od navratu do raje Taru zboznuju.. 😵 je to krasny jmeno co?

holky ja si myslim, kdyz Alca psala, ze to bude kratke jako Nela tak to bude i na podobny styl..takze neco ctyrpismenkoveho 😉

a jestli v CR davaji ted navrat do raje tak ja teda hlasuju misto Lary pro Taru 😀

artuse
21. črc 2009

jj, Alčátko se musí bavit 😀

makel, já vím, že Tobiáš v kalendáři není 🙂 a slavíte někdy svátek nebo ne?

kacerka
21. črc 2009

artu, já se taky ráda bavím o jménech, ale až takové extrémy moc nesleduji. Neobvyklá jména mám ráda, ale zase to nesmí být až tak moc nářezový 😀 😀

mobina
21. črc 2009

Thea mi padla taky do oka, ta hraje v Ulici. JInak Alča nepsala, kdy se rozhodli, takže za posledních 8.měsíců Laru myslím dávali, u Návratu do ráje si tak jistá nejsem 😀 A jeslti v něčem figurovala Rút fakt nevím. Nenapadá vás nějaký film? 😀

caira
21. črc 2009

souhlasim, ze Alca si musi smichy poustet do gati, ale alespon se tu nenudime 🙂

kacerka
21. črc 2009

cairo, tak Tara jde mimo mne - neumím si představit, že by se tak jmenovala moje potencionální holčička, ale je to hlavně daný tím příjmením - to by se k nám fakt nehodilo 😕

kacerka
21. črc 2009

mobi - Rút je víc než 70 - tu škrtáme

mobina
21. črc 2009

Kaci podle mého seznamu je Rút 66 😀 😎

artuse
21. črc 2009

Kači, ono je otázkou co je nářezový 😀 pro každého asi něco jiného, já mám ráda trochu neobvyklá jména, ale nemusím příliš exotická a zahraniční...a Thea, Rút, Zoe se mi líbí (ale asi bych je nedala, nehodila by se ani k příjmení)...Lara a Tara už méně...

caira
21. črc 2009

kacerka:no u nas je to prave to, ze ja si muzu navymyslet co chci..k prijmeni Callaghan mi to projde 😀

a souhlasim, ze Rut skrtneme 😀 😀 😀

emamamamu
21. črc 2009

a co Roza?

kacerka
21. črc 2009

mobi - hele máš pravdu - já ji tam měla jako Rut 😉

mobina
21. črc 2009

A co Vesna, ta hraje v Samotářích a ty určitě dávali 😀 😀 😀
Mě to tak baví, ale už aby Alča porodila 😀

artuse
21. črc 2009

já bych Rút neškrtala 😀 😀

mobina
21. črc 2009

Hele a co Mona? 😎

kacerka
21. črc 2009

artu - mám to podobně jako Ty, ale asi bych zase až takovou nezvyklost nedala 😉 , už jenom kvůli tomu dítku, aby si nepřipadalo za exota 😉

kacerka
21. črc 2009

janě Rút s dlouhým neškrtáme - se omlouvám 😀 😀

caira
21. črc 2009

holky copak oni davali v TV neco s Rút? preci Alci naznacovala, ze to nekde slyseli v Tv nebo tak?

mobina
21. črc 2009

A nehraje Rút v tom filmu od Viewegha? Nemůžu si vzpomenout na název...

kacerka
21. črc 2009

Myslíš "Účastníky zájezdu"?

emamamamu
21. črc 2009

Alcatko je trhla, ale Rut by preci nedala😀

mobina
21. črc 2009

Ne ne ten druhý. Hraje tam Stašová a Vašut.....

artuse
21. črc 2009

nebo Román pro ženy 😝 tam byla Laura 😅

kacerka
21. črc 2009

mobi, tak tam byla Laura 😉

mobina
21. črc 2009

Hele a v účastnících jak se jmenovala Květa Fialová?

kacerka
21. črc 2009

Laura by se mi líbila, kdybysme neměli české příjmení 😝

makelka
21. črc 2009

artuse našla jsem na netu, že je to staré biblické jméno a má svátek ve stejný den jako Antonín, to jest 13.června 😉

kacerka
21. črc 2009

mob, já si myslím, že tam Rút byla, ale nevím kdo - musela bych se podívat do knihy, ale nechce se mi hledat - film mě moc nebere, ten jsem viděla asi jen jednou 😝