Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

lion
7. říj 2005

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂

nunacek
25. dub 2009

nikanika28: Z výběru Nina a Klára bych zvolila Nina 😉

andrejka10: Sára je krásné jméno. Nenech si do toho nikým kecat, je to vaše dítě 😉

janulla84
26. dub 2009

Sára je nahodou super jmeno 😅 je to muj favoritek kdyby jsme meli holcicku a pak jeste mozna Ema.

andrejka10
26. dub 2009

janulla, myslím,že máme rovnaký vkus. Mne sa tiež ešte veľmi páči aj Ema 🙂 🙂 O chlapčenskom mene nemusím uvažovať, nakoľko vieme s určitosťou, že to bude dievčatko. Hoci 23 týždńov sme moje rastúce bruško volali Ľudo 😀 😀 😀 (po manželovi)

nella1
26. dub 2009

co poviete na meno Vivien? mne sa paci aj SOfia,Sara, Nina, Nella, Emma,...

nunacek
26. dub 2009

nella1: Vivien je hezké, ale nehodí se mi do našich končin...

andreasek82
26. dub 2009

my budem mit sabinku 😉 😵

nunacek
26. dub 2009

andreasek82: Mám neteř Sabinu 🙂

jajkar
26. dub 2009

a my budeme mat Lejlu 🙂 aj ked doteraz sme to babo volali Macko 😀
ale pacia sa mi aj mena Ema, Nina, Klara, Laura, Lea,....

andreasek82
26. dub 2009

nunacek: 😉
my jeste premysleli o kristynce a leonce, nakonec zvitezila sabca 😀

jajkar
26. dub 2009

Aj Sabinka je pekunke, mam kamosku Sabinku...........a nie je ho tak casto pocut, tak je aj vzacne....... 🙂

mirri
26. dub 2009

my jsme zvolili kompromis.manzel chtel klasicky italske jmeno,ja takove,aby bylo i u nas.tak to vyhral Thomas 🙂
moc se mi libili-Max,Alex,Patrik a taky Valerie,Viktorie,Magdalena.kdybych zila v cesku,tak by to byl Matej nebo Matyas

andreasek82
26. dub 2009

jajkar diky 🙂

Význam jména Sabina
Jméno SABINA znamená Sabiňanka, ze kmene Sabinů a je to jméno původem latinské. Nosí jej celkem 8.498 obyvatel České republiky. Svátek připadá na 22. říjen.

Význam jména Lejla
Jméno LEJLA nosí 39 obyvatel České republiky. Jeho význam ale zatím v naší databázi není zanesen. 🙂

stanka26
26. dub 2009

ahojte.Aj moja dcerenka sa volá Sabína a mám ešte syna a ten sa volá Šimon.

andreasek82
26. dub 2009

stanko tak to je teda fakt nahoda, protoze kdyby to u nas byl nahodou chlapecek, chtela bych moc simonka, akorat tomas je spis pro filipka, ale to bych snad zmakla ukecat 😉 😀

jajkar
26. dub 2009

andreasek,
dakujem, a kde kukas tie vyznamy?? Na sk stranke v rozsirenom kalendari ma meniny 21.6, a je povodom myslim z Arabie 😉

andreasek82
26. dub 2009

jajkar jukni sem a do leveho horniho rohu zadej to jmeno ju 🙂
http://krestni-jmena.cz/
dobrou noc 😉

evena
27. dub 2009

http://krestni-jmena.cz/vyznam/index.php?name=o...
pipii koukalas na odkaz?
prošmejdila sem tam kdejaký jméno a dost mě překvapilo že jich je v čr tolik

nunacek
27. dub 2009

andreasek82: Sabina je z tvého výčtu jmen nejhezčí 🙂

andreasek82
28. dub 2009

nunacek: diky moc 😉 🙂

bastika
28. dub 2009

ahoj tak konecne sme sa dohodli po 7 mesiacoch a budeme mat Ninu 🙂))

nunacek
28. dub 2009

bastika: Gratulace k dohodnutí 😉 😀

bastika
28. dub 2009

no, bol to problem uz som ani nedufala.aj toto je vraj moc rusacke ale uz upustil🙂)).a paci sa aj manzelovmu synkovi 14-rocnemu tak mame vyhráno 😎

andreasek82
29. dub 2009

jj ono dohodnout se na jmenu, to neni jen tak 🙂 😉 taky to u nas nebylo hned..

nunacek
1. kvě 2009

andreasek82: To máš pravdu, není to někdy jednoduché se na jménu jednoznačně shodnout 😀

natali1401
2. kvě 2009

no tak priddam sa k vam aj s nasimi menami pretoze som t utake este ani necitala a su asi netradicnejsie:
chlapcenske Marco, Marcus, Nathaniel a dievcenske Melissa zatial.. 🙂

nunacek
2. kvě 2009

Líbí se vám jméno Tarja?

bastika
3. kvě 2009

Tara ano, tarja je madarsky cast hovadziny 🙂 ale Tara je velmi pekne, povodne som aj ja chcela, nepreslo mi to.

beta007
3. kvě 2009

Tarja je krásný, moje oblíbený 🙂 Ještě hezčí než Darja.

senja
3. kvě 2009

Tarja je jako spatne vyslovene Darja. Pripomina mi to z toho duvodu, ze jedna kamoska se jmenovala Denisa a jeji sestrenice - Australanka, ktera nemluvila cesky ji rikala Tenisa, prej to s D vyslovit nemohla 😉

denisia
3. kvě 2009

hmm, to ze nevedela vyslovit D urcite nema nic spolocne s tym, ze je Australanka 😀 😀 😀. anglicky hovoriacich krajinach je dost rozsirene chlapcenske meno Dennis a este som nikoho nepocula vyslovovat ho "Tenis" - a to som dost dlho zila v Australii a v UK 😀 😀 😀
Tarja je dost nezvycajne meno, ale pekne. Mne sa paci aj Zoe, Zoja, skoda ze mojej polovicke nie, tak snad ked sa zadari druhe dieta, bude znova chlapec ...