Nepadá zimní čapka z hlavičky?

janicka006
6. črc 2010

Už pomalu okukuju nějakou hezkou zimní soupravičku čapky,rukavičky,šálka....(jsem mešuge,ale už to mám tak nastavený,potřebuju mít všechno předem připravený🙂)))
Ale zdá se mi,že dělají minimum čepic na zavazování.Proto mám dotaz....opravdu ty čapky co mají takové ty "ocásky" hezky schovají ouška a nefouká na ně???Máme docela vrtící se miminko,takže k tomu mám trochu nedůvěru....
Díky za odpověď🙂))

brumdinka
6. črc 2010

Ahoj jani - mi neřikej, že už nevyráběj pro mimča čepičky na zavazování. Zkus ještě posehnat nebo zaúkolovat nějakou babičku at´ uplete 😉

keminek
6. črc 2010

@janicka006 ale jo, dělají. My takové kupujeme v létě i v zimě. Ale prodávají je jen někde 😒 V létě máme takovou, která má plachetku vzadu, aby nepražilo na krk. A v zimě je to vzadu tlusté, aby pro změnu na krk netáhlo a jde i přes uši a má šňůrky. Vyrábí např. Sterntaler, mrkni na net. Mají dobrý tvar - vpředu kratší, vzadu delší, takže nepadají do čela nebo do očí 🙂

petapi
6. črc 2010

určitě se dělají se šňůrkama, jinak bysme nemohli existovat 😅 kupuju v CaA a HaMku, ale jinak i ty ocásky se dají zavázat 😉 každopádně teď mimo sezónu se budou shánět hůř.

benjik
6. črc 2010

@janicka006 nejsi jedinej cvok,já zaaaas už přemýšlím o hračkách k vánocům,abych se vyhnula frontám. A co to vyřešit tak,že dáš normální čepičku a přes ouška tu zimní čelenku?

lura
6. črc 2010

Také doporučuju zn. Sterntaler. Zatím tyto čepičky nezklamaly 😉 .

jmisa
6. črc 2010

Já mám ráda čepky Radetex, jsou sice trochu dražší, ale materiálově super. Dělají se šňůrkama i bez, s "ouškama" i bez.
Čepku bych ale dopředu nekupovala a kor tu s ušima. Je to potřeba ozkoušet, nemusí to sedět, každý prcek má hlavinku jinou. Aspoň tedy u nás to je vždy boj než se najde dobře padnoucí čepka s ouškama.

momin
6. črc 2010

@janicka006 na zimu bych urcite koupila cepicku se snurkama na zavazani pod krk!!!!!!!!
Nic jineho bych nevymyslela... vzdyt taky neni duvod.

A ze by ted tyhle cepicky nebyly v obchodech protoze teprve zacina leto? 😀 😎 Loni na podzim jich byly plne obchody....

pett7
6. črc 2010

Na zimní čepice je brzo loni jsem ji koupila až v říjnu 🙂 a sehnat nějakou na šňůrku není problém..dopředu to nemá smysl kupovat, nám čepice nevydrží ani měsíc a bez malého ji nekoupím musí si ji zkusit..