Neplodný muž jako partner, může mít sex? Může ejakulovat?

feldajaeger
1. lis 2013

Ahoj holky, přispívám anonymně, protože mám takový trochu delikátní problém. Jsem sama se dvěma dětmi a ve věku, kdy už seznamování není tak úplně nejjednodušší. V nedávné době jsem tedy potkala muže, u kterého si dokážu představit, že bych s ním mohla, pokud se něco nepokazí, strávit i zbytek života a byl by hodným "náhradním tatínkem" i mým klukům. Ale...
Na poslední schůzce, podle něj proto, že už se ve známosti dostáváme dále, se mi svěřil, že před několika lety, už v dospělosti prodělal úraz, při kterém přišel o obě varlata. Je tedy neplodný a v šourku má místo varlat silikonové implantáty. Neplodnost by mi až tolik nevadila, i přestože bych s mužem kterého miluji, ještě dítě klidně měla, ale co sex? Na první pohled vypadá jako normální chlap, ale bude vše fungovat? Pohlavní styk prý mít může, ale na podrobnosti jsem se ho nevyptávala, byla jsem tím celkem šokována, ale snažila jsem se nedat to na sobě znát. Prostě jsem neměla na to ho takhle zpovídat. Nemám s ničím podobným zkušenost, tak bych se chtěla zeptat tady. Co to pro mě znamená? Může opravdu mít sex? Může takový muž ejakulovat? Musí brát hormony, aby mohl normálně fungovat? Nevím, jak se s tím vyrovnat, proto budu vděčná za nějaké postřehy. Díky 😨

terezkax
1. lis 2013

Myslím, že sexu schopen být může (pokud mu fungují topořivá tělesa v penisu). Pokud nemá varlata, nebude ejakulovat sperma pouze tekutinu z prostaty. Odstraněním varlat ale dochází ke snížení hladiny mužského hormonu testosteronu, tak se spíš může stát, že na sex nebude mít moc chuť. No a řekla bych, že nějaké hormony brát musí, aby "neženštěl".

xveronikaxx
1. lis 2013

@feldajaeger sex muž může mít i bez varlat... testosteron, který je nezbytný pro vzrušení a erekci neprodukují jenom varlata, ale i nadledvinky (i když v mnohem menším množství). Většinou by to ale mělo stačit k tomu, aby se muži penis postavil a mohl souložit... I k ejakulátu by mělo docházet, ale pravděpodobně mu to bude déle trvat a semeno bude bez spermií (takže skoro průhledné)...
Možná bere hormony na podporu - dá se brát umělý testosteron....

Já si teda upřímně myslím, že když byl tak otevřený a dal ti svou důvěru a tohle ti svěřil, že naopak se od tebe očekávalo, že se budeš ptát.. já kdybych něco takového svému partnerovi sdělila - dost bych očekávala, že se bude vyptávat... kdyby ne, tak bych to brala tak, že ho to odpuzuje, nebo že je mu to fuk, protože tak daleko se stějně ve vztahu nedostaneme... jo a ještě bych popřemýšlela, zda se mi skutečně podařilo dokonale skrýt údiv, aby si to nevyložil zle.....

speedygon
1. lis 2013

@feldajaeger Ahoj, můj bývalý manžel přišel díky rakovině o obě varlata a sexovali jsme tehdy naprosto bez problémů. Hormony nebral žádné.

lili_2
2. lis 2013

S tím ptaním bych byla zdrženlivá. Nejdřív bych se ho zeptala, jestli se ho na tyhle intimnosti vůbec můžu ptát, přeci jen je to jeho mužství.

zdenek_15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
asy
3. zář 2015

@speedygon ahooj já mám přítele také má ten problém přišel o obě varlata v dětství kvůli kýle je to hrozný v této době chceme mít miminko s ničím takovým jsem se nesetkala takže nemám žádné skušenosti myslíte že má nějakou možnost mít vlastní dítě apon dobré sperma k umělému oplodnění ? nebo je úplně odepsaný tak že vlastní dítě nebude nikdy mít ......děkuji 🙂

achjonetusim
3. zář 2015

@asy Pokud nemá varlata, nemá sperma.