Nesnáším eMimino. Jakou máte zkušenost?

babisovka
3. kvě 2014

ženy, já jsem taaaaaaaak naštvaná!! nejen, že každá druhá cuchta nadává na Modrý koník, ale ty správkyně tam jsou víc než na střelu...
máte někdo podobnou zkušenost, nebo tam raději už nechodíte? 😒 😒

oinky
26. říj 2017

Holky,zdravím. Tohle mi jde do rány. Taky jsem z emimina zhnusená doslova!!! Stálé rypny, admini nic neřeší a mají na každého jiný pohled. Neskutečně to šlo do kytek. Dnes aby jeden bál tam na něco zeptat..
Tady to vypadá o dost líp!!😎

radost7
27. říj 2017

@gin124 už jste teda i tady jo🙂

ajja87
27. říj 2017

@maxpex prominte,chapu vase rozhorceni,ted budu trochu mimo hlavni téma,ale nechapu, proč se pozastavujte nad tim, že holka je ročník 94??? Vždyť ji je 23 let,co je na tom špatného?Vzdyt je dospělá a plnoletá!Sama mam sestru téhož věku,ja jsem o dost starší.

radost7
27. říj 2017

@oinky
emimono je prý vzdělávací web pro maminky. 😀 samé hádky, admini mají své prominenty, jednou je vyhodí, pak je schovávají v uzavřené skupině.
peníze, to je tam nejdůležitější, reklama, hádky, diskuse o ničem. Tady je klid

radost7
27. říj 2017

@ajja87 Tvoje sestra neokrádá lidi. na emiminu je toto běžné, admini k ničemu

gin124
27. říj 2017

@radost7

Emimino je zlaté. Zkuste fungovat na takové www.doktorka.cz. Tam je to opravdu žumpa.

denny27
27. říj 2017

Ač tam mám asi účet (vůbec totiž netuším😀😀),tak tam nelezu, protože to je nepřehledný server

ajja87
27. říj 2017

@radost7 chapu,to je hnusarna,ale ja se spíš divila, že paní píše,jak kdyby 23 byl věk pro nějaký děcko.

maxpex
28. říj 2017

@ajja87 pozastavuju se proto,ze se nad tim pozastavovali i na Policii. Protoze dnes trestna cinnost u techto ročníků neni vyjimkou. Jasne,treba by to udelala i ctyricitka,ale tohle je mlada holka,ktera ma ruce dozadu a normalne makat se ji nechce.Tak si privydelava takhle

markycmelda
28. říj 2017

Ja tam problem nikdy neměla. Je fakt ze některé dotazy ehm. Jak se říká na blbou otázku,jeste blbejsi odpověď. Ale to je o člověku a zrovna tak jsem se s tim setkala i tady. Řídím se tim,ze na blbe otazky neodpovídám,nez bejt jedovatá a hnusná. A takovejch mamin je hafo,co maj hubu plnou kecu. Někdo potřebu masírovat si svoje pošramocené ego

honzislav8
21. srp 2020

Taky přecházím. Ony tam nesnáší normální lidi se zdravým pohledem na život. Asi to založily zamindrákované toxické pipiny.

zelenaesmolda
21. srp 2020

@honzislav8
coz by se dalo rict i o MK vzhledem k urovni dotazu a necinnosti adminu 🙂

honzislav8
22. srp 2020

@zelenaesmolda Nesmysl.

zelenaesmolda
22. srp 2020

@honzislav8
vetsina dotazu tady je na urovni zvlastni skoly,nehlede na to,ze se neustale opakuji.kazdodenni dotazy ve stylu "boli me prsa,muzu byt tehotna" zrovna o inteligenci zdejsich uzivatelek nesvedci.cest vyjimkam.admini nefunguji protoze kdyby fungovali tak tu tyhle diskuze nejsou porad dokola zakladany kazdy den.o mnozstvi trollich diskuzi ani nemluvim.

marieant
3. kvě 2021

Byla jsem pár měsíců zaregistrovaná na emimino. Hodila jsem si i pár ručních věcí na jejich bazárek. Po té co jsem komentovala velmi inteligentním slušným způsobem pozitivně jeden Multilevel, který ja sama dělám a v této době na FB opravdu jako přivýdělek nic není jsem začala být uražená. Admin místo toho, aby zablokoval je, mi poslal místo slov trapný GIF (obrázek). Úroven komunikace naprosto ubohá. Ženy, co se učastnily diskuze byly mentálně jak ze zvláštní školy a druhý den jsem měla uplně smazaný učet a byli vymazány všechny moje komentáře včetně věcí z bazaru. Prostě na webu emimino již neexistuju. Říkat názory a zastávat se nemocných lidí, co nemohou pracovat fyzicky nebo jsou nějak znevýhodněné se nevyplácí. Kdysi jsem tam psala i komentáře a snažila jsem se třeba i nějak pomoci, když někdo měl problém. Na webu emimino jsou velmi labilní jedinci :( je to OSTUDA !!

nika6666
4. dub 2022

@orchidis to jsi vystihla naprosto přesně a do dnes se to nezměnilo.

amy87
4. dub 2022

@babisovka přestalo mě to tam bavit a proto jsem teď přešla sem. Samozřejmě tady jsou ty stejné diskuze i uživatelky 😄. Některé uživatelky mě přestaly úplně bavit, tak doufám, že tu nejsou 😂!

nika6666
4. dub 2022

@koordinatorka_odboje tak to jsi vystihla naprosto přesně
@xpetruska pohádat se tam dá velice snadno :D

andromeda818
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radost7
3. únor 2024

@andromeda818
píšeš o sobě?

radost7
3. únor 2024

@andromeda818 píšeš o sobě? Vždyť tam máš každý týden jiný profil

andromeda818
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andromeda818
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radost7
3. únor 2024

@andromeda818 jak dvojí schválení adminem? Když se přihlašuješ, nebo registruješ?

andromeda818
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vztahovyexpert
3. únor 2024

@andromeda818 Za těch několik měsíců se nic nezměnilo, jak vidím. Někdo dostane ban za podezření, že je reinkarnace a že prý trollí, další tam nadávají o sto šest, píšou mimo téma, kyberšikanují, ale admin jim za to jen přijde domluvit, protože by nerad dával někomu ban. Jací uživatelé, takoví admini. A jací uživatelé, takový web.

andromeda818
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vztahovyexpert
3. únor 2024

@andromeda818 To tam fakt zavedli? A mají to tam stále?

Moje zkušenost je negativní. Jednou mě admin upozornil v soukromé zprávě, že píšu mimo téma, ale to bylo vše, kde admini neselhali. Už to upozornění ale bylo zvláštní, protože jsem reagoval vždy na příspěvky, které samy o sobě byly mimo téma a po tom upozornění jiní psali stále mimo téma. Nedávalo moc smysl dávat varování mně a soukromě, když jsem byl jen jedním z mnoha mimo téma píšících. Ale byl jsem tam nový, neověřený, tak jsem to respektoval a omluvil se.

Ale že jsem byl zablokovaný v době, kdy tam do mě ostatní šili, obviňovali mě z toho, že jsem ten či onen uživatel, včetně Andromedy, dělali si ze mě legraci a byli sprostí, a já slušně na ty komentáře reagoval, to mě šokovalo. Psal jsem mail adminům, co se stalo, proč jsem byl blokován. NIkdo mi neodpověděl. Tak jsem si založil profil nový, pod kterým jsem obsah mailové zprávy zkopíroval do diskuze, která je určena na dotazy adminům. Příspěvek zmizel během asi půl minuty a pak mi přišela mailem zpráva, že jsem byl zabanován za trollení a reinkarnaci. Na další dotazy už nereagovali. Jiný uživatel si tam vesele nadává na jiné uživatele, používá sprostá slova, k němu se přidávají další, to se tam toleruje, ale já byl potrestán za trolling a reinkarnaci.

Zajímavé je, že uživatel Ploskutáček tam má x profilů a nikdo to neřeší. jege, Zumpa, Tala20, rmot, Vadim a pár dalších, každý den velmi aktivních. Důkazy na to jsou, ale z nějakého důvodu je tam trpěn. Já, gay který pracuje v neziskovce a má černošského přítele, jsem musel být vyštípán. Proč? Protože si právě tento uživatel pod svými profily opakovaně u adminů stěžoval a pak to vypadalo, že komunita mě plné zuby. Než aby admini soudili objektivně, raději mě blokli, aby už od toho opruzeného vozíčkáře měli pokoj. Ale beru to tak, že zatímco já už na tom webu nemohu působit a on tam smrdí těmi svými žvásty, ze kterých je zřejmé, že je to hlupák a nedouk, já díky blokaci mám víc času pro svého černošského přítele Carla a své zájmy, kterých je víc než dost. Koukám na tu blokaci pozitivně. Něco mi vzala, ale něco dala.

Souhrně k tomu webu, o kterém je diskuze: Diskriminuje, admini zneužívají funkci a uživatelé pod jejich dohledem šikanují a ponižují jiné. To je můj názor.

Luděk

vztahovyexpert
3. únor 2024

@andromeda818 Mi to přijde, jako by se admini báli říct silnějším, že dělají bordel, tak se jdou vyřvat na děti. Ten vozíčkář si tam pod těmi svými mnoha profily taky hezky vyskakuje, hraje si na velkého pravičáka a podnikatele, kterému nevoní dotace a levičáctví, které vidí úplně ve všem, přitom by on jako první doplatil na to, když by se ten jeho vysněný svět realizoval. To je pro tyhle slabé typické. Začnou si hrát na pravičáky a myslí si, že kecama se těmi pravičáky stanou. Pak přijedou k nám do neziskovky, abychom za ně vyřešili problémy, které oni sami kvůli postižení řešit nemohou a za první rohem začnou na neziskovky nadávat. Zoufalí lidé to jsou. Je mi jich líto, ale pro ten jejich charakter, který nemá nic společného s jejich problémy, jimi opovrhuji.

Luděk

hanka_12345
3. únor 2024

ja tam teda nechodim, nemusim byt na x forech. Tam je snad ten samy obsah co tady ne?tak co tam