Nespokojenost s mimibazarem a kupování věcí na inzerát

bramburka
12. únor 2008

Na mimibazaru jsem koupila komfortní nástavec na odsavačku, ale moc mi nevyhovuje, debil jsem se nechala zlakat cenou o 70 kč nižší než v krámě... no a tak jsem ho chtěla prodat dál, ale ta paní, ačkoliv psala, že je nástavec v záruce mi odmítá poslat účtenku a nařkla mě z toho, že to chci vrátit a na nástavci vydělat. Tak jsem jí řekla, že tedy chci vrátit peníze - to taky nechce... tak ona avízuje, že je to v záruce a nedá k tomu účet a ještě mi napíše:
Vaše chování se mi moc nelíbí. Nástavec jsem Vám prodala z druhé ruky a to velice výhodně. Kde mi zaručíte, že nakonec na tom celém já neprodělám a vy třeba vrátíte zboží a získáte zpět celou cenu? V případě, že si koupíte na mimibazaru nošené oblečení, tak také od maminek neobdržíte účtenku. Nejsem žádná firma, tudíž nejsem k ničemu takovému povina. Celý tento obchod je založený na důvěře a vy jste jí tedy moc neprojevila. Myslela jsem si, že tím, že nástavem prodám hodně pod cenou, přestože byl skoro nepoužitý, tak pomůžu nějaké mamince, která bude ráda - jelikož vím, jaké je to mít problémy s kojením. Vy máte od začátku nějaké problémy a neodůvodněné reklamace, přesto jsem se Vám celou dobu snažila vyjít vstříc.

V případě, že zboží prodáváte dál, je to čistě Váš obchod.

Ha ha výhodně... ha ha...já mám zájemkyni a té jsem řekla, že zboží je v záruce, tak asi potřebuju jí dát tu účtenku...co s tím???? Navíc mi od ní přišlo zboží o 14 dní později. Problémy mám proto, že mi nástavec opravdu došel až za hrozně dlouho, přitom jsem zaplatila předem. Paní jsem pak napsala, že už ho nechci at mi vrátí peníze... no a on najednou přišel, v poničený krabici ale naštěstí v pořádku. Moc mi nevyhovuje, protože sice dobře stimuluje, ale mín odsava...no konec. Navíc bych ho ani nemohla reklamovat, kdyby s ním něco bylo...

Jsem smutná, protože jinak mám jenom dobré zkušenosti s tímto typem prodeje.

Máte některá taky špatné zkušenosti? Ty dobré sem ani nepište, je mi jasné, že jich je více, sama mám taky za sebou víc dobrých než špatných obchodů....Mám 100 chutí tu zveřejnit její jméno!

sisstin
17. únor 2008

zanett: to se mě ptáš vážně nebo si děláš srandu? 😅 😅 😅 😅

zanett
17. únor 2008

No ptam se vazne 😕 Nebo jsi to tu uz nekde psala? Ja totiz ty miminkovsky debaty nesleduju, tak nevim, ale proste jsem tak nejak uvazovala, ze kdyz ma nekdo jedno ditko, s nejvetsi pravdepodobnosti si v budoucnu poridi druhy...no ale nastesti nejsme vsichni stejni 😉

sisstin
17. únor 2008

zanett: já nechtěla ani jedno..takže jedno fakt stačí..navíc když už náááááááááááááááhodou druhý...tak někdy za 6 let..a to zas bude MP přes 40...a chce mít už klid 😅

lendy1
17. únor 2008

no já teda do druhého taky nejdu ani omylem, ty potíže co máme s malým teď už bych nikdy nechtěla, takže raději to nebudu pokoušet vůbec...a na MMB a Aukru rozprodám vše do posledního kousku 😀

zanett
17. únor 2008

Ty jo, holky, to me prijemne prekvapujete 😉 Konecne nekdo, kdo me nechce ukamenovat za to, ze nemam(nechci) deti 😉 😉 😉 😉

sisstin
17. únor 2008

zanett: já taky nikdy nechtěla..stalo se..a ted jsem ráda, je to brouček..ale do druhýho nejdu 😉

beruska2x
17. únor 2008

muzu se zeptat proc jsi nechtela??? ☹

sisstin
17. únor 2008

beruska: to bylo na mě nebo na zanett? Jestli na mě..tak já prostě nejsem mateřskej typ..nikdy mě děti nezajímaly 😉 ....ale pak jsem otěhotněla ve 22letech 😝 ...ale pak u vlastního je to jiný...mám ho strašně ráda...ale jedno fakt stačí 😉

beruska2x
17. únor 2008

tak to jsme pravej opak, je chtela asi uz od 19., ted mi je 25 a jsem rada ze jsem pockala ale jsem stastna,
nevim tesim se jak budou rust, chćeme pak 100% jeste jedno...

sisstin
17. únor 2008

no..ale už jsme mimo téma 😀

já mám zatím zkušenosti z MMA skvělý..ale objednala jsem si sukni z jednoho výprodeje..a psali tam vel. 38...a je to asi tak 28 🙄 🙄 to by neoblíklo ani dítě 😠

beruska2x
17. únor 2008

no me se tam libi taky veci....ale dost nechapu system, nebojite se platit na ucet nez to poslou?????

beruska2x
17. únor 2008

napis mi prosim te tu presnou adresu.... dekuji

melory
17. únor 2008

ja posielam len na dobiekru a takisto si aj davam posielat,,,,vtedy mam istotu.

sisstin
17. únor 2008

beruska: nebojim 😉 ...a kdyby se to náhodou stalo, tak udělíš špatné hodnocení a trestné body 😉 já chodím na www.mimiaukce.cz a ještě je www.mimibazar.cz ale to není ten správnej adrenalin 😅 ..jinak já tam kupuju jen věci pro sebe..doplńky a oblečení...na ty děti mi to přijde drahé 😕

lendy1
17. únor 2008

beruska, já se nebojím a posílám takhle peníze vždy dopředu, dobírka by mě vyšla daleko dráž. Je dobré koukat na hodnocení 😉
a to jsem si třeba objednala a zaplatila věci, které dorazili z ciziny až za měsíc a v pohodě

a ještě: některé maminy mi třeba posílají věci jen na základě hodnocení a důvěry, když jim napíši, že peníze jsou na cestě 😉 Ale to většinou pak zase já chci, aby mi napsali, že peníze skutečně dorazili, abych mohla klidně spát 😀

a např. já na dobírku neposílám vůbec a když, tak s pořádným poštovným, jelikož se může stát, že si dotyčná balíček nepřevezme...

mari.m
17. únor 2008

ahojte, ja si idem prvykrat nieco kupit cez internet, MMB.
zda sa mi to byt jednoduche..
poslem babe peniaze na ucet a ona mi posle veci postou..doporucene..balik..

ale: ja idem tiez nieco posielat..a to sa mi zda uz tazsie 😒
pockam, kym mi ta baba posle peniaze na moj ucet a potom jej poslem balik..ale..posielam jej parfum,to znamena,ze sa to nemoze rozbit a musi to urcite prist,takze to treba dat poistit,lebo je to chanel..drahy parfem..
myslite si,ze mi na poste pomozu?
bo ete nikdy som nic takto neposielala..

beruska2x
17. únor 2008

maji tam pekne veci, snad budu brzy vedet jestli potrebuju holcici nebo klucici vecicky 😉

sisstin
17. únor 2008

mari.m: nejdřív si zjisti, kolik to pojištění bude stát..a pak si to napíšeš do podmínek..aby ta kupující věděla, kolik bude platit za poštovný 😉

lendy1
17. únor 2008

mari.m, doporučené psaní jebo balíček je pojištěn do 500,-Kč automaticky, nad tuto částku si budeš muset něco připlatit, ale je to pár korun. Tedy alespoň tady v ČR.

beruska2x
17. únor 2008

holky akorat mi prijde ze nektery ty veci koupim za tu cenu novy v krame jak se to vysplha 😉

sisstin
17. únor 2008

beruska: no tak na MMA..to jo..ale za to si můžou samy holky..tak bud vím, kolik to stojí..a přes určitou hranici už nejdu..a nebo to prostě chci za jakoukoliv cenu... 😉

beruska2x
17. únor 2008

a ty prodavas veci i jinak takovy ty neutralni nebo uz mas vse pryc?? myslim na mimi 😉 nebo kdyztak posles i foto na mailik...

sisstin
17. únor 2008

beruska: tak věci po malým prodávám tady na koníkovi..já na aukci jenom nakupuju 😉

beruska2x
17. únor 2008

tak to budu sledovat... 🙂

bramburka
autor
18. únor 2008

Arieska, no to máš tak, když někdo naletí,o tom je totiž toto téma. nebylo udáno poštovné, tak jsem se domnívala, že je vceně, nakonec nebylo, takže to vyšlo o 70 kč levněji - původně o 110 kč levněji, což už je pro ě znatelný rozdíl, možná, že u vás problémy s penězi nejsou .... 😉 takže proto... název tématu mi přijde adekvátní, ne jako reklama, MMB tu zná každý a pokud může být název tématu např. Slalom Pro, tak mi to tak divné nepřišlo... navíc si myslim, že téma se chytlo... ano byla tu nespokojenost pouze s 1 prodejcem, no a co? Myslím, že jsou tu mnohem zbytečnější témata a víš co? Je mi to fuk, prostě je nečtu.

Jinak pošta, s náma se nikdo nemazlí, hodí do schránky papír s nápisem, příliš velké rozměry (aby se vešlo do schrábky) a nazdar, musim na poštu. Ale mam ji kousek a je tam takové přednostní tlačítko pro kočárky, takže spokojenost...

lenkavano
17. kvě 2010

ahoj hoélky zakládala jsem tu téma ale ted jsem si všimla že něco podobného je tady.dnes mi přišel poškozený balík věcí od paní z bazárku ,ještě jsem ho neviděla mám jít na poštu v jednu.chtěla bych jen poradit jak postupovat......

lenkavano
17. kvě 2010

holky 😉

lucenek
17. kvě 2010

leni mě se toto stalo x-krát zajdeš tam oni tě vemou bokem do kanclu před tebou převáží obsah (pokud nebude sedět udaná hmotnost s vážením z dne podání je jasné, že něco chybí) a pak jen podepíšeš protokol, bud o převzetí poškozené zásilky bez toho, že bys dostala od pošty náhradu kdybyb se fakt něco z balíku vytratilo, nebp odmítneš převzít a to pošlou zpět...takto jsme to dělalajá s tím, že dotyčné jsme psala mail jak se věci mají tím pádem já byla z obliga a ona znova posílala a řádně balila....

lenkavano
17. kvě 2010

lucenek díky moc za radu ,za chvíli tam mažu a strašně nberada se dohaduju.pořád jsem přemýšlela co a jak a ono je to vlastně celkem jednoduché s tím rozdílem váhy.to mě ani nenapadlo.ještě jednou díky.

desszi
18. čer 2010

ahoj, mam taky problem, potrebovala by som poradit. posielala som jednej mamicke balik, ale len obycajne (vzhladom na lahku vahu balika, mi odporucili balik podat na listovom, viac sa mi to vraj oplati), balicek jej prisiel, ale musela zaplatit postovne 2 eura, vraj odosielatel, teda ja, som to zle podala a este plus 2 eura, ked mi ma posta balik dorucit naspat. Mamicka balik odmietla, takze mi pride naspat. Ako je to mozne, ja som normalne zaplatila postovne!!!!! A preco to pytaju od adresata, mali mi to dorucit naspat a so mnou riesit. Mamicke povedali, ze ja si to mam na poste vyreklamovat. Zda sa mi to cele akesi divne. nakoniec ta mamicka jedno postovne odmietla zaplatit, a aj tak to bolo v poriadku. a preco pytali 2 eura? ved za dve eura clovek poda uz 2kg balik?