Nespokojenost s mimibazarem a kupování věcí na inzerát

bramburka
12. únor 2008

Na mimibazaru jsem koupila komfortní nástavec na odsavačku, ale moc mi nevyhovuje, debil jsem se nechala zlakat cenou o 70 kč nižší než v krámě... no a tak jsem ho chtěla prodat dál, ale ta paní, ačkoliv psala, že je nástavec v záruce mi odmítá poslat účtenku a nařkla mě z toho, že to chci vrátit a na nástavci vydělat. Tak jsem jí řekla, že tedy chci vrátit peníze - to taky nechce... tak ona avízuje, že je to v záruce a nedá k tomu účet a ještě mi napíše:
Vaše chování se mi moc nelíbí. Nástavec jsem Vám prodala z druhé ruky a to velice výhodně. Kde mi zaručíte, že nakonec na tom celém já neprodělám a vy třeba vrátíte zboží a získáte zpět celou cenu? V případě, že si koupíte na mimibazaru nošené oblečení, tak také od maminek neobdržíte účtenku. Nejsem žádná firma, tudíž nejsem k ničemu takovému povina. Celý tento obchod je založený na důvěře a vy jste jí tedy moc neprojevila. Myslela jsem si, že tím, že nástavem prodám hodně pod cenou, přestože byl skoro nepoužitý, tak pomůžu nějaké mamince, která bude ráda - jelikož vím, jaké je to mít problémy s kojením. Vy máte od začátku nějaké problémy a neodůvodněné reklamace, přesto jsem se Vám celou dobu snažila vyjít vstříc.

V případě, že zboží prodáváte dál, je to čistě Váš obchod.

Ha ha výhodně... ha ha...já mám zájemkyni a té jsem řekla, že zboží je v záruce, tak asi potřebuju jí dát tu účtenku...co s tím???? Navíc mi od ní přišlo zboží o 14 dní později. Problémy mám proto, že mi nástavec opravdu došel až za hrozně dlouho, přitom jsem zaplatila předem. Paní jsem pak napsala, že už ho nechci at mi vrátí peníze... no a on najednou přišel, v poničený krabici ale naštěstí v pořádku. Moc mi nevyhovuje, protože sice dobře stimuluje, ale mín odsava...no konec. Navíc bych ho ani nemohla reklamovat, kdyby s ním něco bylo...

Jsem smutná, protože jinak mám jenom dobré zkušenosti s tímto typem prodeje.

Máte některá taky špatné zkušenosti? Ty dobré sem ani nepište, je mi jasné, že jich je více, sama mám taky za sebou víc dobrých než špatných obchodů....Mám 100 chutí tu zveřejnit její jméno!

jeudi
16. únor 2011

@desszi ty bláho to slyším poprvé 😕 neposílala jsi to třeba z SK do ČR ?

já mám také pár špatných zkušeností,nedávno jsem si obědnala iphone od elektroniksc nebo tak nak na aukru telefon mi prisel za dva mesice a navic nefunkcni 😠 reklamace zadna a navic to drahe postovne 400kc 😒 nastesti uz mu pozastavily ucet

daůe..jsem si kdysi obednala monitor dechu od jiste pani Jitky Skalové bohuzel take podvod podvadela na mmb na bazaru vsude nastesti jsem si vyzjistila adresu a telefon od podvedenych lidi a manzel ji zavolal a vyhrozoval ze pokud se enize do tri dnu nevrati tak prijede k ni pred barak a udela takovou ostudu ze to nevidela ,penize se vratily ,ale pozor na tuto pani

a posledni co se ted resi je jedna pani tady na MK Dana1994 tez podvodnice nic jsem od ni nekoupila ale chtela jsem a co jsem si pak vsimla pise si hodnoceni sama,jedna pani uz mi o ni psala a jiste napise i sem je vice podvedenych.tak pozor maminky 🙂

desszi
16. únor 2011

@jeudi uz sa to vvyriesilo k spokojnosti vsetkych, posta spravila chybu, nenalepili riadne znamku a ona sa pocas prepravy odlepila, takze veduci post celu situaciu doriesili, mamicka nemusela zaplatit postovne a ani ja som nemusela nic dodatocne platit 🙂

leniciatko
16. únor 2011

@desszi ešteže tak, lebo mňa by to poriadne asi na.... 😠 či ako predávajúcu alebo kupujúcu.

kurci
17. únor 2011

ahojte mamičky, poradťe mi prosím. Zaplatila som za tovar cez internet a tovar ani peniažky nemám. Pani sa mi raz ozvala, že ide do nemocnice a odvety nič. Čo stým. Poradťe

stanca22
17. únor 2011

@kurci Na budúce si to daj poslať na dobierku, pošta jej dá za to peniaze a Ty pošte dáš za to, teda tým vrátiš peniažky pošte 😉 Teraz Ti asi len ostáva čakať pokiaľ ona Ti sa neozve, píš jej, ja by som jej nedala pokoja ...

kubaka
17. únor 2011

@kurci Prozkoumej její hodnocení - kolik a jaké - tak poznáš, nakolik je spolehlivá. Pokud má samé kladné, a slíbila, že ti pošle zboží až přijde z nemocnice, tak se nemáš čeho bát. Jestli tam má stížnosti a email spíš vypadá jako výmluva a dělání mrtvého brouka, tak máš problém. 😒 Nepíšeš ale jak je to dlouho, co ti napsala, popř. co ti slíbila, zda je to věrohodné. Na tom záleží.
Já taky prodávám, mál logo Ověřený obchodník, platba předem je nejlevnější a já jako prodejce jsem chráněná - když ty si balíček na dobírku nevyzvedneš, já zaplatím velké poštovné a nikdo mi nic nedá, nevymůžu si na tobě nic. Oproti tomu při platbě předem já jako seriozní prodejce nemám zájem nikoho okrást, to bych rychle skončila. Takže jsi chráněná ty.
Prozkoumej jí profil, co je zač, tak zjistíš nejvíc. Pokud bude problém, tak se obrať na adminy, zablokují jí účet a popř. dají na Černou listinu nespolehlivých inzerentů.

beruska.zuzanka
17. únor 2011

Tak mne sa stalo toto ešte v decembri:

Od dnešného večera nedôverujem inzertnému portálu www.mimibazar.sk , nakoľko som tam pred časom jednej užívateľke zanechala po nespokojnosti s jej jednaním negatívne hodnotenie a moje hodnotenie je zmazané a u užívateľky znova figuruje niekoľko 1000 hodnotení pozitívnych. Tak sa pýtam, koľko takýchto a komu všetkému už bolo vymazaných a zatajené bolo tak ich neseriózne jednanie pred ostatnými, nič netušiacimi a dôverčivými zákazníkmi.

Toto som napísala do tunajšej témy "Ako sa orientovať na MMB", až teraz som našla aj túto tému... takže maminky buďte ostražité... 😔
Lebo som slušne komunikovala s predávajúcou,mktorá bola nanajvýš arogantná a takisto som po mojom zistení, že hodnotko je zmazané komunikovala s adminkou, nakoľko admini porušili jedno zo svojich pravidiel a to, že zmazanie hodnotenia je možné po dohode oboch hodnotiacich strán... čo sa nestalo...
Takže?? Aké pravidlá sa na MMB vlastne rešpektujú?? 🙄

missymici
17. únor 2011

No to je presne ono,...prozkoumat prodavajiciho a pak kupovat.
Ja mam spis dobre skusenosti,ale bylo jich par ,kdy jsem rozhodne spokojena nebyla...Spominam si na jednu koupe na inzerat,kde jsem od pani koupila frizovaci hrnec....vse probihalo jak ma,rychle,dobra komunikace...atd.Ale zeny,to jste nevideli,v jakem stavu mi fritak prisel....Byl v nem odhadem asi rok starej olej,nebo spis nejakej omastej,divne pachnul...a kdyz jsem to otevrela,hned jsem letela na zachod,...a obed sel ven.Hruze-des....kdyz jsem to pani napsala,...uz mi nikdy neodepsala.Ted zrovna taky resim jeden obchudek,...koupila jsem pro malyho hadry na doma,...uz je to vic jak mesic co jsem pani penize odeslala,ona neodpovida vubec na maily,ani balik neposle,...prechazi me trpelivost,bo jsem cetla jeji hodnoceni a malem se mi postavili vlasy hruzou....kazde druhe hodnoceni bylo,neodpovida na maily,dlouha doba doruceni a nekteri dokonce baliky ani nedostali.
Odted prvni krok: proukoumat prodavajiciho,jeho hodnoceni,komentare,....pak teprve kupovat.

kurci
18. únor 2011

Já som hodnotenia prešla, nebol problém. Komunikácia super, ale od 05. 02. žiadna komunikácia, pred nejakým časom mi napísala jej dcéra, že mamina je v nemocnici, čo si myslím,že by už mohla byť doma, sú tomu 2 týždne. Tieto negatívne hodnotenia sa jej kopia len tento posledný týžden. Bože dúfam, že nech sa z toho dostane a čo najrýchlejšie nam odpovie. pekný den

bulinka
23. bře 2011

prosím nemáte někdo zkušenost s paní blankaticha2@seznam.cz? Ozvala se mi na inzerát na MMB, domluva byla super až do doby kdy ji došly peníze na účet, zboží mi neposlala i když tvrdila že je na cestě a od té doby nekomunikuje. Jednalo se o kočárek pro sourozence za dost peněz. Paní je z Liberce nemáte s ní někdo zkušenost?
Děkuji

leniciatko
23. bře 2011

v zásade neobjednávam cez mmb nič drahé, to pre istotu. mám strop do 15´€.