Netradiční jméno pro holčičku. Poradíte?

tymothy
19. pro 2009

Když už je tu téma netradiční jméno pro chlapečka, co takhle rozjet téma netradiční jméno pro holčičku? 😉
Mě se třeba strašně líbí taková typická židovská jména jako je Rebeka nebo Ráchel - bohužel u nás jsou vzhledem k příjmení a křesťanské rodině trochu nepoužitelná. ☹

sipkova
19. říj 2011

ahoj líbí se mi taky Roze ale čte se to né něměcky ale Rouz...

miluska14
23. říj 2011

awojky no je takových jmen hezkých,ale mě se nejvic líbí, Sebastian,Adrian,Tadiáš,Lukáš,Zdenek,Matěj,Roman,Johan,Patrik,Aleš,René to jsou kluci a holky,Sandra,Sabina,Lenka,Romanka,Kateřina,Mary,Lucka,Veronika,Tereza.Jasmina,Gábina,Denisa,Helena,Karolina,Miluška,Natalie,Patricie,Renata,Laura,Zuzana to je vse

miluska14
30. říj 2011

nebo je hezky pamela,nebo Nikola,Marek,Marian,Mariana

nikolmonika
10. lis 2011

Líbí se mi jméno Mia pro holčičku a Mišo pro kluka. Možná i Miša pro holčičku. Potřebuji jméno které se hodí k srbskému příjmenní partnera. čekáme zřejmě holčičku,neznáte někdo ještě nějaké takové jméno co by se mohlo hodit? Jak Vám zní : Mia Vasiljevič ( Mia Vasiljevičová) ????

nikolmonika
10. lis 2011

Doma už mám chlapečka s jménem "Marko"

nikolmonika
10. lis 2011

@eva.k
Mě se moc líbí Patricie. Patricie Fousová

ebony222
10. lis 2011

@nikolmonika znam jednoho Chorvata(podobne) a ten ma dceru Marinu a to se mi vzdycky moooooc libilo. Treba by se vam to hodilo - Marina Vasiljevic?

marketnieuw
10. lis 2011

@nikolmonika myslim, ze Mia je pro vas idealni... moc se mi to s vasim prijmenim libi ... krasne libozvucne 😉
uz bych dal nehledala

marinka
13. lis 2011

@nikolmonika Sedí to skvěle!

kristi
13. lis 2011

@marketnieuw jaka jmena jsou aktualni???

bureska
14. lis 2011

Ahoj holky, moc se mi libi jmeno Tea. Nejsem si ale jista za by mi na matrice povolili Theu. Nevite jestli by s tim nebyl problem?

apollo11
14. lis 2011

@bureska Určitě nebyl 😉

verbalinka
14. lis 2011

@bureska určitě ne, někdo na koníkovi ji určitě má 😉

jasamin
14. lis 2011

@bureska - já mám Theu. Už má 7 let a ani tehda s tím problém nebyl. Takže vesele do toho 😀 .

sarkachmelova
18. lis 2011

Ahoj holky, co říkáte na jméno Jovanka ? Teď ho má jedna paní v prostřeno, které mi zrovna v telce běží a nějak se mi to zamlouvá 🙂 na internetu jsem vyčetla, že ho má u nás 41 lidí :o) takže originální ?? 🙂

simonisko
18. lis 2011

Já budu mít nejspíš René, po tatínkovi... 😀

petja
18. lis 2011

u nás se pořád rozhoduje mezi Alicí a Lindou 😅

marketnieuw
18. lis 2011

@kristi zatim zadna... Tony ceka, jestli to bude kluk nebo holka... prece si nebude namahat hlavu 2x, ze? 🙂

jasekd
18. lis 2011

@sarkachmelova Mne pripada, ze se to bude plist s Jolankou, ktery se mi i libi vic, ale zni to docela mile. Zakladni tvar je Jovanka? Protoze Jovana je nejaky divny 😅 To je jak Johana...
@petja Mne se asi vic libi Alice, ani u jednoho toho jmena moc nevim, jak jim jinak rikat nez v zakladu, napada me jen Ali. Tak se rozhodnete podle toho, co lip pasuje k prijmeni... Nakonec jsem rada, ze myse byli schopni dohodnout na jedinem jmene, kdyz jsou dve na stejno, je to tezky, leda dalsi dite 😀

sarkachmelova
18. lis 2011

@jasekd no právě že základní tvar je Jovanka.. né jako u Jolanky-Jolana a Johanky-Johana 🙂 jen se nemůžu dopátrat původu..

petja
18. lis 2011

@sarkachmelova myslím že srbské jméno

petja
18. lis 2011

@jasekd díky za názor.příjmení je Váňová,hodí se oboje,menší nevýhoda je alice blízko narozenin.ale to třeba já mám taky

petja
18. lis 2011

@jasekd a jinak se dá říkat Linduška,Alička,Ála,Adelinda 😀 no jo to už je jiný jméno 😀

saronka
18. lis 2011

Mě se teď hodně líbí Melisa.. pokud budeme mít holčičku bude asi Melisa..snad to manžel překousne 🙂) svátek 15.9. dle slov. kalendáře, řeckého původu a znamená pilná 🙂)

jasekd
18. lis 2011

@sarkachmelova mam pocit, ze srbske, chorvatske nebo tak neco, jmenuje se tak nejaka tanecnice ci kdo (bulvar nejak nesleduju, ale to jmeno me kdysi zaujalo...)
@petja Alice Vanova je podle me hezci, takove rytmictejsi. Nikdy se mi to jmeno nelibilo, ale posledni dobou si rikam, ze neni spatne, takove dospele, neco jako Eva, Vanda apod. Driv bych rekla des bes, ted proc ne, akorat to Alicka je prave divny 😅 Ad svatek, moje Vendy ma svatek tusim 6.4. (nevim jiste, jeste svatek nemela 😀 ) a narodila se 18.4. Ja chtela Zuzanku, ale neprosla pres muze, tohle je jedine jmeno, na kterym jsme se shodli oba, tak jsem svatek holt odpiskala. Ta Zuzana by na to byla lepsi. Jinak mne se nelibil tvar Vendy, proto jsem ji ze zacatku nechtela, a jak ji ted asi rikam... Takze bych urcite rikala i Alicka 😀

cutce
18. lis 2011

ahojky

me se strasne libi Elisabeth, ale manza ho nechce ani za nic, (pokud by dalsi byla holcicka) tak bude Stefany

marinka
18. lis 2011

Včera jsem koukala na jeden film a hrozně se mi líbilo jméno Leila 😵

marketnieuw
18. lis 2011

@marinka taky jsem na nej koukala 😉 ... peknej film ... psalo se to Lyla myslim

marinka
18. lis 2011

@marketnieuw Aha, tak to mi uteklo 🙂 Ale super jméno 🙂

leiladelly
18. lis 2011

@marinka Mně také 🙂 Máme dcerku Leilu Sofii 🙂