Netradiční jméno pro holčičku. Poradíte?

tymothy
19. pro 2009

Když už je tu téma netradiční jméno pro chlapečka, co takhle rozjet téma netradiční jméno pro holčičku? 😉
Mě se třeba strašně líbí taková typická židovská jména jako je Rebeka nebo Ráchel - bohužel u nás jsou vzhledem k příjmení a křesťanské rodině trochu nepoužitelná. ☹

marinka
20. pro 2009

Niko, vidíš, to mě vůbec nenapadlo, že se může říkat Beruško 😵 😵 My říkáme nejvíc Leontýnka, Leonka, Lea, Leuška, Lela a Leluška 😵 Moje mamka říká i Týnka, ale mně to k ní vůbec nesedí 😅

nika
20. pro 2009

ještě mne napadly netradiční jména, jejiž nositelky znám: Leila, Brigita, Margarita, Lada (těch je tak málo že to tak beru) .....

marinka
20. pro 2009

No jak se někdo zeptá na jméno malé a já řeknu Leontýnka, tak každý hned - Jéé, Ať žijí duchové 😀

musilka
20. pro 2009

Teda holky s tou Leontýnkou mám teď brouka v hlavě 😀

marinka
20. pro 2009

Niko, Lada se mi moc líbí 😵 I Linda..

nunacek
20. pro 2009

Leontýna byla kdysi mé nejoblíbenější jméno, ale manžílek ho neschválil...(zatim 😀 )

marinka
20. pro 2009

Musilko a co ještě přichází v úvahu za jména? 😉

nika
20. pro 2009

musilko ono vůbec vybrat je boj. my to měli jednoduché, losli jsem si kdo vybere holku a kdo kluka, holku jsem vyhrála já, tak bylo po mém. ale manžel od počátku souhlasil. 🙂

marinka
20. pro 2009

Peti, je fakt, že ženským se Leontýna líbí mnohem víc než chlapům, proto jich asi není moc, že to tatínci neschválí 😅

kristi
20. pro 2009

tohle losovani jak jako fakt nechapu, co kdyz se mi to jmeno co vybere partner ale vubec nebude libit??? co pak?

mne se jeste moc libi Tea ale uz mi ja Alcatko, nehodlam se opicit 😀

nika
20. pro 2009

těch jmén je spousta, krásných a hlavně hodně se to mění. mi se líbila i Natálka, ale to jich nebylo tolik a teď nejoblíbenější jméno snad, nebo určitě v prvních pěti.

majina
20. pro 2009

Fakt pěkný neobvyklý jméno!

nunacek
20. pro 2009

Mari: To máš pravdu...

kristi: Tak to losování nechápu, ale každý holt má pro výběr jmen jinou taktiku 😉

Mně se při jménu Tea/Thea vybaví ta ze seriálu Ulice 🙄 Ale jinak je to hezké jméno...

musilka
20. pro 2009

marinko no to je právě boj. DNeska jsme seděli nad kalendářem a to co se líbí mě to pošle k šípku manža nebo obráceně. Jeho nápad je Andělka což mě se taky líbí ale bojim se aby se jí děcka nesmály.... Pak takový obyčejnější Anežka Tereza jenže to mě připadá takový strašně obvyklý a častý.... Navrhl i kristýnu takže by mi si myslim odkejval i tu Leontýnku 😵 😵 😵
nika no jednoduchý to teda neni my jsme se u toho vždycky pohádali ale teď když už jde do "tuhýho" tak nějaký tip mít musíme 😅

nunacek
20. pro 2009

Přijde mi, že pro holku je mnohem snazší vybrat nějaké zajímavé jméno než pro kluka...

kristi
20. pro 2009

Nuni, to kazdopadne 🙂

majina
20. pro 2009

Tea...mě to¨porád přijde jako čaj-anglicky 😀 Ale třeba v Ulici se mi to líbí!

nika
20. pro 2009

my se shodli, každý dal dva návrhy a o těch se debatovalo. vše je o kompromisu a dohodě. 🙂

musilka
20. pro 2009

maji přesně to mi řek manža na Teu... že je to jak Ice Tea 😀

marinka
20. pro 2009

Musilka, Kristýnka je taky krásné 😵 Tak zkus Leontýnku nadhodit 😉

Peti, určitě, hezkých netradičních jmen pro holky je mnohem víc..

musilka
20. pro 2009

ježiš mě zas přijde že pro ty kluky jsou hezčí jména 😅

musilka
20. pro 2009

mari jdu na to 😀

nika
20. pro 2009

musilko my se dohodli až v září a hned jse si to nechala podesat na papír do porodnice 🙂

nunacek
20. pro 2009

To mě vůbec nenapadlo Ice Tea = Tea 😀 Ono ale na dost jmen jsou takovéhle asociace...

nika
20. pro 2009

když jsem u toho Marinko, toto u nás taky padlo, a i Marika..... 🙂

musilka
20. pro 2009

nika no my jdeme sepsat ty lejstra za pět týdnů aby si to nerozmyslel do tý doby sakriš 😅 😒

nunacek
20. pro 2009

musilko: Tak to nám se líbí víc zajímavých jmen na holky než na kluky. Pro ty kluky mi přijde, že toho moc není, nebo asi nemáme tolik "fantazie" 😀

ywushka
20. pro 2009

me se strasne libi jmeno Dora,liliana,Mia,Tea (thea),Darja

musilka
20. pro 2009

já slyšela nedávno u známých jméno Luisa 😵 docela se mi líbí 🙂 a pak ta Marion to je nádhera 😵

nunacek
20. pro 2009

Marika se mi líbí moc, ale taky mi nebyla schválena...