Neustálé zahlenění 3měs. mimča, je to vlhkem v domě?

therezz
2. dub 2015

Ahoj mamci, potrebuju poradit...mala je neustale zahlena...jsou nam 3 mesime..vzdycky prelecime sirupem a kapickami a za par dni zase :-/ bydlime v prizemi v cihlovem dome a mame doma celkem vlhko muze to byt tim? Mam pohlcovac vlhkosti, pravidelne vetram..mate nekdo zkusenost?

stefanie84
2. dub 2015

@therezz Můj syn se narodil a byl zahleněný, neustále chrčel, musela jsem koupit odsávačku na vysavač. Má dva roky a dodnes nevím proč. Měl i testy na alergii na mléko a to se neprokázalo. Ale myslím, že je to alergie, poslední dobou mu doktorka ke kapkám na kašel přidává Fenistil.At je Vaše miminko brzo zdravé.

therezz
autor
2. dub 2015

Mam klasickou odsavacku a ani to se ji nelibi neumim si predstavit ze bych ji odsavala vysavacem ☹ kazdopadne na to doktorku znovu upozornim a treba nas take posle na nejake testy protoze je mi ji chudinky lito jak furt chrci ☹

ellie_ii
6. dub 2015

Taky jsem se bála odsávačky na vysavač, ale teď uznávám, že to bylo zbytečné. Malá (5 měsíců) si na to dokonce i zvykla a nepláče. 🙂
Taky ji hodně trápila rýma, zhruba měsíc. Nám pomohla mořská voda a min. 2krát denně odsávat.

therezz
autor
8. dub 2015

Tak to asi taky prubnu jestli se to nezlepsi tedy...ted je to zase chvilku lepsi tak uvidime 🙂

srpen2014
8. dub 2015

Kupte si Libenar nebo Sterimar a pravidelně preventivně stříkejte do nosní dirky nám to pomohlo

therezz
autor
8. dub 2015

@srpen2014 libemar davame a jeste mame vincentku detskou no tak to stridame...

hadruska
8. dub 2015

Pokud kojis, tak zkus pit caj z lotusoveho korenu, ten odhlenuje

ellie_ii
8. dub 2015

Vincentku jsme taky zkoušeli, mnohem lepší je ten Stérimar.

hojda
8. dub 2015

mišpulníkový sirup, miminku jen maličko.

berusinecka
8. dub 2015

@therezz Pokud používáte sirupy s alkoholem tak je nesmíte používat déle jak 5 dní (popř. jak je uvedeno na obale), účinek je pak zcela opačný. Dítě se začne víc zahleňovat a cesta ven je zdlouhavá.
Toto samé jsem řešila s dětmi já. Při kašlání jsem dávala sirupy s alkoholem (což je skoro každý), nedodržela jsem striktně dny a malým bylo hůř a vracelo se to. Svěřila jsem se homeopatce. Ta doporučila sirup Drosetux (je čistě homeopatický). Stodal-je částečně homeopatický a částečně s alkoholem. Při kašlání jsem začala dávat Drosetux a i když je na suchý a dráždivý kašel, dávala jsem ho i když odkašlával. A světe div se. Přešlo to. Když onemocní a začnou kašlat tak to teď trvá jen pár dní a je konec. Navíc se jim to nevrací jako předtím. Zkuste a uvidíte. Já jsem nad míru spokojená 🙂 Protože je maličká, zeptala bych se jestli ho může. Ale jelikož je čistě přírodní, nemělo by to vadit.

therezz
autor
9. dub 2015

Nekojim, bohuzel jsme na um....kdyz mame sirupek dodrzujeme dny 🙂 dekuji za rady urcite se poradim s dr az se to znovu vrati a zkusime 🙂

bajana
9. dub 2015

@therezz odsávačka na vysávač je na nezaplatenie, používame ju od narodenia, netreba sa jej báť, je účinná a šetrná